Rezultati uživo | Danas: 1.HNL

Nedjelja, Travanj 19, 2015 - --:--:-- (Europe/Belgrade)
01.
Dinamo Zagreb
 
71
29
02.
Rijeka
 
59
29
03.
Lokomotiva ...
 
42
29
04.
Hajduk Split
 
37
29
05.
Split
 
34
29
06.
Zagreb
 
33
28
07.
Slaven Belupo
 
31
28
08.
Istra 1961
 
29
29
09.
Zadar
 
27
28
10.
Osijek
 
24
28
01.
Chelsea
 
76
32
02.
Arsenal
 
66
32
03.
Manchester ...
 
65
33
04.
Manchester ...
 
61
32
05.
Liverpool
 
57
32
06.
Southampton
 
56
33
07.
Tottenham
 
54
32
08.
Swansea
 
47
33
09.
Stoke City
 
46
33
10.
West Ham
 
43
32
11.
Crystal Palace
 
42
33
12.
Everton
 
41
33
13.
West Bromwich
 
36
33
14.
Newcastle
 
35
32
15.
Aston Villa
 
32
33
16.
Sunderland
 
29
32
17.
Hull City
 
28
32
18.
Leicester
 
28
32
19.
QPR
 
26
33
20.
Burnley
 
26
33
01.
Barcelona
 
78
32
02.
Real Madrid
 
76
32
03.
Atl. Madrid
 
69
32
04.
Valencia
 
65
32
05.
Sevilla
 
62
31
06.
Villarreal
 
51
31
07.
Málaga
 
46
32
08.
Bilbao
 
43
32
09.
Espanyol
 
42
32
10.
Celta
 
39
31
11.
Real Sociedad
 
38
31
12.
Vallecano
 
38
31
13.
Getafe
 
36
32
14.
Eibar
 
31
31
15.
Elche
 
31
31
16.
Levante
 
29
32
17.
Dep. La Coruna
 
28
32
18.
Almeria
 
28
31
19.
Granada
 
24
31
20.
Cordoba
 
19
31
01.
Juventus
 
73
31
02.
Lazio
 
58
31
03.
Roma
 
57
30
04.
Napoli
 
50
30
05.
Sampdoria
 
50
31
06.
Fiorentina
 
49
30
07.
Genoa
 
44
30
08.
Torino
 
43
30
09.
Milan
 
42
30
10.
Inter
 
41
30
11.
Palermo
 
38
30
12.
Sassuolo
 
35
30
13.
Chievo
 
35
30
14.
Udinese
 
34
30
15.
Empoli
 
33
30
16.
Verona
 
33
30
17.
Atalanta
 
29
30
18.
Cesena
 
23
31
19.
Cagliari
 
21
30
20.
Parma
 
12
30
Spreek je Nederlands? 
www.livevoetbal24.nl 
Do you speak English? 
www.soccer-livescore.eu 
Habla Castellano? 
www.futbol-envivo.com 
Talar du svenska? 
www.fotboll-livescore.se 

