CAF Champions League Uzivo


Srijeda, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Su 05/05
AS Togo-Port
AS Togo-Port
Horoya AC
Horoya AC
Su 05/05
Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sund.
Wydad Athletic Club
Wydad Casablanca
Ut 15/05
Wydad Athletic Club
Wydad Casablanca
AS Togo-Port
AS Togo-Port
Jucer
Ut
Horoya AC
Horoya AC
Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sund.
    Tablica CAF Champions League
01.
(01.)
04
+03
04:01
01-01-00
02
02.
(02.)
04
+01
04:03
01-01-00
02
2:2
03.
(03.)
02
+00
03:03
00-02-00
02
2:2
04.
(04.)
00
-04
01:05
00-00-02
02
Su 05/05
ZESCO United
ZESCO United
Mbabane Swallows
Mbabane Swallows
Su 05/05
1º de Agosto
1º de Agosto
Étoile Sportive du Sahel
Etoile Sahel
Ut 15/05
Mbabane Swallows
Mbabane Swallows
1º de Agosto
1º de Agosto
Sr 16/05
Étoile Sportive du Sahel
Etoile Sahel
ZESCO United
ZESCO United
    Tablica CAF Champions League
01.
(01.)
04
+01
03:02
01-01-00
02
2:1
02.
(02.)
04
+01
02:01
01-01-00
02
03.
(03.)
01
-01
02:03
00-01-01
02
1:2
04.
(04.)
01
-01
01:02
00-01-01
02
Pe 04/05
Ahly Cairo
Al Ahly (EGY)
: 0
Esperance ST
Esperance ST
Pe 04/05
Township Rollers
Township Rollers
KCC Kampala
Kampala CC
Ut 15/05
KCC Kampala
Kampala CC
Ahly Cairo
Al Ahly (EGY)
Ut 15/05
Esperance ST
Esperance ST
Township Rollers
Township Rollers
    Tablica CAF Champions League
01.
(01.)
04
+03
04:01
01-01-00
02
02.
(03.)
03
+01
02:01
01-00-01
02
03.
(02.)
03
-02
02:04
01-00-01
02
04.
(04.)
01
-02
00:02
00-01-01
02
Pe 04/05
MC Alger
MC Alger
 5
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
5
Su 05/05
TP Mazembe
TP Mazembe
ES Setif
ES Sétif
Ut 15/05
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
TP Mazembe
TP Mazembe
Ut 15/05
ES Setif
ES Sétif
8
MC Alger
MC Alger
5
    Tablica CAF Champions League
01.
(01.)
06
+05
06:01
02-00-00
02
02.
(02.)
04
+01
02:01
01-01-00
02
03.
(03.)
01
-02
01:03
00-01-01
02
04.
(04.)
00
-04
01:05
00-00-02
02
Ut 06/03
Young Africans
Young Africans
Township Rollers
Township Rollers
Ut 06/03
Horoya AC
Horoya AC
AS Génération Foot
AS Génération Foot
Ut 06/03
Étoile Sportive du Sahel
Etoile Sahel
Plateau United
Plateau United
Ut 06/03
Ahly Cairo
Al Ahly (EGY)
CF Mounana
CF Mounana
Sr 07/03
ZESCO United
ZESCO United
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Sr 07/03
Zanaco FC
Zanaco FC
Mbabane Swallows
Mbabane Swallows
Sr 07/03
Saint George SA
Saint George SA
: 0
KCC Kampala
Kampala CC
Sr 07/03
TP Mazembe
TP Mazembe
UD Songo
UD Songo
Sr 07/03
AS Togo-Port
AS Togo-Port
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
 
Sr 07/03
1º de Agosto
1º de Agosto
Bidvest Wits
Bidvest Wits
Sr 07/03
MFM FC
MFM FC
MC Alger
MC Alger
Sr 07/03
Rayon Sports
Rayon Sports
: 0
Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sund.
Sr 07/03
Wydad Athletic Club
Wydad Casablanca
Williamsville AC
Williamsville AC
Sr 07/03
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
AS Vita Club
AS Vita Club
Su 17/03
Mbabane Swallows
Mbabane Swallows
Zanaco FC
Zanaco FC
Su 17/03
UD Songo
UD Songo
TP Mazembe
TP Mazembe
Su 17/03
KCC Kampala
Kampala CC
Saint George SA
Saint George SA
Su 17/03
Township Rollers
Township Rollers
: 0
Young Africans
Young Africans
Su 17/03
CF Mounana
CF Mounana
Ahly Cairo
Al Ahly (EGY)
Su 17/03
Bidvest Wits
Bidvest Wits
1º de Agosto
1º de Agosto
Su 17/03
Williamsville AC
Williamsville AC
Wydad Athletic Club
Wydad Casablanca
Su 17/03
AS Génération Foot
AS Génération Foot
Horoya AC
Horoya AC
Su 17/03
MC Alger
MC Alger
MFM FC
MFM FC
Ne 18/03
Plateau United
Plateau United
Étoile Sportive du Sahel
Etoile Sahel
Ne 18/03
AS Vita Club
AS Vita Club
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
Ne 18/03
Esperance ST
Esperance ST
Gor Mahia
Gor Mahia
Prvo nogu
Gor Mahia
Gor Mahia
: 0
Esperance ST
Esperance ST
Ne 18/03
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
ZESCO United
ZESCO United
Ne 18/03
Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sund.
Rayon Sports
Rayon Sports
 
