Nogomet Danas
Istra 1961 - NK Osij...
FC Augsburg - Boruss...
Valencia CF - M&aacu...
Olympique Marseille ...
Tablica
1.
Barcelona
1
03
2.
Celta
1
03
3.
Villarreal
1
03
4.
Real Madrid
1
03
5.
Granada
1
03
6.
Málaga
1
03
7.
Eibar
1
03
8.
Almeria
2
02
9.
Valencia
1
01
10.
Sevilla
1
01
11.
Espanyol
1
01
12.
Vallecano
1
01
13.
Atl. Madrid
1
01
14.
Getafe
2
01
15.
Dep. La Coruna
1
00
16.
Real Sociedad
1
00
17.
Bilbao
1
00
18.
Levante
1
00
19.
Cordoba
1
00
20.
Elche
1
00
Tablica
1.
Dinamo Zagreb
6
16
2.
Rijeka
6
15
3.
Hajduk Split
6
10
4.
Split
6
08
5.
Istra 1961
6
07
6.
Osijek
6
07
7.
Lokomotiva Zagr
6
06
8.
Zagreb
6
05
9.
Zadar
6
05
10.
Slaven Belupo
6
04
Tablica
1.
Leverkusen
1
03
2.
Hoffenheim
1
03
3.
Hannover
1
03
4.
Bayern
1
03
5.
Frankfurt
1
03
6.
Paderborn
1
01
7.
Mainz
1
01
8.
Hertha Berlin
1
01
9.
Bremen
1
01
10.
Stuttgart
1
01
11.
Gladbach
1
01
12.
Köln
1
01
13.
Hamburg
1
01
14.
Wolfsburg
1
00
15.
Schalke
1
00
16.
Freiburg
1
00
17.
Dortmund
1
00
18.
Augsburg
1
00
Tablica
1.
Bordeaux
3
09
2.
Saint-Étienne
3
07
3.
Lille
3
07
4.
Caen
3
06
5.
Montpellier
3
06
6.
PSG
3
05
7.
Rennes
3
04
8.
Nantes
3
04
9.
Olympique Mar...
3
04
10.
Nice
3
04
11.
Bastia
3
04
12.
Lorient
3
04
13.
Lyon
3
03
14.
Toulouse
3
03
15.
Lens
3
03
16.
Guingamp
3
03
17.
Monaco
3
03
18.
Metz
3
02
19.
Reims
3
01
20.
Evian TG
3
01
Tablica
1.
Tottenham Hot...
2
06
2.
Manchester City
2
06
3.
Chelsea
2
06
4.
Swansea
2
06
5.
Arsenal
2
04
6.
Hull City
2
04
7.
Aston Villa
2
04
8.
West Ham
2
03
9.
Liverpool
2
03
10.
Everton
2
02
11.
Sunderland
2
02
12.
West Bromwich
2
02
13.
Manchester Un...
2
01
14.
Stoke City
2
01
15.
Southampton
2
01
16.
Leicester
2
01
17.
Newcastle
2
01
18.
Crystal Palace
2
00
19.
Burnley
2
00
20.
QPR
2
00
Tablica
1.
Verona
0
00
2.
Udinese
0
00
3.
Torino
0
00
4.
Sassuolo
0
00
5.
Sampdoria
0
00
6.
Roma
0
00
7.
Parma
0
00
8.
Palermo
0
00
9.
Napoli
0
00
10.
Milan
0
00
11.
Lazio
0
00
12.
Juventus
0
00
13.
Inter
0
00
14.
Genoa
0
00
15.
Fiorentina
0
00
16.
Empoli
0
00
17.
Chievo
0
00
18.
Cesena
0
00
19.
Cagliari
0
00
20.
Atalanta
0
00
Top Video Highlights
Livestream Center
SuNePoUtSrRezultati JucerNogomet DanasUtakmicu SutraNePoUpdate u 60 sec.
 