Mi se ucitava najbolje ponude za kladenje.
Jucer   Rezultati Danas   Uzivo  Pregled   Sutra  
Uzivo
Ažuriranje
17:00
10NK Osijek
: -
NK Zadar9
19:00
Slaven Koprivnica
: -
NK Zagreb
16:30
NK Dugopolje
: -
Hrvatski Dragovoljac
03:37   65'
Real Salt Lake
: 0
Vancouver Whitecaps
04:37   23'
12Los Angeles Galaxy
Sporting Kansas City5
23:00
6Philadelphia Union
: -
New England Revolution2
05:00   01'
Nara Club
: 0
Tochigi Uva
06:00
Ryutsu Keizai Dragons
: -
Maruyasu Okazaki
06:00
FC Osaka
: -
MIO Biwako Kusatsu
06:00
Honda FC
: -
Fagiano Okayama Next
06:00
Yokogawa Musashino
: -
Hoyo AC Elan Oita
06:00
Kagoshima United
: -
Vanraure Hachinohe
04:00   [45']
5CD Petapa
Halcones FC11
04:00   [45']
7Club Xelajú MC
CSD Municipal3
22:00
9Deportivo Malacateco
: -
Universidad San Carlos8
13:30
Yeni Diyarbakirspor
: -
Sivas 4 Eylül BS
13:30
Erzin Belediyespor
: -
Bergama Belediyespor
13:30
Tekirova Belediyespor
: -
Refahiye Spor Kulübü
13:30
Anadolu üsküdar 1908
: -
Kahramanmaraş
13:30
Catalcaspor
: -
Zonguldak Kömürspor
13:30
Sakaryaspor
: -
Belediye Vanspor
13:30
Payas BS 1975
: -
Cankiri BS
13:30
Eyupspor
: -
Arsinspor
13:30
Ç.Dardanelspor
: -
Maltepespor
13:30
Yeni Sandikli
: -
Etimesgut BS
13:30
Oyak-Renault GSD
: -
Sancaktepespor
13:30
FBM Yasamspor
: -
Beylerbeyi SK
13:30
Erzurum BB
: -
Ankara Demirspor
13:30
Nigde Belediyespor
: -
Tire 1922
13:30
Batman Petrolspor
: -
Corum Bld.
13:30
Halide Edip Adivar
: -
Derince Belediyespor
13:30
Beypazarı Şekerspor
: -
Kızılcabölükspor
13:30
Silivrispor
: -
Bayburt Ozel Idare
13:30
Kayseri Şekerspor
: -
Orhangazispor
13:30
Denizli Bld SK
: -
68 Yeni Aksarayspor
13:30
Darıca G'birliği
: -
Gaziosmanpaşaspor
13:30
Adliyespor
: -
Kirikhanspor
13:30
Ayvalıkgücü BS
: -
Gungoren Bld.
13:30
Golcukspor
: -
Cine Madranspor
13:30
İstanbulspor AŞ
: -
Manavgat Evrenseki
11:00
Orduspor Youth
: -
Adana Demir Youth
12:30
K. Erciyesspor Youth
: -
Eskişehirspor Youth
12:30
Istanbul BFK Youth
: -
Rizespor Youth
12:30
Gaziantep BB Youth
: -
Samsunspor Youth
12:30
Manisaspor Youth
: -
Osmanlispor Youth
12:30
Sanliurfaspor Youth
: -
Bucaspor Youth
12:30
Sivasspor Youth
: -
Balikesirspor Youth
12:30
Trabzonspor Youth
: -
Galatasaray Youth
13:00
Adanaspor Youth
: -
Alanyaspor Youth
14:00
15Panthrakikos
: -
Panathinaikos3
16:15
7Atromitos
: -
PAS Giannina5
18:30
1Olympiakos Pireus
: -
Levadiakos13
19:00
8UNAM Pumas
: -
Santos Laguna9
22:00
FC Edmonton
: -
Ft Lauderdale Strikers
15:00
Matonense/SP
: -
Indep Limeira/SP
15:00
Mirassol/SP
: -
Esporte Clube Santo Andre
20:00
Monte Azul/SP
: -
Oeste SP
20:00
CA Nueva Chicago
: -
Racing Club de Avellaneda
22:10
CA Aldosivi
: -
San Lorenzo
23:15
CA River Plate
: -
CA Banfield
23:30
San Martín San Juan
: -
