Nogomet Danas
Niger - Uganda
Tablica
1.
Dinamo Zagreb
7
19
2.
Rijeka
7
18
3.
Hajduk Split
7
10
4.
Lokomotiva Zagr
7
09
5.
Istra 1961
7
08
6.
Zagreb
7
08
7.
Osijek
7
08
8.
Split
7
08
9.
Zadar
7
05
10.
Slaven Belupo
7
04
Tablica
1.
Chelsea
3
09
2.
Swansea
3
09
3.
Aston Villa
3
07
4.
Manchester City
3
06
5.
Liverpool
3
06
6.
Tottenham Hot...
3
06
7.
Arsenal
3
05
8.
Southampton
3
04
9.
Hull City
3
04
10.
Stoke City
3
04
11.
West Ham
3
03
12.
QPR
3
03
13.
Sunderland
3
02
14.
Manchester Un...
3
02
15.
Newcastle
3
02
16.
Leicester
3
02
17.
Everton
3
02
18.
West Bromwich
3
02
19.
Crystal Palace
3
01
20.
Burnley
3
01
Tablica
1.
Milan
1
03
2.
Udinese
1
03
3.
Roma
1
03
4.
Napoli
1
03
5.
Juventus
1
03
6.
Cesena
1
03
7.
Sassuolo
1
01
8.
Sampdoria
1
01
9.
Palermo
1
01
10.
Cagliari
1
01
11.
Verona
1
01
12.
Torino
1
01
13.
Inter
1
01
14.
Atalanta
1
01
15.
Genoa
1
00
16.
Parma
1
00
17.
Chievo
1
00
18.
Lazio
1
00
19.
Fiorentina
1
00
20.
Empoli
1
00
Tablica
1.
Leverkusen
2
06
2.
Paderborn
2
04
3.
Hoffenheim
2
04
4.
Köln
2
04
5.
Frankfurt
2
04
6.
Bayern
2
04
7.
Hannover
2
04
8.
Dortmund
2
03
9.
Bremen
2
02
10.
Mainz
2
02
11.
Gladbach
2
02
12.
Wolfsburg
2
01
13.
Schalke
2
01
14.
Freiburg
2
01
15.
Hertha Berlin
2
01
16.
Stuttgart
2
01
17.
Hamburg
2
01
18.
Augsburg
2
00
Tablica
1.
Barcelona
2
06
2.
Valencia
2
04
3.
Celta
2
04
4.
Sevilla
2
04
5.
Granada
2
04
6.
Atl. Madrid
2
04
7.
Bilbao
2
03
8.
Real Sociedad
2
03
9.
Villarreal
2
03
10.
Real Madrid
2
03
11.
Eibar
2
03
12.
Getafe
2
03
13.
Málaga
2
03
14.
Vallecano
2
02
15.
Dep. La Coruna
2
01
16.
Espanyol
2
01
17.
Almeria
2
01
18.
Cordoba
2
01
19.
Elche
2
01
20.
Levante
2
00
Tablica
1.
Bordeaux
4
10
2.
PSG
4
08
3.
Lille
4
08
4.
Olympique Mar...
4
07
5.
Rennes
4
07
6.
Lorient
4
07
7.
Nantes
4
07
8.
Saint-Étienne
4
07
9.
Caen
4
06
10.
Montpellier
4
06
11.
Lens
4
06
12.
Toulouse
4
06
13.
Bastia
4
05
14.
Metz
4
05
15.
Monaco
4
04
16.
Nice
4
04
17.
Lyon
4
03
18.
Guingamp
4
03
19.
Reims
4
01
20.
Evian TG
4
01
Top Video Highlights
Livestream Center
SrCePeSuNeRezultati JucerNogomet DanasUtakmicu SutraCePeUpdate u 60 sec.
Kolumbija - Primera A
 
03:00 La Equidad
0 : 4
Atlético Nacional tv La Equidad - Atlético Nacional
Kolumbija - Primera B
 
03:00 Cúcuta Deportivo
1 : 0
Real Cartagena FC... tv Cúcuta Deportivo - Real Cartagena FC S.A.
FIFA - Međunarodne utakmice
 
18:00 Niger
- : -
Uganda Niger Uganda Livestream Niger - Uganda
FIFA - Međunarodne utakmice U20
 
