Bugarska 1. divizija Uzivo


Nedjelja, 19, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Pe 20/07
Vitosha Bistritsa
Vitosha Bistritsa
 7
Dunav Ruse
Dunav Ruse
12  
Pe 20/07
Cherno More Varna
Cherno More
8
Botev Vratsa
Botev Vratsa
13
Su 21/07
Ludogorets
Ludogorets
4
PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo
Etar
11
Su 21/07
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
5
Levski Sofia
Levski Sofia
2
Ne 22/07
Slavia Sofia
Slavia Sofia
10
Beroe Stara Zagora
Beroe S.Z.
3
Ne 22/07
CSKA Sofia
CSKA Sofia
1
Lokomotiv Plovdiv
Loko Plovdiv
6
Po 23/07
FC Vereya
Vereya SZ
14
: 0
Septemvri Sofia
Septemvri Sofia
9
Pe 27/07
PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo
Etar
11
FC Vereya
Vereya SZ
14
Pe 27/07
Dunav Ruse
Dunav Ruse
12
Botev Vratsa
Botev Vratsa
13
Su 28/07
Septemvri Sofia
Septemvri Sofia
9
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
5
Su 28/07
Beroe Stara Zagora
Beroe S.Z.
3
Ludogorets
Ludogorets
4
Ne 29/07
Lokomotiv Plovdiv
Loko Plovdiv
6
Slavia Sofia
Slavia Sofia
10
Ne 29/07
Vitosha Bistritsa
Vitosha Bistritsa
7
CSKA Sofia
CSKA Sofia
1
Po 30/07
Levski Sofia
Levski Sofia
2
Cherno More Varna
Cherno More
8
Pe 03/08
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
5
PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo
Etar
11  
Pe 03/08
FC Vereya
Vereya SZ
14
Beroe Stara Zagora
Beroe S.Z.
3
Su 04/08
Cherno More Varna
Cherno More
8
Septemvri Sofia
Septemvri Sofia
9
Su 04/08
Ludogorets
Ludogorets
4
Lokomotiv Plovdiv
Loko Plovdiv
6
Ne 05/08
Botev Vratsa
Botev Vratsa
13
Levski Sofia
Levski Sofia
2
Ne 05/08
CSKA Sofia
CSKA Sofia
1
Dunav Ruse
Dunav Ruse
12
Po 06/08
Slavia Sofia
Slavia Sofia
10
Vitosha Bistritsa
Vitosha Bistritsa
7
Pe 10/08
PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo
Etar
11
Cherno More Varna
Cherno More
8
Pe 10/08
Lokomotiv Plovdiv
Loko Plovdiv
6
FC Vereya
Vereya SZ
14  
Su 11/08
Beroe Stara Zagora
Beroe S.Z.
3
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
5
Su 11/08
Dunav Ruse
Dunav Ruse
12
Levski Sofia
Levski Sofia
2
Ne 12/08
Vitosha Bistritsa
Vitosha Bistritsa
7
Ludogorets
Ludogorets
4
Ne 12/08
CSKA Sofia
CSKA Sofia
1
Slavia Sofia
Slavia Sofia
10
Po 13/08
Po
Septemvri Sofia
Septemvri Sofia
9
Botev Vratsa
Botev Vratsa
13
Pe 17/08
Pe
Slavia Sofia
Slavia Sofia
10
Dunav Ruse
Dunav Ruse
12
Pe 17/08
Pe
Cherno More Varna
Cherno More
8
: 0
Beroe Stara Zagora
Beroe S.Z.