Club Olimpo
17:00
Univ de Concepcion
: -
Audax Italiano
20:30
Deportes Iquique
: -
San Marcos Arica
23:00
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
: -
Univ de Chile
20:30
CDSC Iberia
: -
Santiago Morning
21:00
Deportes Concepción
: -
CSD Rangers
21:30
La Serena
: -
CD San Luis de Quillota
18:30
3Liga de Loja
: -
Deportivo Quito8
23:00
CS Emelec
: -
River Ecuador
21:00
Deportes Tolima
: -
Deportivo Pasto
23:00
Jaguares de Córdoba
: -
Millonarios
23:00
Club Rubio Ñú
: -
Deportivo Santaní
23:00
Club Nacional
: -
Deportivo Capiatá
23:00
Club Guaraní
: -
CS San Lorenzo
22:00
8Deportivo Lara
: -
Zulia FC17
22:30
10Estudiantes FC
: -
Tucanes Amazonas7
23:30
3Caracas FC
: -
Llaneros Guanare16
23:30
4Aragua FC
: -
Atlético Venezuela FC13
23:00
CD Platense
: -
CD Vida
23:00
CD Victoria
: -
Honduras Progreso
23:00
Parrillas One
: -
CD Real Sociedad
23:00
5CD Juventud Independiente
: -
CD UES7
23:00
8Alianza FC
: -
AD Isidro Metapán4
14:30
4Manchester City
: -
West Ham United FC10
17:00
14Newcastle Utd
: -
Tottenham7
12:00
12Rayo Vallecano
: -
UD Almería18
17:00
19Granada CF
: -
Sevilla FC5
19:00
6Villarreal CF
: -
Córdoba CF20
21:00
14SD Eibar
: -
Celta de Vigo10
12:30
12Sassuolo Calcio
: -
Torino FC8
15:00
11US Palermo
: -
Genoa CFC7
15:00
15Empoli FC
: -
Parma FC20
15:00
3AS Roma
: -
Atalanta Bergamo17
15:00
13ChievoVerona
: -
Udinese Calcio14
18:00
19Cagliari Calcio
: -
SSC Napoli4
20:45
10Inter Milan
: -
AC Milan9
14:00
8Lille OSC
: -
Girondins Bordeaux6
17:00
7Montpellier HSC
: -
SM Caen13
21:00
2Olympique Lyonnais
: -
AS Saint-Étienne5
15:30
10SV Werder Bremen
: -
Hamburger SV18
17:30
2VfL Wolfsburg
: -
FC Schalke 046
12:00
17Kayseri Erciyesspor
: -
Eskisehirspor15
14:00
12Sivasspor
: -
Balikesirspor18
15:00
5Istanbul BB
: -
Çaykur Rizespor14
18:00
6Trabzonspor
: -
Galatasaray SK2
16:30
Mounana FC
: -
Orlando Pirates
19:00
Zamalek SC
: -
Fath Union Sport de Rabat
19:00
Onze Créateurs
: -
ASEC Mimosas
16:30
AC Léopard
: -
Semouha Club
16:30
SM Sanga Balende
: -
Al Hilal Al Sudani
19:00
MC El Eulma
: -
CS Sfaxien
19:00
USM Alger
: -
AS Kaloum Star
19:30
Raja Club Athletic de Casablanca
: -
ES Setif
22:30
Maghreb Tétouan
: -
Ahly Cairo
13:30
4SV Darmstadt
: -
Heidenheim13
13:30
18Erzgebirge Aue
: -
FSV Frankfurt11
13:30
14Greuther Fürth
: -
Union Berlin9
14:00
7Hallescher FC
: -
Holstein Kiel2
14:00
6TSV Havelse
: -
St. Pauli II10
14:00
3Hamburger SV II
: -
VfR Neumünster17
14:00
ETSV Flensburg
: -
Hansa Lüneburg
14:00
Eintracht Norderstedt
: -
BV Cloppenburg
15:00
7Meppen
: -
Hannover 96 II12
15:00
15VfB Oldenburg 1897
: -
SV Werder Bremen II1
17:30
FT Braunschweig
: -
VfL Wolfsburg II
13:30
8Hertha BSC II
: -
Meuselwitz14
13:30
7TSG Neustrelitz
: -
