Confederation Cup Uzivo


Nedjelja, 19, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ne 06/05
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Aduana Stars
Aduana Stars
Ne 06/05
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
: 0
AS Vita Club
AS Vita Club
 
Sr 16/05
AS Vita Club
AS Vita Club
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Sr 16/05
Aduana Stars
Aduana Stars
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Sr 18/07
Aduana Stars
Aduana Stars
AS Vita Club
AS Vita Club
Sr 18/07
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
 
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Ne 29/07
AS Vita Club
AS Vita Club
Aduana Stars
Aduana Stars
Ne 29/07
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
15:00
AS Vita Club
AS Vita Club
: -
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
15:00
Aduana Stars
Aduana Stars
: -
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
    Tablica Confederation Cup
01.
(01.)
08
+05
08:03
02-02-00
04
02.
(02.)
07
+03
06:03
02-01-01
04
03.
(03.)
04
-02
05:07
01-01-02
04
04.
(04.)
03
-06
02:08
01-00-03
04
Ne 06/05
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Ne 06/05
Al Masry
Al Masry
UD Songo
UD Songo
Sr 16/05
UD Songo
UD Songo
 
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Sr 16/05
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
 
Al Masry
Al Masry
Sr 18/07
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
UD Songo
UD Songo
Sr 18/07
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
9
: 0
Al Masry
Al Masry
6
Ne 29/07
UD Songo
UD Songo
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Ne 29/07
Al Masry
Al Masry
6
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
9
15:00
UD Songo
UD Songo
: -
Al Masry
Al Masry
21:00
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
: -
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
    Tablica Confederation Cup
01.
(01.)
08
+03
04:01
02-02-00
04
02.
(02.)
07
+02
03:01
02-01-01
04
03.
(03.)
03
-01
04:05
00-03-01
04
04.
(04.)
02
-04
03:07
00-02-02
04
Ne 06/05
Enyimba
Enyimba
Djoliba AC
Djoliba AC
Ne 06/05
Williamsville AC
Williamsville AC
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Sr 16/05
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Enyimba
Enyimba
Sr 16/05
Djoliba AC
Djoliba AC
Williamsville AC
Williamsville AC
Sr 18/07
Enyimba
Enyimba
Williamsville AC
Williamsville AC
Sr 18/07
Djoliba AC
Djoliba AC
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Ne 29/07
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Djoliba AC
Djoliba AC
 
Ne 29/07
Williamsville AC
Williamsville AC
Enyimba
Enyimba
15:00
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
: -
Williamsville AC
Williamsville AC
21:00
Djoliba AC
Djoliba AC
: -
Enyimba
Enyimba
    Tablica Confederation Cup
01.
(01.)
07
+02
04:02
02-01-01
04
02.
(02.)
06
+01
04:03
02-00-02
04
03.
(03.)
06
-02
03:05
02-00-02
04
04.
(04.)
04
-01
03:04
01-01-02
04
Ne 06/05
Rayon Sports
Rayon Sports
Gor Mahia
Gor Mahia
Ne 06/05
USM Alger
USM Alger
Young Africans
Young Africans
Sr 16/05
Young Africans
Young Africans
: 0
Rayon Sports
Rayon Sports
Sr 16/05
Gor Mahia
Gor Mahia
 
: 0
USM Alger
USM Alger
Sr 18/07
Gor Mahia
Gor Mahia
Young Africans
Young Africans
Sr 18/07
Rayon Sports
Rayon Sports
USM Alger
USM Alger
Ne 29/07
Young Africans
Young Africans
Gor Mahia
Gor Mahia
Ne 29/07
USM Alger
USM Alger
Rayon Sports
Rayon Sports
18:00
Young Africans
Young Africans
: -
USM Alger
USM Alger
18:00
Gor Mahia
Gor Mahia
: -
Rayon Sports
Rayon Sports
    Tablica Confederation Cup
01.
(01.)
08
+05
08:03
02-02-00
04
02.
(02.)
08
+05
07:02
02-02-00
04
03.
(03.)
03
-01
03:04
00-03-01
04
04.
(04.)
01
-09
02:11
00-01-03
04
Pe 06/04
CF Mounana
CF Mounana
Al Masry
Al Masry
Pe 06/04
Rayon Sports
Rayon Sports
 
