Champions League Uzivo


Nedjelja, 15, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ut 10/07
Ut
KF Drita
KF Drita
Malmo FF
Malmö FF
SWE
Ut 17/07
Ut
HJK Helsinki
HJK
FIN
: -
Víkingur Gøta
Víkingur
FRO
Prvo nogu
Ut
Víkingur Gøta
Víkingur
FRO
HJK Helsinki
HJK
FIN
Ut 17/07
Ut
APOEL FC
APOEL
CYP
: -
FK Suduva
FK Suduva
LTU
Prvo nogu
Sr
FK Suduva
FK Suduva
LTU
APOEL FC
APOEL
CYP
Ut 17/07
Ut
Malmo FF
Malmö FF
SWE
: -
KF Drita
KF Drita
Ut 17/07
Ut
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
: -
Flora Tallinn
Flora Tallinn
EST
Prvo nogu
Ut
Flora Tallinn
Flora Tallinn
EST
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Ut 17/07
Ut
Valletta FC
Valletta FC
MAL
: -
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
Prvo nogu
Sr
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
: 0
Valletta FC
Valletta FC
MAL
Ut 17/07
Ut
The New Saints
TNS
WAL
: -
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
Prvo nogu
Ut
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
The New Saints
TNS
WAL
Ut 17/07
Ut
Videoton FC
Videoton FC
HUN
: -
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Prvo nogu
Ut
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Videoton FC
Videoton FC
HUN
Ut 17/07
Ut
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
: -
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
Prvo nogu
Sr
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
: 0
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
Ut 17/07
Ut
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
: -
Cork City
Cork City
IRE
Prvo nogu
Ut
Cork City
Cork City
IRE
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Ut 17/07
Ut
Crusaders Belfast
Crusaders
NIR
: -
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Prvo nogu
Sr
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Crusaders Belfast
Crusaders
NIR
Sr 18/07
Sr
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE
: -
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljub.
SLO
Prvo nogu
Sr
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljub.
 SLO
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE  
Sr 18/07
Sr
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH
: -
Spartak Trnava
Trnava
SWK
Prvo nogu
Sr
Spartak Trnava
Trnava
 SWK
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH  
Sr 18/07
Sr
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
: -
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kut.
GEO
Prvo nogu
Ut
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kut.
GEO
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Sr 18/07
Sr
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
: -
Valur Reykjavík
Valur
ICE
Prvo nogu
Sr
Valur Reykjavík
Valur
ICE
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Sr 18/07
Sr
Sutjeska Niksic
Sutjeska Nik.
MNE
: -
FK Astana
Astana
KAZ
Prvo nogu
Sr
FK Astana
Astana
KAZ
Sutjeska Niksic
Sutjeska Nik.
MNE
Sr 18/07
Sr
Celtic FC
Celtic
SCO
: -
Alashkert FC
Alashkert
ARM
Prvo nogu
Ut
Alashkert FC
Alashkert
ARM
Celtic FC
Celtic
SCO
Pe 29/06
Lincoln Red Imps
Lincoln GIB
 GIB
KF Drita
KF Drita
 
Ut 26/06
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
KF Drita
KF Drita
Ut 26/06
Lincoln Red Imps
Lincoln GIB
GIB
SP La Fiorita
La Fiorita
SMR

Zadnji Cup Winners

2018
1 Juventus
2 Tottenham Hotspur
3 Basel
3 Manchester City
2017
1 Zrinjski
2 PSG
3 Viktoria Plzeň
3 Arsenal
2016
1 Real Madrid
2 Atlético Madrid
3 Bayern München
3 Manchester City
2015
1 Barcelona
2 Juventus
3 Bayern München
3 Real Madrid
2014
1 Real Madrid
2 Atlético Madrid
3 Bayern München
3 Chelsea
2013
1 Bayern München
2 Borussia Dortmund
3 Barcelona
3 Real Madrid
2012
1 Chelsea
2 Bayern München
3 Barcelona
3 Real Madrid
2011
1 Barcelona
2 Manchester United
3 Real Madrid
3 Schalke 04
2010
1 Internazionale
2 Bayern München
3 Barcelona
3 Olympique Lyonnais
2009
1 Barcelona
2 Manchester United
3 Arsenal
3 Chelsea
2008
1 Manchester United
2 Chelsea
3 Barcelona
3 Liverpool
2007
1 Milan
2 Liverpool
3 Chelsea
3 Manchester United
2006
1 Barcelona
2 Arsenal
3 Milan
3 Villarreal
2005
1 Liverpool
2 Milan
3 Chelsea
3 PSV
2004
1 Porto
2 Monaco
3 Chelsea
3 Deportivo La Coruña
2002
1 Real Madrid
2 Bayer Leverkusen
3 Barcelona
3 Manchester United
2001
1 Bayern München
2 Valencia
3 Leeds United
3 Real Madrid

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.