Magdeburg1
13:30
111.FC Union Berlin II
: -
Babelsberg10
13:30
BFC Viktoria 1889
: -
VFC Plauen
13:30
Carl Zeiss Jena
: -
Wacker Nordhausen
14:00
13Waldhof Mannheim
: -
Kickers Offenbach1
14:00
FC Hennef 05
: -
SG Wattenscheid 09
14:00
KFC Uerdingen
: -
Rot-Weiß Oberhausen
14:00
10SC Wiedenbrück 2000
: -
Schalke II16
17:00
FC Pipinsried
: -
SB DJK Rosenheim
15:45
TSV Schott Mainz
: -
Elversberg II
11:00
RW Erfurt U19
: -
Hamburger SV U19
11:00
Hertha BSC U19
: -
Holstein Kiel U19
11:00
FC Augsburg U19
: -
Waldhof Mann. U19
11:00
RB Leipzig U19
: -
Carl Zeiss Jena U19
11:00
Bayern München U19
: -
SC Freiburg U19
12:00
Wuppertal U19
: -
Preußen Münster U19
16:00
15Aston Villa
: -
Liverpool FC5
12:00
1Real Betis Sevilla
: -
Real Zaragoza7
16:00
14AD Alcorcón
: -
RC Deportivo Mallorca17
17:00
12CD Numancia
: -
Barcelona B22
18:15
5Real Valladolid
: -
CE Sabadell21
19:00
16CD Tenerife
: -
UE Llagostera8
17:00
Racing Ferrol
: -
UD Logrones
17:00
Zamora ESP
: -
Real Oviedo CF
17:00
SD Compostela
: -
Coruxo FC
17:00
20Marino de Luanco
: -
CD Guijuelo5
17:00
CD Tropezón
: -
UD Somozas
17:30
CD Lealtad
: -
Cultural Leonesa
18:00
2Real Murcia CF
: -
Real Avilés CF14
18:30
Union Langreo
: -
Burgos CF
12:00
Atlético Madrid B
: -
Bilbao Athletic
12:00
UB Conquense
: -
Las Palmas Atlético
12:00
11CF Fuenlabrada
: -
SD Huesca1
12:15
16CD Guadalajara
: -
Barakaldo CF8
16:00
Getafe B
: -
Trival Valderas
17:00
Club de Irún
: -
Real Madrid Castilla
17:30
9CD Tudelano
: -
Rayo Vallecano II17
18:00
CD Toledo
: -
SD Amorebieta
12:00
UE Cornellà
: -
Atlético Baleares
12:00
16RCD Mallorca II
: -
UE Sant Andreu18
12:00
5CF Reus Deportiu
: -
Hércules CF3
17:00
UE Olot
: -
Valencia Mestalla
18:00
10Olímpic de Xàtiva
: -
Villarreal B11
18:00
4Lleida Esportiu
: -
CD Alcoyano7
18:00
17CD Eldense
: -
Gimnàstic Tarragona1
11:30
Sevilla Atlético
: -
Granada CF B
12:00
UD Melilla
: -
La Hoya Lorca
12:00
18Polideportivo Cacereño
: -
UCAM Murcia CF2
18:00
4Linense
: -
Real Betis Sevilla II9
18:00
3UD Almeria B
: -
La Roda CF16
18:00
CD El Palo
: -
Real Jaén CF
19:00
15FC Cartagena
: -
CF Villanovense5
15:00
16Latina Calcio
: -
Calcio Catania15
15:00
8Livorno Calcio
: -
Frosinone Calcio4
15:00
22AS Varese
: -
AS Avellino6
11:00
11Südtirol-Alto Adige
: -
Mantova FC13
12:30
Barletta Calcio
: -
Vigor Lamezia
12:30
Ascoli Calcio
: -
Carrarese Calcio
14:30
15Gubbio
: -
ASD Santarcangelo14
14:30
17AC Prato
: -
Teramo Calcio1
14:30
Albinoleffe
: -
Torres 1903
14:30
Reggina Calcio
: -
FC Savoia
16:00
US Lecce
: -
US Foggia
16:00
18Savona 1907 FBC
: -
AC Reggiana 19193
16:00
20AC Bastia Calcio
: -
US Grosseto13
18:00
AC Pisa
: -
AC Pistoiese
18:00
Casertana
: -
Catanzaro Calcio 2011
18:00
14AC Renate
: -