20:15 Istra 1961 (05.)
- : -
(06.) NK Osijek
1
X
2
Istra 1961 Osijek Livestream Istra 1961 - NK Osijek
 
4' Getafe CF (17.)
0 : 0
(08.) UD Almería
1
X
2
Getafe Almeria Livestream Getafe CF - UD Almería
22:00 Valencia CF (18.)
- : -
(07.) Málaga CF Valencia Málaga Livestream Valencia CF - Málaga CF
 
4' Çaykur Rizespor (15.)
0 : 0
(09.) Genclerbirligi
1
X
2
Rizespor Gençlerbirliği Livestream Çaykur Rizespor - Genclerbirligi
4' Balikesirspor
0 : 0
Akhisar Bld.
1
X
2
Balıkesirspor Akhisar Bld. Livestream Balikesirspor - Akhisar Bld.
Njemačka - 2.Bundesliga
 
77' VfR Aalen 1921 (09.)
1 : 2
(04.) Kaiserslautern
1
X
2
Aalen Kaiserslautern Livestream VfR Aalen 1921 - Kaiserslautern
78'  Red Card  Union Berlin (12.)
0 : 3
(14.) 1.FC Nuremberg
1
X
2
Union Berlin Nuremberg Livestream Union Berlin - 1.FC Nuremberg
78' FSV Frankfurt (13.)
0 : 0
(01.) RB Leipzig  Red Card 
1
X
2
FSV Frankfurt RB Leipzig Livestream FSV Frankfurt - RB Leipzig
Njemačka - Dritte Liga
 
47' Mainz II (19.)
0 : 0
(17.) FC Hansa Rostock tv Mainz II - FC Hansa Rostock
Njemačka - Regionalliga Nord
 
34' VfB Lübeck (11.)
0 : 0
(13.) VfB Oldenburg 1897
1
X
2
tv VfB Lübeck - VfB Oldenburg 1897
Njemačka - Regionalliga Nordost
 
78'  Red Card  Hertha BSC II
1 : 2
BFC Viktoria 1889 tv Hertha BSC II - BFC Viktoria 1889
47' Berliner FC Dynamo
0 : 1
1.FC Union Berlin II tv Berliner FC Dynamo - 1.FC Union Berlin II
Njemačka - Regionalliga West
 
33' Sportfreunde Lotte (15.)
0 : 0
(13.) SC Wiedenbrück 2000
1
X
2
tv Sportfreunde Lotte - SC Wiedenbrück 2000
Njemačka - Regionalliga Bayern
 
45' [PO] SV Wacker Burghausen (08.)
0 : 0
(06.) Schweinfurt 1905
1
X
2
tv SV Wacker Burghausen - Schweinfurt 1905
49' Bayern Munich II (10.)
2 : 0
(04.) FV Illertissen 1921 tv Bayern Munich II - FV Illertissen 1921
45' [PO] SV Heimstetten (13.)
0 : 0
(05.) TSV Buchbach
1
X
2
tv SV Heimstetten - TSV Buchbach
33' Memmingen
0 : 0
VfR Garching
1
X
2
tv Memmingen - VfR Garching
Italija - Lega Pro 1a Divisione LP1
 
34' Matera Calcio
1 : 0
Paganese Calcio 1926 tv Matera Calcio - Paganese Calcio 1926
Francuska - Deuxieme Division
 
4' FC Sochaux (15.)
0 : 0
(03.) Dijon FCO
1
X
2
Sochaux Dijon Livestream FC Sochaux - Dijon FCO
4' AJ Auxerre (14.)
0 : 0
(20.) Valenciennes FC
1
X
2
Auxerre Valenciennes Livestream AJ Auxerre - Valenciennes FC
4' Le Havre AC (13.)
0 : 0
(10.) US Créteil Football
1
X
2
Le Havre Créteil Livestream Le Havre AC - US Créteil Football
4' Stade Lavallois FC (17.)
0 : 0
(05.) AC Ajaccio
1
X
2
Laval Ajaccio Livestream Stade Lavallois FC - AC Ajaccio
4' Chamois Niortais (09.)
0 : 0
(19.) Foot Auvergne
1
X
2
Niort Clermont Livestream Chamois Niortais - Foot Auvergne
4' Nîmes Olympique (06.)
0 : 1
(18.) AC Arles-Avignon
1
X
2
Nîmes Arles Livestream Nîmes Olympique - AC Arles-Avignon
4' Gazélec FCO Ajaccio (04.)
0 : 1
(01.) Troyes Champagne
1
X
2
Gazélec Ajaccio Troyes Livestream Gazélec FCO Ajaccio - Troyes Champagne
4' Châteauroux (16.)
0 : 0
(02.) US Orléans Loiret
1
X
2
LB Châteauroux Orléans Livestream Châteauroux - US Orléans Loiret
Francuska - Coupe de Francuska
 
