Bjelorusija Vyscha Liga Uzivo


Subota, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ne 17/06
Ne
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
3
FC Luch Minsk
FC Luch Minsk
14  
Ne 17/06
Ne
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
7
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
12
Ne 17/06
Ne
Neman Grodno
Neman Grodno
6
BATE Borisov
BATE Borisov
1
Po 18/06
Po
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
2
FK Vitebsk
FK Vitebsk
4
Po 18/06
Po
FC Gomel
Gomel
16
FC Smolevichi
FC Smolevichi
10
Po 18/06
Po
FC Isloch
Isloch
9
Dinamo Brest
Dinamo Brest
8
Jucer
Pe
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
12
Torpedo-MAZ
Torpedo-MAZ
13
15:45
FC Smolevichi
FC Smolevichi
10
Neman Grodno
Neman Grodno
6
17:45
FK Minsk
FK Minsk
11
FC Gomel
Gomel
16
Ne 24/06
Ne
FK Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar
5
: -
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
2
Ne 24/06
Ne
BATE Borisov
BATE Borisov
1
: -
Shakhter Soligorsk
Shakhter Solig
3
Ne 24/06
Ne
FC Luch Minsk
FC Luch Minsk
14
: -
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhod.
7
Po 25/06
Po
FK Vitebsk
FK Vitebsk
4
: -
FC Isloch
Isloch
9
Po 25/06
Po
Dinamo Brest
Dinamo Brest
8
: -
FK Gorodeya
Gorodeya
15
Pe 29/06
Pe
FC Luch Minsk
FC Luch Minsk
14
: -
BATE Borisov
BATE Borisov
1
Pe 29/06
Pe
FC Gomel
Gomel
16
: -
Dinamo Brest
Dinamo Brest
8
    Tablica Bjelorusija Vyscha Liga
01.
(01.)
31
+15
21:06
10-01-01
12
Ne
02.
(02.)
25
+10
16:06
07-04-01
12
Ne
03.
(03.)
24
+10
15:05
07-03-02
12
Ne
04.
(04.)
24
+08
16:08
07-03-02
12
Po
05.
(05.)
24
+04
14:10
07-03-03
13
1:0
06.
(06.)
21
+07
16:09
06-03-03
12
Ne
07.
(07.)
18
+02
10:08
05-03-04
12
Ne
08.
(08.)
16
+00
15:15
03-07-02
12
Po
09.
(09.)
15
-02
08:10
03-06-03
12
Po
10.
(10.)
13
-02
10:12
03-04-06
13
0:1
11.
(11.)
10
-04
13:17
02-04-07
13
0:2
12.
(12.)
10
-08
06:14
02-04-07
13
2:0
13.
(13.)
10
-10
07:17
02-04-07
13
1:2
14.
(14.)
10
-11
06:17
02-04-07
13
2:1
15.
(15.)
09
-11
08:19
02-03-07
12
Ne
16.
(16.)
07
-08
06:14
01-04-07
12
Po
    Tablica Bjelorusija Vyscha Liga
01.
(01.)
16
+10
12:02
05-01-00
06
Ne
02.
(02.)
16
+09
11:02
05-01-01
07
Ne
03.
(03.)
15
+05
08:03
05-00-01
06
Ne
04.
(04.)
12
+05
07:02
04-00-01
05
Po
05.
(05.)
12
+02
06:04
03-03-01
07
Ne
06.
(06.)
09
+03
09:06
02-03-00
05
Po
07.
(07.)
08
+06
08:02
02-02-00
04
Ne
08.
(08.)
08
+00
06:06
02-02-02
06
0:1
09.
(09.)
08
-02
05:07
02-02-03
07
1:0
10.
(10.)
07
-01
04:05
01-04-02
07
Po
11.
(11.)
06
-04
02:06
01-03-03
07
2:0
12.
(12.)
05
-02
03:05
01-02-03
06
1:2
13.
(13.)
05
-02
02:04
01-02-03
06
2:1
14.
(14.)
05
-04
05:09
01-02-04
07
Po
15.
(15.)
05
-06
05:11
01-02-04
07