Aurora Pro Patria 191920
11:00
Torino Youth
: -
Juventus Youth
16:30
7FK Austria Wien
: -
Wolfsberger Athletik Club5
15:00
SK Sturm Graz II
: -
Vorwärts Steyr
14:00
SR Donaufeld Wien
: -
SC ESV Parndorf 1919
16:30
SK Rapid Wien II
: -
SV Mattersburg II
15:00
SCR Altach II
: -
FC Dornbirn 1913
13:45
8FC Vaduz
: -
FC Aarau10
13:45
2BSC Young Boys
: -
FC Thun3
16:00
9FC Luzern
: -
Grasshoppers7
15:00
FC Wohlen
: -
FC Le Mont
15:00
9FC Chiasso
: -
Servette FC2
13:15
Inverness CT
: -
Celtic FC
12:30
3Feyenoord
: -
Go Ahead Eagles17
14:30
2Ajax Amseterdam
: -
NAC Breda16
14:30
15Heracles Almelo
: -
FC Zwolle7
16:45
13FC Utrecht
: -
FC Twente11
14:30
1NEC Nijmegen
: -
Almere City FC10
14:30
9Sparta Rotterdam
: -
SC Telstar16
12:30
Gaziantep B.B.
: -
Samsunspor
12:30
Manisaspor
: -
Osmanlispor FK
12:30
Sanliurfaspor
: -
Bucaspor
14:00
Orduspor
: -
Adana Demirspor
15:00
Adanaspor
: -
Alanyaspor
13:30
Hacettepe SK
: -
Iskenderun DC
13:30
Kırklarelispor
: -
MKE Ankaragücü
13:30
Aydinspor
: -
Fatih Karagümrükspor AŞ
13:30
1461 Trabzon
: -
Ofspor
13:30
Kizilcahamamspor
: -
Düzyurtspor
13:30
Fethiyespor
: -
Pendikspor
13:30
Sariyer GK
: -
Bandirmaspor
13:30
Hatayspor
: -
Tepecik BS
13:30
Turgutluspor
: -
TKI Tavsanli Linyitspor
13:30
Göztepe Izmir
: -
Gumushanespor
13:30
Nazilli Belediyespor
: -
Pazarspor
13:30
Körfez Belediyespor
: -
Altay SK Izmir
13:30
Yeni Malatyaspor
: -
Bayrampaşaspor
13:30
Kartalspor
: -
Konya Şekerspor
13:30
Kahramanmaraşspor
: -
Diskispor Diyarbakir
13:30
Tarsus İdman Yurdu
: -
Yeni Menemen Bld.
13:30
Inegolspor
: -
Bugsaş Spor
13:30
Umraniyespor
: -
Keciorengucu
18:00
1Club Brugge
: -
RSC Anderlecht3
20:30
5KV Kortrijk
: -
Sporting Charleroi6
15:00
Heist
: -
Patro Eisden
15:00
2Lommel United
: -
Eupen3
15:00
7RAEC Mons
: -
Dessel Sport15
15:00
9Tubize
: -
Eendracht Aalst8
15:00
6OH Leuven
: -
KV Woluwe-Zaventem18
15:00
FC Seraing
: -
Racing Mechelen
15:00
Club Roeselare
: -
WS Woluwé FC
15:00
V. Geel-Meerhout
: -
Sint-Truidense VV
17:00
17Gil Vicente FC
: -
Rio Ave FC8
17:00
18FC Penafiel
: -
FC Arouca16
17:00
7Paços de Ferreira
: -
Moreirense FC11
18:00
15Vitória Setúbal
: -
GD Estoril12
19:00
Sporting Lisboa
: -
Boavista FC
12:15
SC Beira-Mar
: -
GD Chaves
16:00
União da Madeira
: -
Sporting CP II
16:00
9Porto II
: -
Leixões SC17
17:00
6SL Benfica II
: -
CD Aves18
17:00
16SC Farense
: -
CD Tondela1
17:00
11Vitória Guimarães II
: -
CD Trofense24
17:00
4CD Feirense
: -
CS Marítimo Funchal II23
17:00
10Portimonense SC
: -
SC Freamunde8
17:00
20SC Olhanense
: -
Sporting Braga II21
17:00
5Sporting Covilha
: -
UD Oliveirense12
17:00
Clube Oriental
: -
Atletico CP
17:00
CD Santa Clara
: -
Académico Viseu
15:30
Kissamikos
: -
Irodotos
15:30
Kifisia FC