3
Jucer
Su
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
5
Lokomotiv Plovdiv
Loko Plovdiv
6
Jucer
Su
Botev Vratsa
Botev Vratsa
13
PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo
Etar
11
17:15
Levski Sofia
Levski Sofia
2
: -
Septemvri Sofia
Septemvri Sofia
9
20:00
Ludogorets
Ludogorets
4
: -
CSKA Sofia
CSKA Sofia
1
Po 20/08
Po
FC Vereya
Vereya SZ
14
: -
Vitosha Bistritsa
Vitosha Bistritsa
7
Su 25/08
Su
Lokomotiv Plovdiv
Loko Plovdiv
6
: -
Cherno More Varna
Cherno More
8
Su 25/08
Su
CSKA Sofia
CSKA Sofia
1
: -
FC Vereya
Vereya SZ
14
Su 25/08
Su
Slavia Sofia
Slavia Sofia
10
: -
Ludogorets
Ludogorets
4
Su 25/08
Su
Beroe Stara Zagora
Beroe S.Z.
3
: -
Botev Vratsa
Botev Vratsa
13
Su 25/08
Su
PFC Etar 1924 Veliko Tarnovo
Etar
11
: -
Levski Sofia
Levski Sofia
2
Su 25/08
Su
Dunav Ruse
Dunav Ruse
12
: -
Septemvri Sofia
Septemvri Sofia
9
Su 25/08
Su
Vitosha Bistritsa
Vitosha Bistritsa
7
: -
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
5
    Tablica Bugarska 1. divizija
01.
(01.)
12
+08
09:01
04-00-00
04
02.
(02.)
10
+04
07:03
03-01-00
04
03.
(03.)
09
+03
06:03
02-03-00
05
0:0
04.
(04.)
09
+01
07:06
03-00-02
05
1:0
05.
(05.)
07
+02
04:02
02-01-01
04
06.
(06.)
07
+01
08:07
02-01-02
05
2:0
07.
(08.)
06
+01
05:04
02-00-03
05
0:1
08.
(09.)
06
-01
04:05
02-00-02
04
Po
09.
(10.)
06
-02
06:08
02-00-03
05
2:0
10.
(07.)
06
-03
06:09
01-03-01
05
0:0
11.
(11.)
04
+01
06:05
01-01-02
04
12.
(12.)
04
-04
02:06
01-01-03
05
0:2
13.
(13.)
03
-05
05:10
01-00-04
05
0:2
14.
(14.)
01
-06
00:06
00-01-03
04
Po
    Tablica Bugarska 1. divizija
01.
(01.)
09
+06
07:01
03-00-00
03
02.
(05.)
04
+01
03:02
01-01-00
02
0:0
03.
(02.)
04
+01
02:01
01-01-00
02
0:2
04.
(03.)
04
+00
03:03
01-01-01
03
2:0
05.
(04.)
04
-03
03:06
01-01-01
03
0:0
06.
(08.)
03
+01
05:04
01-00-01
02
1:0
07.
(06.)
03
+01
04:03
01-00-01
02
0:2
08.
(09.)
03
+00
02:02
01-00-01
02
2:0
09.
(10.)
03
+00
02:02
01-00-02
03
0:1
10.
(11.)
03
+00
01:01
01-00-01
02
11.
(07.)
03
-03
02:05
01-00-02
03
Po
12.
(12.)
01
+00
02:02
00-01-00
01
13.
(13.)
01
-02
00:02
00-01-01
02
Po
14.
(14.)
00
-03
01:04
00-00-02
02
    Tablica Bugarska 1. divizija
01.
(01.)
09
+04
05:01
03-00-00
03
02.
(02.)
06
+00
02:02
02-00-01
03
1:0
03.
(03.)
05
+02
03:01
01-02-00
03
0:0
04.
(04.)
04
+04
05:01
01-01-00
02
05.
(05.)
04
+02
03:01
01-01-00
02
06.
(07.)
03
+02
02:00
01-00-00
01
Po
07.
(06.)
03
+02
02:00
01-00-00
01
08.
(10.)
03
+01
05:04
01-00-01
02
2:0
09.
(08.)
03
+01
03:02
01-00-01
02
0:1
10.
(09.)
03
-02
04:06
01-00-02
03
2:0
11.