3' Strasbourg
0 : 0
US Boulogne
1
X
2
tv Strasbourg - US Boulogne
4' FC Istres Ouest
0 : 0
Luçon VF
1
X
2
tv FC Istres Ouest - Luçon VF
4' CA Bastia
0 : 0
GS Consolat
1
X
2
tv CA Bastia - GS Consolat
4' US Avranches
0 : 0
Paris FC
1
X
2
tv US Avranches - Paris FC
5' USL Dunkerque
0 : 0
US Colomiers
1
X
2
tv USL Dunkerque - US Colomiers
4' Le Poiré-sur-Vie
0 : 0
Sports Réunis Colmar
1
X
2
tv Le Poiré-sur-Vie - Sports Réunis Colmar
4' Red Star FC 93
0 : 0
Spinalien Épinal
1
X
2
tv Red Star FC 93 - Spinalien Épinal
4' Étoile Fréjus
0 : 0
Amiens SC
1
X
2
tv Étoile Fréjus - Amiens SC
4' FC Chambly
0 : 0
FC Bourg-Péronnas
1
X
2
tv FC Chambly - FC Bourg-Péronnas
Austrija - Erste Division
 
76' Kapfenberg (07.)
0 : 2
(01.) Mattersburg
1
X
2
Kapfenberg Mattersburg Livestream Kapfenberg - Mattersburg
77' SKN St. Pölten (05.)
1 : 1
(08.) Austria Lustenau
1
X
2
St. Polten Aust Lustenau Livestream SKN St. Pölten - Austria Lustenau
77'  Red Card  FAC Team für Wien (09.)
2 : 1
(10.) Hartberg  Red Card 
1
X
2
FAC Team für Wien Hartberg Livestream FAC Team für Wien - Hartberg
78' FC Liefering (02.)
2 : 1
(06.) SV Horn
1
X
2
Liefering Horn Livestream FC Liefering - SV Horn
Austrija - Regionalliga Mitte
 
46' Union Vöcklamarkt
0 : 0
Weiz
1
X
2
tv Union Vöcklamarkt - Weiz
46' SK Austria Klagen...
1 : 0
Allerheiligen
1
X
2
tv SK Austria Klagenfurt - Allerheiligen
Austrija - Regionalliga Ost
 
48' FK Austria Wien II
1 : 1
First Vienna tv FK Austria Wien II - First Vienna
54' 1. SC Sollenau
1 : 1
SV Mattersburg II tv 1. SC Sollenau - SV Mattersburg II
46' SC Neusiedl
2 : 1
Neuberg
1
X
2
tv SC Neusiedl - Neuberg
Nizozemska - Eredivisie
 
4' Go Ahead Eagles (16.)
0 : 0
(12.) Willem II tv Go Ahead Eagles - Willem II
Nizozemska - Eerste Divisie
 
6' RKC Waalwijk
0 : 1
Jong Twente
1
X
2
RKC Waalwijk Jong Twente Livestream RKC Waalwijk - Jong Twente
4' Sparta Rotterdam (01.)
0 : 0
(02.) FC Volendam
1
X
2
Sparta Rotterdam Volendam Livestream Sparta Rotterdam - FC Volendam
4' FC Den Bosch
0 : 0
Jong Ajax
1
X
2
Den Bosch Jong Ajax Livestream FC Den Bosch - Jong Ajax
5' Helmond Sport (13.)
1 : 0
(03.) NEC Nijmegen
1
X
2
Helmond NEC Livestream Helmond Sport - NEC Nijmegen
3' VVV Venlo (04.)
0 : 0
(11.) FC Emmen
1
X
2
Venlo Emmen Livestream VVV Venlo - FC Emmen
5' SC Telstar (08.)
0 : 0
(17.) Almere City FC
1
X
2
Telstar Almere City Livestream SC Telstar - Almere City FC
5' Achilles '29 (19.)
0 : 0
(20.) Fortuna Sittard
1
X
2
Achilles 29 Fortuna Sitt'd Livestream Achilles '29 - Fortuna Sittard
4' Jong PSV
0 : 0
FC Eindhoven
1
X
2
Jong PSV Eindhoven Livestream Jong PSV - FC Eindhoven
Turska - TFF 1.Lig
 
48' Bucaspor
1 : 1
Altınordu SK
1
X
2
Bucaspor Altinordu Livestream Bucaspor - Altınordu SK
Grčka - Pokal
 
45' [PO] AEK Athens
1 : 0
Fokikos Amfissa tv AEK Athens - Fokikos Amfissa
Švedska - Allsvenskan
 