: -
Asteras Vari
15:30
Panserraikos
: -
Evros Soufli
15:30
Thyella Filotas
: -
Aris Salonica
15:30
Panargeiakos
: -
Doxa Nea Manolada
15:30
Achilleas Neokesaria
: -
AO Trikala
15:30
Anagennisi A.
: -
Giorgos Karaiskakis
15:00
8Åtvidabergs FF
: -
Falkenbergs FF13
17:30
5BK Häcken
: -
IFK Goteborg2
16:00
12ängelholms FF
: -
Varbergs BoIS8
17:00
Brommapojkarna
: -
Väsby United
17:00
10Syrianska FC
: -
Ljungskile SK3
14:30
Piteå IF
: -
Akropolis IF
16:00
Vasteras SK FK
: -
Umea FC
16:00
Nyköpings BIS
: -
Dalkurd FF
17:00
IK Brage
: -
Motala AIF
17:00
Vasalunds IF
: -
BK Forward
17:00
Huddinge IF
: -
Södertälje FK
16:00
Eskilsminne IF
: -
örgryte IS
17:00
IK Oddevold
: -
Kristianstads FF
17:00
Husqvarna FF
: -
Oskarshamns AIK
15:30
FK Bodo/Glimt
: -
Odd Grenland BK
18:00
9Stabaek
: -
Viking FK10
18:00
1Molde FK
: -
Aalesund FK7
18:00
2Tromso IL
: -
Lillestrom SK5
18:00
1Sandefjord
: -
Sarpsborg 088
18:00
Follo FK
: -
FK Jerv
18:00
15Sogndal
: -
Honefoss BK11
18:00
10Strommen IF
: -
Bærum SK5
18:00
16Sandnes Ulf
: -
Nest-Sotra Fotball12
18:00
9Bryne FK
: -
Ranheim Fotball7
18:00
Kristiansund BK
: -
Åsane Fotball
14:00
9Odense BK
: -
SonderjyskE8
17:00
3Brøndby IF
: -
Hobro IK6
19:30
FC Kobenhavn
: -
FC Nordsjælland
15:00
11FC Fredericia
: -
Brønshøj BK12
15:00
9HB Koge
: -
AB København8
15:30
2AGF Aarhus
: -
Viborg FF1
13:00
Elite 3000 Helsingør
: -
Søllerød-Vedbæk
13:30
Holbæk B&I
: -
Hvidovre IF
15:00
Lolland-FA
: -
BK Frem 1886
13:00
Kolding BK
: -
Thisted FC
13:30
Ringkøbing IF
: -
Kjellerup IF
14:00
Næstved BK
: -
BK Marienlyst
15:00
KooTeePee
: -
KuPS Kuopio
15:00
1HJK Helsinki
: -
FC Lahti3
15:00
9Inter Turku
: -
Tampereen Ilves3
15:00
5IFK Mariehamn
: -
HIFK Helsinki1
15:00
Seinajoen JK
: -
Rovaniemen Palloseura
16:00
111. FC Brno
: -
Mlada Boleslav4
17:00
15Hradec Kralove
: -
Pribram9
10:15
5Viktoria Zizkov
: -
Banik Most15
10:15
8Banik Sokolov
: -
MFK Karvina7
17:00
3FK Varnsdorf
: -
Frydek-Mistek13
17:00
16FK Kolín
: -
Fotbal Trinec14
10:15
Admira Praha
: -
Loko Vltavin
10:15
FK Slavoj Vyšehrad
: -
SK Prevysov
17:00
Zenit Caslav
: -
Jiskra Domazlice
17:00
TJ Sokol Zápy
: -
FK Kraluv Dvur
17:00
SK Benešov
: -
SK Viktorie Jiirny
17:00
FK Štěchovice
: -
AFK Chrudim
10:15
Slovacko B
: -
MFK Vyskov
10:15
Sigma Olomouc B
: -
HFK Olomouc
10:15
FK Slavia Orlová-Lutyně
: -
FK Prostějov
10:30
Opava B
: -
SK Unicov
10:30
Tescoma Zlin B
: -
H. Slavia Kromeriz
16:00
Sulko Zabreh
: -
MSK Breclav
12:30
3CSKA Moscow
: -
FK Krasnodar2
15:00
9Terek Groznyi
: -
Dynamo Moscow5
17:30
Kuban Krasnodar
: -
Zenit St Petersburg
09:00
Luch-Energiya
: -
Volgar-Gazprom
10:00
2Tom Tomsk
: -
Shinnik Yaroslavl6
12:00
3Krylia Sovetov Samara
: -
Gazovik Orenburg5
12:00
Metallurg-Yenisey