21:00 Morocco U20
- : -
Egypt U20 tv Morocco U20 - Egypt U20
FIFA - Međunarodne utakmice U19
 
16:30 Macedonia FYR U19
- : -
Bulgaria U19 tv Macedonia FYR U19 - Bulgaria U19
17:00 Montenegro U19
- : -
Wales U19 tv Montenegro U19 - Wales U19
20:00 Scotland U19
- : -
Czech Rep U19 tv Scotland U19 - Czech Rep U19
FIFA - Međunarodne utakmice U18
 
17:00 Sweden U17
- : -
Switzerland U18 tv Sweden U17 - Switzerland U18
FIFA - Međunarodne utakmice U17
 
16:30 Finland U17
- : -
Slovakia U17 tv Finland U17 - Slovakia U17
FIFA - Prijateljske utakmice
 
15:45 Sharjah SC
- : -
Al Ain tv Sharjah SC - Al Ain
17:45 Schalding-Heining
- : -
TSV Buchbach tv Schalding-Heining - TSV Buchbach
Njemačka - Regionalliga West
 
20:15 SG Wattenscheid 09 (15.)
- : -
(12.) Mönchengladbach II tv SG Wattenscheid 09 - Mönchengladbach II
Engleska - Non League Premier Nord
 
20:45 Blyth Spartans
- : -
United of Manchester tv Blyth Spartans - United of Manchester
20:45 Stourbridge FC
- : -
Nantwich Town tv Stourbridge FC - Nantwich Town
20:45 Buxton FC
- : -
Grantham Town FC tv Buxton FC - Grantham Town FC
20:45 Frickley Athletic
- : -
Matlock Town tv Frickley Athletic - Matlock Town
20:45 Witton Albion FC
- : -
Halesowen Town tv Witton Albion FC - Halesowen Town
20:45 Stamford AFC
- : -
Ilkeston FC tv Stamford AFC - Ilkeston FC
20:45 Barwell FC
- : -
Rushall Olympic FC tv Barwell FC - Rushall Olympic FC
20:45 Skelmersdale Utd
- : -
Ashton United tv Skelmersdale Utd - Ashton United
20:45 Belper Town
- : -
King's Lynn tv Belper Town - King's Lynn
20:45 Trafford FC
- : -
Whitby Town FC tv Trafford FC - Whitby Town FC
20:45 Ramsbottom Utd
- : -
Marine tv Ramsbottom Utd - Marine
Engleska - Non League Premier Isthmian
 
20:45 Canvey Island (12.)
- : -
(07.) Hendon FC tv Canvey Island - Hendon FC
20:45 Bognor Regis Town FC
- : -
VCD Athletic
1
X
2
tv Bognor Regis Town FC - VCD Athletic
20:45 Leiston FC
- : -
East Thurrock Utd tv Leiston FC - East Thurrock Utd
20:45 AFC Hornchurch
- : -
Maidstone United tv AFC Hornchurch - Maidstone United
20:45 Harrow Borough (11.)
- : -
(22.) Hampton & Richmond tv Harrow Borough - Hampton & Richmond
20:45 Dulwich Hamlet
- : -
Margate FC tv Dulwich Hamlet - Margate FC
20:45 Enfield Town FC (17.)
- : -
(14.) Tonbridge Angels
1
X
2
tv Enfield Town FC - Tonbridge Angels
20:45 Witham Town
- : -
Wingate & Finchle... tv Witham Town - Wingate & Finchley FC
Engleska - John Paint Trophy
 