Ne
16.
(16.)
04
-02
09:11
01-01-04
06
0:2
    Tablica Bjelorusija Vyscha Liga
01.
(01.)
16
+06
09:03
05-01-00
06
1:0
02.
(02.)
15
+05
09:04
05-00-01
06
Ne
03.
(03.)
13
+08
10:02
04-01-00
05
Ne
04.
(04.)
13
+01
08:07
04-01-03
08
Ne
05.
(05.)
12
+03
09:06
03-03-01
07
Po
06.
(06.)
08
+01
04:03
02-02-01
05
Ne
07.
(07.)
08
-01
04:05
02-02-01
05
Po
08.
(08.)
07
-03
06:09
01-04-02
07
Po
09.
(09.)
06
-02
04:06
01-03-03
07
0:2
10.
(10.)
05
-02
04:06
01-02-04
07
0:1
11.
(11.)
05
-08
04:12
01-02-04
07
1:2
12.
(12.)
05
-09
04:13
01-02-04
07
2:1
13.
(13.)
04
-04
04:08
01-01-04
06
2:0
14.
(14.)
04
-05
03:08
01-01-03
05
Ne
15.
(15.)
03
-03
02:05
00-03-03
06
Ne
16.
(16.)
02
-04
01:05
00-02-03
05
Po
    Tablica Bjelorusija Vyscha Liga
01.
(01.)
18
+11
12:01
06-00-00
06
Ne
02.
(02.)
13
+06
11:05
04-01-01
06
Ne
03.
(03.)
13
+05
09:04
04-01-01
06
Po
04.
(04.)
12
+03
08:05
04-00-02
06
1:0
05.
(05.)
11
+04
08:04
03-02-01
06
Ne
06.
(06.)
10
+04
09:05
03-01-02
06
Ne
07.
(07.)
10
+03
08:05
02-04-00
06
Po
08.
(08.)
08
-02
04:06
02-02-02
06
Po
09.
(09.)
07
+02
08:06
02-01-03
06
0:2
10.
(10.)
07
+00
04:04
02-01-03
06
0:1
11.
(11.)
07
-01
03:04
02-01-03
06
Ne
12.
(12.)
06
-05
04:09
02-00-04
06
2:0
13.
(13.)
05
-07
04:11
01-02-03
06
2:1
14.
(14.)
04
-04
04:08
01-01-04
06
Po
15.
(15.)
02
-08
04:12
00-02-04
06
Ne
16.
(16.)
02
-08
02:10
00-02-04
06
1:2
    Tablica Bjelorusija Vyscha Liga
01.
(01.)
16
+10
12:02
05-01-00
06
Ne
02.
(02.)
15
+09
11:02
05-00-01
06
Ne
03.
(03.)
15
+05
08:03
05-00-01
06
Ne
04.
(04.)
12
+05
07:02
04-00-01
05
Po
05.
(05.)
09
+03
09:06
02-03-00
05
Po
06.
(06.)
09
+01
04:03
02-03-01
06
Ne
07.
(07.)
08
+06
08:02
02-02-00
04
Ne
08.
(08.)
08
+00
06:06
02-02-02
06
0:1
09.
(09.)
07
-02
04:06
02-01-03
06
1:0
10.
(10.)
06
-01
03:04
01-03-02
06
Po
11.
(11.)
05
-02
03:05
01-02-03
06
1:2
12.
(12.)
05
-02
02:04
01-02-03
06
2:1
13.
(13.)
05
-03
04:07
01-02-03
06
Po
14.
(14.)
05
-04
02:06
01-02-03
06
2:0
15.
(15.)
04
-02
09:11
01-01-04
06
0:2
16.
(16.)
04
-06
05:11
01-01-04
06
Ne
    Tablica Bjelorusija Vyscha Liga
01.
(01.)
16
+06
09:03
05-01-00
06
1:0
02.
(02.)
15
+05
09:04
05-00-01
06
Ne
03.
(03.)
13
+08
10:02
04-01-00
05
Ne
04.
(04.)
11
+03
08:05
03-02-01
06
Po
05.
(05.)
09
+00
07:07
03-00-03
06
Ne
06.
(06.)
08
+01
04:03
02-02-01
05
Ne
07.
(07.)
08
-01
04:05
02-02-01
05
Po
08.
(08.)
06
-03
06:09
01-03-02
06
Po
09.
(09.)
05
-01
04:05
01-02-03
06
0:1
10.
(10.)
05
-02
04:06
01-02-03
06
0:2
11.
(11.)
04
-04
04:08
01-01-04
06
2:0
12.
(12.)
04
-05
03:08
01-01-03
05
Ne
13.
(13.)
04
-09
03:12
01-01-04
06
2:1
14.
(14.)
03
-03
02:05
00-03-03
06
Ne
15.
(15.)
02
-04
01:05
00-02-03
05
Po
16.
(16.)
02
-09
02:11
00-02-04
06
1:2