Ne 18/03
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
AS Togo-Port
AS Togo-Port
 
Ne 18/03
ES Setif
ES Sétif
Aduana Stars
Aduana Stars
Prvo nogu
Aduana Stars
Aduana Stars
ES Setif
ES Sétif
Su 10/02
Zanaco FC
Zanaco FC
Armed Forces FC
Armed Forces FC
Su 10/02
JKU FC
JKU FC
: 0
ZESCO United
ZESCO United
Su 10/02
Young Africans
Young Africans
St Louis Suns United
St Louis Suns United
Su 10/02
Rayon Sports
Rayon Sports
LLB Académic
LLB Académic
Su 10/02
Township Rollers
Township Rollers
Merreikh Al Sudan
Merreikh Al Sudan
Su 10/02
AC Léopard
AC Léopard
AS Togo-Port
AS Togo-Port
Su 10/02
ASFAN Niamey
ASFAN Niamey
Horoya AC
Horoya AC
Su 10/02
Rail Club Kadiogo
Rail Club Kadiogo
CF Mounana
CF Mounana
Su 10/02
Bidvest Wits
Bidvest Wits
 
Pamplemousses
Pamplemousses
 
Su 10/02
ASAC Concorde
ASAC Concorde
Esperance ST
Esperance ST
Su 10/02
Stade Malien
Stade Malien
WAC
WAC
Su 10/02
AS Génération Foot
AS Génération Foot
Masr lel Maqassah
Masr Maqassah
Su 10/02
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
Benfica de Bissau
Benfica de Bissau
Ne 11/02
Ngaya Club
Ngaya Club
UD Songo
UD Songo
Ne 11/02
Saint George SA
Saint George SA
Wau Salaam
Wau Salaam
Ne 11/02
Bantu FC
Bantu FC
Mbabane Swallows
Mbabane Swallows
Ne 11/02
AS Vita Club
AS Vita Club
Mighty Wanderers
Mighty Wanderers
Ne 11/02
AS Otôho
AS Otôho
MC Alger
MC Alger
Ne 11/02
Tahaddy Benghazi
Tahaddy Benghazi
Aduana Stars
Aduana Stars
Ne 11/02
Plateau United
Plateau United
Eding Sport
Eding Sport
Ne 11/02
Buffles du Borgou
Buffles du Borgou
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Ne 11/02
1º de Agosto
1º de Agosto
Platinum FC
Platinum FC
Ne 11/02
LISCR Monrovia
LISCR Monrovia
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Ne 11/02
AS Real Bamako
AS Real Bamako
MFM FC
MFM FC
Ne 11/02
ES Setif
ES Sétif
Olympic Real Bangui
Olympic Real Bangui
Ut 20/02
Wau Salaam
Wau Salaam
Saint George SA
Saint George SA
Ut 20/02
Olympic Real Bangui
Olympic Real Bangui
: 0
ES Setif
ES Sétif
Ut 20/02
WAC
WAC
Stade Malien
Stade Malien
Ut 20/02
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
LISCR Monrovia
LISCR Monrovia
Sr 21/02
Pamplemousses
Pamplemousses
Bidvest Wits
Bidvest Wits
Sr 21/02
Mighty Wanderers
Mighty Wanderers
AS Vita Club
AS Vita Club
Sr 21/02
KCC Kampala
Kampala CC
CNaPS Sport
CNaPS Sport
Sr 21/02
ZESCO United
ZESCO United
JKU FC
JKU FC
Sr 21/02
UD Songo
UD Songo
Ngaya Club
Ngaya Club
Sr 21/02
Platinum FC
Platinum FC
1º de Agosto
1º de Agosto
Sr 21/02
LLB Académic
LLB Académic
Rayon Sports
Rayon Sports
Sr 21/02
St Louis Suns United
St Louis Suns United
Young Africans
Young Africans
Sr 21/02
Mbabane Swallows
Mbabane Swallows
Bantu FC
Bantu FC
Sr 21/02
Benfica de Bissau
Benfica de Bissau
: 0
Difaâ El Jadidi
Difaa Jadidi
Sr 21/02
CF Mounana
CF Mounana
Rail Club Kadiogo
Rail Club Kadiogo
Sr 21/02
Eding Sport
Eding Sport
Plateau United
Plateau United
 
Sr 21/02
Aduana Stars
Aduana Stars
Tahaddy Benghazi
Tahaddy Benghazi
Sr 21/02
MFM FC
MFM FC
AS Real Bamako
AS Real Bamako
Sr 21/02
AS Togo-Port
AS Togo-Port
AC Léopard
AC Léopard
Sr 21/02
Leones Vegetarianos
Leones Vegetarianos
Gor Mahia
Gor Mahia
Sr 21/02
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Buffles du Borgou
Buffles du Borgou
Sr 21/02
Esperance ST
Esperance ST
ASAC Concorde
ASAC Concorde
Sr 21/02
Horoya AC
Horoya AC
: 0
ASFAN Niamey
ASFAN Niamey
Sr 21/02
Masr lel Maqassah
Masr Maqassah
: 0
AS Génération Foot
AS Génération Foot
Sr 21/02
Merreikh Al Sudan
Merreikh Al Sudan
Township Rollers
Township Rollers
Sr 21/02
MC Alger
MC Alger
AS Otôho
AS Otôho
Su 24/02
Armed Forces FC
Armed Forces FC
Zanaco FC
Zanaco FC

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.