20:30 Crewe Alexandra
- : -
Rochdale AFC tv Crewe Alexandra - Rochdale AFC
20:30 Oldham Athletic
- : -
Bradford City tv Oldham Athletic - Bradford City
20:45 AFC Wimbledon
- : -
Southend Utd tv AFC Wimbledon - Southend Utd
20:45 Cheltenham
- : -
Oxford United tv Cheltenham - Oxford United
20:45 Crawley Town
- : -
Cambridge Utd tv Crawley Town - Cambridge Utd
20:45 Peterborough
- : -
Leyton Orient tv Peterborough - Leyton Orient
20:45 Stevenage FC
- : -
Gillingham tv Stevenage FC - Gillingham
20:45 Wycombe Wanderers
- : -
Coventry City tv Wycombe Wanderers - Coventry City
20:45 Yeovil Town
- : -
Portsmouth tv Yeovil Town - Portsmouth
20:45 Accrington Stanley
- : -
Carlisle Utd tv Accrington Stanley - Carlisle Utd
20:45 Barnsley FC
- : -
York City tv Barnsley FC - York City
20:45 Fleetwood Town
- : -
Morecambe FC tv Fleetwood Town - Morecambe FC
20:45 Notts County
- : -
Mansfield tv Notts County - Mansfield
20:45 Preston NE
- : -
Shrewsbury tv Preston NE - Shrewsbury
20:45 Scunthorpe Utd
- : -
Chesterfield tv Scunthorpe Utd - Chesterfield
Škotska - Junior League
 
19:00 Aberdeen Youth
- : -
Inverness CT Youth tv Aberdeen Youth - Inverness CT Youth
19:00 Hamilton Youth
- : -
Rangers Youth tv Hamilton Youth - Rangers Youth
19:00 Ross C. Youth
- : -
St Mirren Youth tv Ross C. Youth - St Mirren Youth
20:00 Falkirk Youth
- : -
Kilmarnock Youth tv Falkirk Youth - Kilmarnock Youth
20:00 Dunfermline Youth
- : -
Hibernian Youth tv Dunfermline Youth - Hibernian Youth
20:00 Dundee FC Youth
- : -
Dundee Utd Youth tv Dundee FC Youth - Dundee Utd Youth
20:00 Partick Th. Youth
- : -
St Johnstone Youth tv Partick Th. Youth - St Johnstone Youth
Belgija - Exqi League
 
20:30 Sint-Truidense VV (11.)
- : -
(01.) OH Leuven
1
X
2
tv Sint-Truidense VV - OH Leuven
Švedska - Superettan
 
19:20 Syrianska FC (09.)
- : -
(13.) GAIS Syrianska FC GAIS Livestream Syrianska FC - GAIS
Danska - Reserve League
 
13:30 Nordsjælland (R)
- : -
Vestsjælland (R) tv Nordsjælland (R) - Vestsjælland (R)
14:00 AGF Aarhus (R)
- : -
Hobro (R) tv AGF Aarhus (R) - Hobro (R)
Ćeška - Gambrinus Liga
 
18:00 Teplice (10.)
- : -
(13.) D. Ceske Budejovice Teplice C. Budejovice Livestream Teplice - D. Ceske Budejovice
Ćeška - Pohar CMFS
 
17:00 Velke Mezirici
- : -
Sigma Olomouc tv Velke Mezirici - Sigma Olomouc
Sjeverna Irska - Premier League
 
20:45 Glentoran Belfast (08.)
- : -
(07.) Portadown FC
1
X
2
Glentoran Portadown Livestream Glentoran Belfast - Portadown FC
20:45 Dungannon Swifts
- : -
Warrenpoint Town
1
X
2
Dungannon Swi. Warrenpoint Town Livestream Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
20:45 Coleraine FC (09.)
- : -
(05.) Crusaders Belfast
1
X
2
Coleraine Crusaders Livestream Coleraine FC - Crusaders Belfast
20:45 Ballymena United (02.)
- : -
(04.) Institute FC
1
X
2
Ballymena Utd Institute Livestream Ballymena United - Institute FC
20:45 Cliftonville Belfast (01.)
- : -
(03.) Linfield Belfast
1
X
2
Cliftonville Linfield Livestream Cliftonville Belfast - Linfield Belfast
20:45 Glenavon Lurgan (06.)
- : -
(11.) Ballinamallard Un...
1
X
2
Glenavon Ballinamallard United Livestream Glenavon Lurgan - Ballinamallard United FC
Mađarska - Magyar Pokal
 
15:30 Nagyatádi FC
- : -
Veszprem FC tv Nagyatádi FC - Veszprem FC
Mađarska - Liga Kup
 