Prvaka u posljednjih nekoliko godina

2018
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Shakhter Soligorsk
4 Dinamo Brest
5 Torpedo Zhodino
2017
1 BATE Borisov
2 Shakhter Soligorsk
3 Dinamo Minsk
4 Dinamo Minsk
5 Torpedo Zhodino
2016
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Shakhter Soligorsk
4 Belshina Bobruisk
5 FC Granit Mikashevichi
2015
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Naftan Novopolotsk
4 FC Gomel
5 Shakhter Soligorsk
2014
1 Shakhter Soligorsk
2 BATE Borisov
3 Dinamo Minsk
4 FC Gomel
5 Neman Grodno
2013
1 BATE Borisov
2 Shakhter Soligorsk
3 Dinamo Minsk
4 FC Gomel
5 Neman Grodno
2012
1 BATE Borisov
2 Shakhter Soligorsk
3 FC Gomel
4 Dinamo Minsk
5 Belshina Bobruisk
2011
1 BATE Borisov
2 Shakhter Soligorsk
3 Dinamo Minsk
4 Dinamo Minsk
5 Dinamo Brest
2010
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Dnepr Mogilev
4 Naftan Novopolotsk
5 Dinamo Brest
2009
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Zimbabwe
4 Shakhter Soligorsk
5 FK Vitebsk
2008
1 BATE Borisov
2 FC Gomel
3 Shakhter Soligorsk
4 Torpedo Zhodino
5 Zimbabwe
2007
1 BATE Borisov
2 Dinamo Minsk
3 Zimbabwe
4 Shakhter Soligorsk
5 FC Gomel
2006
1 Shakhter Soligorsk
2 Dinamo Minsk
3 Zimbabwe
4 BATE Borisov
5 Torpedo Zhodino
2005
1 Dinamo Minsk
2 BATE Borisov
3 Shakhter Soligorsk
4 Torpedo Zhodino
5 Zimbabwe
2004
1 FC Gomel
2 BATE Borisov
3 Dinamo Minsk
4 Shakhter Soligorsk
5 Zimbabwe
2003
1 BATE Borisov
2 Neman Grodno
3 Shakhter Soligorsk
4 Zimbabwe
5 FC Gomel
2002
1 Belshina Bobruisk
2 Dinamo Minsk
3 BATE Borisov
4 Neman Grodno
5 Shakhter Soligorsk
2001
1 FK Slavia-Mozyr
2 BATE Borisov
3 Dinamo Minsk
4 Neman Grodno
5 Shakhter Soligorsk
2000
1 BATE Borisov
2 FK Slavia-Mozyr
3 FC Gomel
4 Dnepr Mogilev
5 Shakhter Soligorsk
1999
1 Dnepr Mogilev
2 BATE Borisov
3 Belshina Bobruisk
4 FK Vitebsk
5 FC Gomel
1998
1 Dinamo Minsk
2 Belshina Bobruisk
3 FK Vitebsk
4 Dnepr Mogilev
5 Zimbabwe

Najbolji gol Strijelci proslih sezona

2016
1 M. Gordeychuk
9
2 N. Yanush
9
3 M. Skavysh
7
2015
1 N. Yanush
15
2 D. Laptev
10
3 S. Udodji
10
2014
1 S. Krivets
10
2 N. Yanush
9
3 I. Stasevich
8
2013
1 V. Rodionov
12
2 P. Sitko
10
3 A. Matveenko
8
2012
1 D. Osipenko
14
2 D. Komarovski
11
3 R. Bressan
11
2011
1 R. Bressan
13
2 A. Solovey
11
3 Bruno Furlan
11
2010
1 R. Bressan
15
2 D. Kovalenok
12
3 A. Razin
11
2009
1 Rogerio Maycon
15
2 S. Krivets
14
3 M. Skavysh
12

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.