Rezultati uživo | Danas: Međunarodne utakmice U19

Četvrtak, Svibanj 28, 2015 - --:--:-- (Europe/Belgrade)
01.
Dinamo Zagreb
 
85
35
02.
Rijeka
 
75
35
03.
Hajduk Split
 
49
35
04.
Lokomotiva ...
 
45
35
05.
Zagreb
 
43
35
06.
Slaven Belupo
 
42
35
07.
Split
 
40
35
08.
Istra 1961
 
35
35
09.
Osijek
 
33
35
10.
Zadar
 
31
35
01.
Chelsea
 
87
38
02.
Manchester ...
 
79
38
03.
Arsenal
 
75
38
04.
Manchester ...
 
70
38
05.
Tottenham
 
64
38
06.
Liverpool
 
62
38
07.
Southampton
 
60
38
08.
Swansea
 
56
38
09.
Stoke City
 
54
38
10.
Crystal Palace
 
48
38
11.
Everton
 
47
38
12.
West Ham
 
47
38
13.
West Bromwich
 
44
38
14.
Leicester
 
41
38
15.
Newcastle
 
39
38
16.
Sunderland
 
38
38
17.
Aston Villa
 
38
38
18.
Hull City
 
35
38
19.
Burnley
 
33
38
20.
QPR
 
30
38
01.
Barcelona
 
94
38
02.
Real Madrid
 
92
38
03.
Atl. Madrid
 
78
38
04.
Valencia
 
77
38
05.
Sevilla
 
76
38
06.
Villarreal
 
60
38
07.
Bilbao
 
55
38
08.
Celta
 
51
38
09.
Málaga
 
50
38
10.
Espanyol
 
49
38
11.
Vallecano
 
49
38
12.
Real Sociedad
 
46
38
13.
Elche
 
41
38
14.
Getafe
 
37
38
15.
Levante
 
37
38
16.
Eibar
 
35
38
17.
Dep. La Coruna
 
35
38
18.
Granada
 
35
38
19.
Almeria
 
32
38
20.
Cordoba
 
20
38
01.
Juventus
 
86
37
02.
Roma
 
70
37
03.
Lazio
 
66
37
04.
Napoli
 
63
37
05.
Fiorentina
 
61
37
06.
Genoa
 
59
37
07.
Sampdoria
 
55
37
08.
Inter
 
52
37
09.
Torino
 
51
37
10.
Milan
 
49
37
11.
Palermo
 
46
37
12.
Sassuolo
 
46
37
13.
Verona
 
45
37
14.
Chievo
 
43
37
15.
Empoli
 
42
37
16.
Udinese
 
41
37
17.
Atalanta
 
37
37
18.
Cagliari
 
31
37
19.
Cesena
 
24
37
20.
Parma
 
18
37
Spreek je Nederlands? 
www.livevoetbal24.nl 
Do you speak English? 
www.soccer-livescore.eu 
Habla Castellano? 
www.futbol-envivo.com 
Talar du svenska? 
www.fotboll-livescore.se 

Mi se ucitava najbolje ponude za kladenje.
Jucer   Rezultati Danas   Uzivo  Pregled   Sutra  
Uzivo
Ažuriranje
23:00   [45']
Club Libertad
CS San Lorenzo
23:00   [45']
5Sol de America
Club Nacional7
16:00
Armenia U19
Lithuania U19
18:00
Montenegro U19
Czech Rep U18
11:00
Montenegro U17
Bosnia-Herzeg U17
01:00
USAToronto FC
Manchester CityENG
01:30
USAColumbus Crew
Valencia CFESP
15:00
ITAAC Cuneo 1905
Torino Youth
20:30
17Hamburger SV
Karlsruher SC3
00:30
SC Internacional
Club Santa Fe
03:00
Cruzeiro MG
CA River Plate
20:45
Rangers FC
Motherwell FC
20:45
7SC Heerenveen
Vitesse Arnhem5
18:30
6De Graafschap
: 0
FC Volendam5
20:00
3Roda JC
NAC Breda16
18:00
Samsunspor
Alanyaspor
20:30
Antalyaspor
Adana Demirspor
18:00
Sivas 4 Eylül BS
Denizli Bld SK
11:00
Besiktas Youth
Gençlerbirliği Youth
14:30
Mersin İ.Y. Youth
Istanbul BFK Youth
14:30
Balikesirspor Youth
Gaziantepspor Youth
14:30
Eskişehirspor Youth
Akhisar Bld. Youth
14:30
K. Erciyesspor Youth
K. Karabükspor Youth
14:30
Fenerbahçe Youth
Kasımpaşa Youth
14:30
Bursaspor Youth
Konyaspor Youth
14:30
Rizespor Youth
Galatasaray Youth
14:30
Sivasspor Youth
Trabzonspor Youth
20:30
9KV Mechelen
Sporting Charleroi6
18:00
Brabrand IF
: 0
IK Skovbakken
17:30
KooTeePee
: 0
FC Lahti
14:00
Volyn Lutsk Youth
Metalurg D. Youth
16:00
Zorya L. Youth
Vorskla Youth
19:00
FCM Targu Mures
Otelul Galati
19:00
9ACSMU Poli Iasi
: 0
Steaua Bucuresti2
04:00
11Seattle Sounders
Colorado Rapids18
04:30
16Portland Timbers
DC United1
04:30
12Los Angeles Galaxy
Real Salt Lake13
01:00
Harrisburg C. Islanders
Rochester Rhinos
01:00
Pitts. Riverhounds
FC Tampa Bay
01:00
Richmond Kickers
Jacksonville Armada
01:30
Charleston Battery
Ft Lauderdale Strikers
01:30
New York Cosmos
Jersey Express
01:30
Chattanooga FC
Atlanta Silverbacks
02:00
Carolina Dynamo
Charlotte Independence
02:00
Saint Louis FC
NSC Minnesota Stars
02:05
Tulsa Roughnecks
OKC Energy
02:30
San Antonio Scorpions FC
Austin Aztex
02:30
Indy Eleven
Louisville City
03:00
Real Monarchs
CS Switchbacks
04:00
Ventura C Fusion
PSA Elite
04:30
Sacramento Republic
Chula Vista FC
00:30
Goias GO
Ituano/SP
00:30
Coritiba FBC
Ponte Preta SP
03:00
Palmeiras SP
: 0
ASA/AL
03:00
CR Flamengo
Nautico PE
02:45
Deportes Tolima
: 0
Independiente Medellín
16:00
Sumqayit FK
Inter Baku
17:00
Gabala FC
FK Baku
17:00
Neftchi Baku
AZAL PFK Baku
18:00
Khazar Lankaran
: 0
Simurq Zaqatala
16:30
Alassiouty Sport
Masr lel Maqassah
17:30
Ismaily SC
El Gouna
17:30
Ittihad Alexandria
Ahly Cairo
20:00
Zamalek SC
Ittihad Al Shorta
21:30
Sport Boys Warnes
: -
Atlético Bermejo
100 € Bonus!