48' Helsingborgs IF (08.)
1 : 2
(10.) Halmstads BK
1
X
2
Helsingborg Halmstad Livestream Helsingborgs IF - Halmstads BK
49' örebro SK (09.)
1 : 0
(16.) Brommapojkarna
1
X
2
Orebro Brommapojkarna Livestream örebro SK - Brommapojkarna
Švedska - Superettan
 
77' Husqvarna FF (15.)
0 : 1
(05.) Jönköpings Södra
1
X
2
Husqvarna Jonkopings S. Livestream Husqvarna FF - Jönköpings Södra
Švedska - Division 1 Sued
 
50' Qviding FIF
0 : 1
Utsikten BK tv Qviding FIF - Utsikten BK
Danska - 1. Division
 
77' Vejle BK
1 : 1
AB København
1
X
2
tv Vejle BK - AB København
49' FC Hjørring
1 : 1
Lyngby BK
1
X
2
tv FC Hjørring - Lyngby BK
Danska - 2. Division West
 
78' Kjellerup IF
4 : 1
Næsby BK tv Kjellerup IF - Næsby BK
76'  Red Card  BK Marienlyst
0 : 1
Ringkøbing IF tv BK Marienlyst - Ringkøbing IF
50' Thisted FC
0 : 0
Brabrand IF tv Thisted FC - Brabrand IF
Slovačka - Corgon Liga
 
81' Dunajska Streda
2 : 2
MSK Zilina tv Dunajska Streda - MSK Zilina
Irska - First Division
 
61' Shelbourne FC
0 : 0
Longford Town tv Shelbourne FC - Longford Town
Bugarska - 1. divizija
 
45' [PO] Levski Sofia (07.)
0 : 0
(11.) Cherno More Varna tv Levski Sofia - Cherno More Varna
Rumunija - Divizia A
 
4' FC Ceahlaul
0 : 0
Concordia Chiajna
1
X
2
Ceahlaul Concordia Livestream FC Ceahlaul - Concordia Chiajna
Mađarska - NB I
 
45' [PO] Haladas
1 : 1
Paksi FC tv Haladas - Paksi FC
Hrvatska - 2. divizija
 
48' Hrvatski Dragovoljac
0 : 1
NK Dugopolje tv Hrvatski Dragovoljac - NK Dugopolje
Saudi Arabien - UAE Football League
 
18' Al Shabab (Riyadh)
0 : 0
Hajer Club tv Al Shabab (Riyadh) - Hajer Club
Saudi Arabien - First Division
 
90'+ Abha Club
1 : 2
Ettifaq FC tv Abha Club - Ettifaq FC
90'+ Hettein Club
1 : 1
Al Hazm tv Hettein Club - Al Hazm
71' Al Watani
0 : 1
Al Riyadh SC tv Al Watani - Al Riyadh SC
Luksemburg - Nationaldivision
 
4' Progrès Niedercorn
0 : 0
US Mondorf-les-Bains tv Progrès Niedercorn - US Mondorf-les-Bains
Južna Afrika - Premier Soccer League
 
4' Bidvest Wits
0 : 0
Moroka Swallows tv Bidvest Wits - Moroka Swallows
4' Chippa United FC
0 : 0
Ajax Cape Town FC tv Chippa United FC - Ajax Cape Town FC
 
20:30 FC Augsburg (17.)
- : -
(18.) Borussia Dortmund
1
X
2
Augsburg Dortmund Livestream FC Augsburg - Borussia Dortmund
 
20:30 Olympique Marseille (10.)
- : -
(09.) Nice Côte d'Azur
1
X
2
Olympique Marseille Nice Livestream Olympique Marseille - Nice Côte d'Azur

    [PO]: Preko   [1.PO]: 1. Preko   [2.PO]: 2. Preko

Nogomet rezultati uživo na rezultatiuzivo24.com predstavlja živite rezultate , tablice i statistika za preko 100 nogometnih liga. Ne propustite još jedan cilj s , rezultatiuzivo24.com! Rezultati uživo | Danas: 1.HNL na nogomet uživo predstavlja one Uživo rezultati tablice i statistike za preko 100 nogometnih liga. Miss ne više cilj s nogometa uživo co uk! Sa Rezultati uživo | Danas: 1.HNL i Rezultati Uživo usluga je besplatna. Rezultati uživo | Danas: 1.HNL se obnavlja svakih 30 sekundi. Davatelj mrežne usluge od ove strane nije odgovoran za bilo kakvu štetu tijekom netočnih informacija koje nogomet uživo. Za pitanja na uslugu možete se obratiti nogomet uživo u bilo koje vrijeme.