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Su 07/04
Zanaco FC
Zanaco FC
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Su 07/04
UD Songo
UD Songo
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Su 07/04
Young Africans
Young Africans
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Su 07/04
Saint George SA
Saint George SA
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Su 07/04
AS Vita Club
AS Vita Club
CS La Mancha
CS La Mancha
Su 07/04
Plateau United
Plateau United
USM Alger
USM Alger
Su 07/04
Williamsville AC
Williamsville AC
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
Su 07/04
AS Génération Foot
AS Génération Foot
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Ne 08/04
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
CR Belouizdad
Belouizdad
Ne 08/04
Aduana Stars
Aduana Stars
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Ne 08/04
MFM FC
MFM FC
Djoliba AC
Djoliba AC
Ut 17/04
CS La Mancha
CS La Mancha
AS Vita Club
AS Vita Club
Ut 17/04
CR Belouizdad
Belouizdad
: 0
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Ut 17/04
USM Alger
USM Alger
Plateau United
Plateau United
Ut 17/04
Al Masry
Al Masry
CF Mounana
CF Mounana
Sr 18/04
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Aduana Stars
Aduana Stars
Sr 18/04
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Young Africans
Young Africans
Sr 18/04
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Saint George SA
Saint George SA
Sr 18/04
Enyimba
Enyimba
: 0
Bidvest Wits
Bidvest Wits
 
Prvo nogu
Bidvest Wits
Bidvest Wits
Enyimba
Enyimba
Sr 18/04
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
Williamsville AC
Williamsville AC
Sr 18/04
Akwa United
Akwa United
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Prvo nogu
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Akwa United
Akwa United
Sr 18/04
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Rayon Sports
Rayon Sports
Sr 18/04
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
UD Songo
UD Songo
Sr 18/04
SuperSport United
SuperSport Utd
Gor Mahia
Gor Mahia
Prvo nogu
Gor Mahia
Gor Mahia
SuperSport United
SuperSport Utd
Sr 18/04
Djoliba AC
Djoliba AC
: 0
MFM FC
MFM FC
Sr 18/04
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
AS Génération Foot
AS Génération Foot
 
Sr 18/04
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Zanaco FC
Zanaco FC
Ut 06/03
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
FC Nouadhibou
FC Nouadhibou
Sr 07/03
AS Port-Louis 2000
AS Port-Louis 2000
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Sr 07/03
AS Maniema Union
AS Maniema Union
USM Alger
USM Alger
Sr 07/03
Olympique Star
Olympique Star
: 0
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Sr 07/03
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Zamalek SC
Zamalek
Sr 07/03
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
US Ben Guerdane
US Ben Guerdane
Sr 07/03
Energie FC
Energie FC
Enyimba
Enyimba
Sr 07/03
Simba SC
Simba SC
Al Masry
Al Masry
Sr 07/03
Ittihad Tripoli
Ittihad Tripoli
Akwa United
Akwa United
Sr 07/03
Djoliba AC
Djoliba AC
APR FC
APR FC
Sr 07/03
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Cape Town City
Cape Town City
Pe 16/03
Ahli Shandi
Ahli Shandi
CS La Mancha
CS La Mancha
Pe 16/03
SuperSport United
SuperSport Utd
Petro Atlético Luanda
Petro Atlético Luanda
Su 17/03
Nkana FC
Nkana FC
CR Belouizdad
Belouizdad
Su 17/03
APR FC
APR FC
Djoliba AC
Djoliba AC
Su 17/03
Club Africain
Club Africain
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Prvo nogu
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Club Africain
Club Africain
Su 17/03
FC Nouadhibou
FC Nouadhibou
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Su 17/03
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Olympique Star
Olympique Star
Su 17/03
Al Masry
Al Masry
: 0
Simba SC
Simba SC
Ne 18/03
Fosa Juniors
Fosa Juniors
AS Port-Louis 2000
AS Port-Louis 2000
Ne 18/03
US Ben Guerdane
US Ben Guerdane
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Ne 18/03
Cape Town City
Cape Town City
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Ne 18/03
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
DC Motema Pembe
DC Motema Pembe
Ne 18/03
Enyimba
Enyimba
Energie FC
Energie FC
Ne 18/03
Akwa United
Akwa United
Ittihad Tripoli
Ittihad Tripoli
 
Ne 18/03
Zamalek SC
Zamalek
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Ne 18/03
USM Alger
USM Alger
AS Maniema Union
AS Maniema Union

Zadnji Cup Winners


Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.