: -
FK Petrotrest
13:00
17FK Khimik Dzerzhinsk
: -
Baltika Kaliningrad13
15:00
FK Tosno
: -
Sibir Novosibirsk
15:00
15SKA-Energia
: -
Volga N.Novgorod8
16:00
11FK Tyumen
: -
FK Sakhalin Sakhalinsk16
16:00
14FK Sokol Saratov
: -
Anzhi Makhachkala1
11:00
Amkar Youth
: -
Arsenal Tula Youth
14:30
FK Rostov Youth
: -
Torpedo Moscow Youth
19:00
2MSK Zilina
: -
Spartak Myjava7
10:30
Slovan Bratislava Youth
: -
AFC Nove Mesto
16:00
MFK Kosice B
: -
FK Bodva
16:00
ŠKF Sereď
: -
Zemplin Michalovce
16:00
FC Lokomotíva Košice
: -
Slavoj Trebisov
14:00
Prestatyn Town
: -
Bangor City
13:00
9FC Olimpik Donetsk
: -
Dnipro3
16:00
Vorskla
: -
Metalurg Zap
16:00
Chernomorets Od.
: -
Zakarpattya
18:30
6Volyn Lutsk
: -
Dynamo Kiev1
14:15
8Cherno More Varna
: -
Slavia Sofia9
19:00
1Ludogorets
: -
Litex Lovech4
16:30
CS Univ Craiova
: -
Dinamo Bucuresti
19:30
Steaua Bucuresti
: -
Otelul Galati
14:00
7Diosgyori VTK
: -
Videoton FC1
18:30
9Ujpest FC
: -
Lombard Papa15
15:30
Gornik Leczna
: -
Lech Poznan
18:00
1KP Legia Warszawa
: -
Zawisza Bydgoszcz16
12:30
8Chojniczanka
: -
Arka Gdynia5
16:00
17Pogon Siedlce
: -
GKS Katowice12
16:30
3Nieciecza KS
: -
Miedz Legnica11
17:00
7OKS 1945 Olsztyn
: -
Chrobry Glogow13
13:00
FC Kuressaare
: -
Santos Tartu
13:00
SK Tamme Auto
: -
Vaprus Vändra
13:00
JK Tallinna Kalev
: -
Levadia II Tallinn
15:30
Nomme Kalju II
: -
Rakvere JK Tarvas
15:30
Flora Tallinn II
: -
FC Infonet II
16:00
9NK Krka
: -
Olimpija Ljubljana4
21:00
Corinthians SP
: -
Palmeiras SP
23:30
9Santos FC/SP
: -
Sao Paulo SP2
19:10
CA Los Andes
: -
CS Estudiantes (SL)
21:00
Boca Unidos
: -
Gimnasia Jujuy
21:00
Guillermo Brown
: -
Guaraní Antonio Franco
21:15
Instituto Córdoba
: -
Chacarita Juniors
17:00
CSyD Flandria
: -
Estudiantes de La Plata
18:00
CD Armenio
: -
Deportivo Merlo
18:30
Universitario de Popayán CD
: -
Deportivo Pereira
22:00
Deportes Quindío
: -
Fortaleza FC
22:00
CD Real Santander
: -
CD Expreso Rojo
22:00
Valledupar FC
: -
Barranquilla FC
22:00
Depor FC
: -
América de Cali
22:30
Llaneros Fútbol Club
: -
CF Deportivo Rionegro
21:00
San Jose BOL
: -
The Strongest
23:15
Club Jorge Wilstermann
: -
Bolivar
15:30
Club Atlético River Plate
: -
Club Atlético Juventud
20:30
10Danubio FC
: -
Cerro URU15
20:30
Atenas San Carlos
: -
Penarol URU
20:30
El Tanque Sisley
: -
Tacuarembó FC
06:00
FC Gifu
: -
Tochigi SC
06:00
Jubilo Iwata
: -
Tokyo Verdy
06:00
Fagiano Okayama
: -
Roasso Kumamoto
06:00
Consadole Sapporo
: -
Mito HollyHock
06:00
Zweigen Kanazawa
: -
Kamatamare Sanuki
07:00
Yokohama FC
: -
V-Varen Nagasaki
07:00
Tokushima Vortis
: -
Kyoto Sanga
08:00
Giravanz Kitakyushu
: -
Avispa Fukuoka
09:00
Ehime FC
: -
JEF United Chiba
09:00
Oita Trinita
: -
Omiya Ardija