(11.)
02
+00
03:03
00-02-00
02
0:0
12.
(14.)
00
-04
00:04
00-00-02
02
Po
13.
(12.)
00
-05
00:05
00-00-03
03
0:2
14.
(13.)
00
-06
01:07
00-00-03
03
0:2
    Tablica Bugarska 1. divizija
01.
(01.)
12
+08
09:01
04-00-00
04
02.
(02.)
10
+04
07:03
03-01-00
04
03.
(03.)
09
+03
06:03
02-03-00
05
0:0
04.
(04.)
09
+01
07:06
03-00-02
05
1:0
05.
(05.)
07
+02
04:02
02-01-01
04
06.
(06.)
07
+01
08:07
02-01-02
05
2:0
07.
(08.)
06
+01
05:04
02-00-03
05
0:1
08.
(09.)
06
-01
04:05
02-00-02
04
Po
09.
(10.)
06
-02
06:08
02-00-03
05
2:0
10.
(07.)
06
-03
06:09
01-03-01
05
0:0
11.
(11.)
04
+01
06:05
01-01-02
04
12.
(12.)
04
-04
02:06
01-01-03
05
0:2
13.
(13.)
03
-05
05:10
01-00-04
05
0:2
14.
(14.)
01
-06
00:06
00-01-03
04
Po
    Tablica Bugarska 1. divizija
01.
(01.)
09
+06
07:01
03-00-00
03
02.
(05.)
04
+01
03:02
01-01-00
02
0:0
03.
(02.)
04
+01
02:01
01-01-00
02
0:2
04.
(03.)
04
+00
03:03
01-01-01
03
2:0
05.
(04.)
04
-03
03:06
01-01-01
03
0:0
06.
(08.)
03
+01
05:04
01-00-01
02
1:0
07.
(06.)
03
+01
04:03
01-00-01
02
0:2
08.
(09.)
03
+00
02:02
01-00-01
02
2:0
09.
(10.)
03
+00
02:02
01-00-02
03
0:1
10.
(11.)
03
+00
01:01
01-00-01
02
11.
(07.)
03
-03
02:05
01-00-02
03
Po
12.
(12.)
01
+00
02:02
00-01-00
01
13.
(13.)
01
-02
00:02
00-01-01
02
Po
14.
(14.)
00
-03
01:04
00-00-02
02
    Tablica Bugarska 1. divizija
01.
(01.)
09
+04
05:01
03-00-00
03
02.
(02.)
06
+00
02:02
02-00-01
03
1:0
03.
(03.)
05
+02
03:01
01-02-00
03
0:0
04.
(04.)
04
+04
05:01
01-01-00
02
05.
(05.)
04
+02
03:01
01-01-00
02
06.
(07.)
03
+02
02:00
01-00-00
01
Po
07.
(06.)
03
+02
02:00
01-00-00
01
08.
(10.)
03
+01
05:04
01-00-01
02
2:0
09.
(08.)
03
+01
03:02
01-00-01
02
0:1
10.
(09.)
03
-02
04:06
01-00-02
03
2:0
11.
(11.)
02
+00
03:03
00-02-00
02
0:0
12.
(14.)
00
-04
00:04
00-00-02
02
Po
13.
(12.)
00
-05
00:05
00-00-03
03
0:2
14.
(13.)