16:30 Cegledi VSE
- : -
Diosgyori VTK tv Cegledi VSE - Diosgyori VTK
16:30 Debrecen VSC
- : -
Szegedi AK tv Debrecen VSC - Szegedi AK
16:30 Bekescsaba Elore
- : -
Kecskemeti TE tv Bekescsaba Elore - Kecskemeti TE
16:30 Balmazujvaros FC
- : -
Mezokovesd-Zsory tv Balmazujvaros FC - Mezokovesd-Zsory
16:30 Zalaegerszegi TE
- : -
Kaposvári Rákóczi FC tv Zalaegerszegi TE - Kaposvári Rákóczi FC
16:30 BFC Siofok
- : -
Soproni VSE-GYSEV tv BFC Siofok - Soproni VSE-GYSEV
16:30 Soroksar
- : -
Puskás Akadémia tv Soroksar - Puskás Akadémia
16:30 Szigetszentmiklos...
- : -
Pécsi MFC tv Szigetszentmiklosi TK - Pécsi MFC
17:00 Szolnoki MÁV FC
- : -
Nyiregyhaza tv Szolnoki MÁV FC - Nyiregyhaza
17:00 Lombard Papa
- : -
Haladas tv Lombard Papa - Haladas
18:00 Gyori ETO FC
- : -
Budapest Honved tv Gyori ETO FC - Budapest Honved
18:00 Videoton FC
- : -
FC Ajka tv Videoton FC - FC Ajka
19:00 Csakvari TK
- : -
Gyirmot SE tv Csakvari TK - Gyirmot SE
Estonija - Eesti Karikas
 
17:00 Levadia Tallinn
- : -
Laagri Saue tv Levadia Tallinn - Laagri Saue
18:00 Keila JK
- : -
Paide Linnameeskond tv Keila JK - Paide Linnameeskond
18:00 Tallinna SK Dnipro
- : -
JK Sillamae Kalev tv Tallinna SK Dnipro - JK Sillamae Kalev
Argentina - Nacional B
 
23:15 Sportivo Belgrano
- : -
CA Huracán BsAs tv Sportivo Belgrano - CA Huracán BsAs
Argentina - Prim B Metropolitana
 
20:30 Deportivo Merlo
- : -
CSyD Tristán Suárez tv Deportivo Merlo - CSyD Tristán Suárez
20:30 CA Acassuso
- : -
CA Villa San Carlos tv CA Acassuso - CA Villa San Carlos
20:30 Comunicaciones BsAs
- : -
CD Morón tv Comunicaciones BsAs - CD Morón
Kostarika - 1. divizija
 
Otkazani Perez Zeledon (07.)
- : -
(05.) LD Alajuelense tv Perez Zeledon - LD Alajuelense
Otkazani CS Herediano (08.)
- : -
(04.) CS Cartaginés tv CS Herediano - CS Cartaginés
Signapur - S-League
 
13:30 Hougang United
- : -
Harimau Muda B tv Hougang United - Harimau Muda B
Indija - I-League
 
10:30 Mitra Kukar
- : -
Persebaya Surabaya tv Mitra Kukar - Persebaya Surabaya
12:00 Persela Lamongan
- : -
Persipura Jayapura tv Persela Lamongan - Persipura Jayapura
Indija - I-League
 
10:30 Mitra Kukar
- : -
Persebaya Surabaya tv Mitra Kukar - Persebaya Surabaya
12:00 Persela Lamongan
- : -
Persipura Jayapura tv Persela Lamongan - Persipura Jayapura

    [PO]: Preko   [1.PO]: 1. Preko   [2.PO]: 2. Preko

Nogomet rezultati uživo na rezultatiuzivo24.com predstavlja živite rezultate , tablice i statistika za preko 100 nogometnih liga. Ne propustite još jedan cilj s , rezultatiuzivo24.com! Rezultati uživo | Danas: Međunarodne utakmice na nogomet uživo predstavlja one Uživo rezultati tablice i statistike za preko 100 nogometnih liga. Miss ne više cilj s nogometa uživo co uk! Sa Rezultati uživo | Danas: Međunarodne utakmice i Rezultati Uživo usluga je besplatna. Rezultati uživo | Danas: Međunarodne utakmice se obnavlja svakih 30 sekundi. Davatelj mrežne usluge od ove strane nije odgovoran za bilo kakvu štetu tijekom netočnih informacija koje nogomet uživo. Za pitanja na uslugu možete se obratiti nogomet uživo u bilo koje vrijeme.