09:00
Cerezo Osaka
: -
Thespa Kusatsu
19:15
1Maccabi Tel Aviv
: -
Beitar Jerusalem4
19:55
Hapoel Be'er Sheva
: -
Ironi Kiryat Shmona
15:00
9Nea Salamina
: -
AEL Limassol7
15:00
11AS Othellos Athienou
: -
AO Ayia Napa10
15:00
8Ethnikos Achnas
: -
Doxa Katokopia FC12
15:30
2APOEL FC
: -
Ermis Aradippou6
09:00
Perth Glory
: -
Melbourne Heart FC
22:00
Perez Zeledon
: -
Limon FC
22:00
Universidad CR
: -
CS Uruguay
07:00
Incheon United
: -
Ulsan Hyundai
09:00
Busan I'Park
: -
Chunnam Dragons
09:00
Daejeon Citizen
: -
Pohang Steelers
14:30
Al Ahed
: -
Al-Nejmeh SC Beirut
14:30
Al Akhaa Al Ahli Aley
: -
Tadamon SC
14:30
Racing Beirut
: -
Shabab Al-Sahel
14:30
Salam Zgharta
: -
Shabab Al-Ghazieh
15:00
Vardar Skopje
: -
FK Renova
16:00
FK Turnovo
: -
Sileks Kratovo
16:00
Metalurg Skopje
: -
Bregalnica Stip
14:00
FC Zestafoni
: -
Dila Gori
14:00
Dinamo Tbilisi
: -
FC WIT Georgia Tbilisi
14:00
FC Samtredia
: -
FC Metalurgi Rustavi
14:00
Guria Lanchkhuti
: -
Torpedo Kutaisi
14:00
FC Chikhura Sachkhere
: -
Spartak-Tskhinvali
17:50
Al Kuwait SC
: -
Al Sulaibikhat
17:50
Khaitan
: -
Al Arabi
16:00
Zebbug Rangers
: -
Birkirkara FC
18:00
Pieta Hotspurs
: -
Naxxar Lions
18:30
1FK Partizan
: -
FK Mladost Lučani9
13:00
2Dinamo Minsk
: -
BATE Borisov1
14:00
FK Slutsksakhar Slutsk
: -
Torpedo Zhodino
15:00
Belshina Bobruisk
: -
FK Vitebsk
15:00
FK Slavia-Mozyr
: -
Shakhter Soligorsk
18:00
8Faisaly Amman
: -
Al Wihdat Amman1
16:00
8CS Grevenmacher
: -
Progrès Niedercorn4
16:00
Jeunesse Esch
: -
CS Fola Esch
16:00
Victoria Rosport
: -
US Hostert
16:00
3Differdange
: -
FC Jeunesse Canach13
16:00
US Mondorf-les-Bains
: -
FC Wiltz 71
16:00
FC Etzella Ettelbrück
: -
US Rumelange
16:00
2F91 Dudelange
: -
UN Käerjéng12
08:30
Biu Chun Rangers
: -
Eastern AA
11:30
Yuen Long
: -
Kitchee SC
16:00
KAC Kenitra
: -
Olympique Safi
16:30
Chabab Hoceima
: -
Chabab Khénifra
15:00
Bloemfontein Celtic
: -
Maritzburg United
08:30
Beijing 361 Degrees
: -
Yanbian Baekdu Tigers FC
09:00
Hebei CFFC
: -
Nei Mongol Zhongyou
09:00
Jiangxi Liansheng
: -
Tianjin Songjiang FC
09:30
5Qingdao Jonoon FC
: -
Dalian Aerbin FC15
09:30
Wuhan Zall FC
: -
Xinjiang Tianshan Leopard
16:00
6KÍ Klaksvík
: -
EB / Streymur5
16:00
TB Tvøroyri
: -
Víkingur Gøta
16:00
7ÍF Fuglafjørdur
: -
B36 Tórshavn1
10:30
PSM Makassar
: -
Persib Bandung
10:30
Bali United Pusam
: -
Pusamania Borneo
15:30
Bharat FC
: -
Shillong Lajong FC
15:30
6Salgaocar SC
: -
Sporting Clube de Goa11
16:00
Persiram Raja Ampat
: -
Mitra Kukar
10:30
PSM Makassar
: -
Persib Bandung
10:30
Bali United Pusam
: -
Pusamania Borneo
15:30
Bharat FC
: -
Shillong Lajong FC
15:30
6Salgaocar SC
: -
Sporting Clube de Goa11
16:00
Persiram Raja Ampat
: -
Mitra Kukar
100 € Bonus!