00
-06
01:07
00-00-03
03
0:2

Prvaka u posljednjih nekoliko godina

2018
1 Ludogorets
2 CSKA Sofia
3 Levski Sofia
4 Beroe Stara Zagora
5 FK Botev Plovdiv
2017
1 Levski Sofia
2 Levski Sofia
3 CSKA Sofia
4 Ludogorets
5 FK Botev Plovdiv
2016
1 Ludogorets
2 Levski Sofia
3 Beroe Stara Zagora
4 Slavia Sofia
5 Lokomotiv Plovdiv
2015
1 Ludogorets
2 CSKA Sofia
3 Litex Lovech
4 Lokomotiv Sofia
5 Beroe Stara Zagora
2014
1 Ludogorets
2 Litex Lovech
3 CSKA Sofia
4 FK Botev Plovdiv
5 Lokomotiv Plovdiv
2013
1 Ludogorets
2 Levski Sofia
3 CSKA Sofia
4 FK Botev Plovdiv
5 Litex Lovech
2012
1 Ludogorets
2 CSKA Sofia
3 Levski Sofia
4 Chernomorets Burgas
5 Litex Lovech
2011
1 Litex Lovech
2 Levski Sofia
3 CSKA Sofia
4 Lokomotiv Sofia
5 Lokomotiv Plovdiv
2010
1 Litex Lovech
2 CSKA Sofia
3 Levski Sofia
4 Lokomotiv Sofia
5 Chernomorets Burgas
2009
1 Levski Sofia
2 CSKA Sofia
3 Cherno More Varna
4 Litex Lovech
5 Lokomotiv Sofia
2008
1 CSKA Sofia
2 Levski Sofia
3 Lokomotiv Sofia
4 Litex Lovech
5 Cherno More Varna
2007
1 Levski Sofia
2 CSKA Sofia
3 Lokomotiv Sofia
4 Litex Lovech
5 Slavia Sofia
2006
1 Levski Sofia
2 CSKA Sofia
3 Litex Lovech
4 Lokomotiv Sofia
5 Lokomotiv Plovdiv
2005
1 CSKA Sofia
2 Levski Sofia
3 Lokomotiv Plovdiv
4 Litex Lovech
5 Slavia Sofia
2004
1 Lokomotiv Plovdiv
2 Levski Sofia
3 CSKA Sofia
4 Litex Lovech
5 Slavia Sofia
2003
1 CSKA Sofia
2 Levski Sofia
3 Litex Lovech
4 Slavia Sofia
5 Lokomotiv Plovdiv
2002
1 Levski Sofia
2 Litex Lovech
3 Lokomotiv Plovdiv
4 CSKA Sofia
5 Chernomorets Burgas
2001
1 Levski Sofia
2 CSKA Sofia
3 Zimbabwe
4 Litex Lovech
5 Zimbabwe
2000
1 Levski Sofia
2 CSKA Sofia
3 Zimbabwe
4 Zimbabwe
5 Litex Lovech
1999
1 Litex Lovech
2 Levski Sofia
3 Levski Sofia
4 Lokomotiv Sofia
5 CSKA Sofia
1998
1 Litex Lovech
2 Levski Sofia
3 CSKA Sofia
4 Zimbabwe
5 Slavia Sofia
1997
1 CSKA Sofia
2 Zimbabwe
3 Slavia Sofia
4 Levski Sofia
5 FK Botev Plovdiv
1996
1 Slavia Sofia
2 Levski Sofia
3 Lokomotiv Sofia
4 Zimbabwe
5 CSKA Sofia

Najbolji gol Strijelci proslih sezona

2016
1 D. Mladenov
3
2 G. Culma
3
3 I. Dimitrov
3
2015
1 M. Kamburov
18
2 C. Keșerü
15
3 D. Moreno
11
2014
1 S. Buș
10
2 W. Gil
9
3 D. Moreno
8
2013
1 M. Kamburov
18
2 W. Gil
14
3 S. Slavchev
12
2012
1 Basile De Carvalho
19
2 I. Tsvetkov
17
3 G. Milanov
16
2011
1 I. Stoyanov
16
2 Júnior Moraes
16
3 E. Gargorov
13
2010
1 G. Dembélé
26
2 Z. Lazarov
14
3 S. Delev
13
2009
1 W. Niflore
19
2 M. Kamburov
16
3 Juninho
12
2008
1 M. Kamburov
17
2 D. Saidhodzha
14
3 D. Saidhodzha
14

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.