Confederation Cup Uzivo


Srijeda, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ne 06/05
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Ne 06/05
Al Masry
Al Masry
UD Songo
UD Songo
Sr 16/05
UD Songo
UD Songo
 
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Sr 16/05
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
 
Al Masry
Al Masry
    Tablica Confederation Cup
01.
(01.)
06
+03
03:00
02-00-00
02
02.
(02.)
04
+02
03:01
01-01-00
02
1:1
03.
(03.)
01
-01
01:02
00-01-01
02
1:1
04.
(04.)
00
-04
00:04
00-00-02
02
Ne 06/05
Enyimba
Enyimba
Djoliba AC
Djoliba AC
Ne 06/05
Williamsville AC
Williamsville AC
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Sr 16/05
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Enyimba
Enyimba
Sr 16/05
Djoliba AC
Djoliba AC
Williamsville AC
Williamsville AC
    Tablica Confederation Cup
01.
(01.)
04
+01
02:01
01-01-00
02
1:1
02.
(02.)
03
+02
03:01
01-00-01
02
03.
(03.)
03
-01
02:03
01-00-01
02
04.
(04.)
01
-02
01:03
00-01-01
02
1:1
Ne 06/05
Rayon Sports
Rayon Sports
Gor Mahia
Gor Mahia
Ne 06/05
USM Alger
USM Alger
Young Africans
Young Africans
Sr 16/05
Young Africans
Young Africans
: 0
Rayon Sports
Rayon Sports
Sr 16/05
Gor Mahia
Gor Mahia
 
: 0
USM Alger
USM Alger
    Tablica Confederation Cup
01.
(01.)
04
+04
04:00
01-01-00
02
02.
(03.)
02
+00
01:01
00-02-00
02
03.
(02.)
02
+00
01:01
00-02-00
02
04.
(04.)
01
-04
00:04
00-01-01
02
Ne 06/05
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Aduana Stars
Aduana Stars
Ne 06/05
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
: 0
AS Vita Club
AS Vita Club
 
Sr 16/05
AS Vita Club
AS Vita Club
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Sr 16/05
Aduana Stars
Aduana Stars
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
    Tablica Confederation Cup
01.
(01.)
04
+02
03:01
01-01-00
02
02.
(02.)
03
-01
02:03
01-00-01
02
03.
(03.)
02
+00
03:03
00-02-00
02
04.
(04.)
01
-01
03:04
00-01-01
02
Pe 06/04
CF Mounana
CF Mounana
Al Masry
Al Masry
Pe 06/04
Rayon Sports
Rayon Sports
 
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Su 07/04
Zanaco FC
Zanaco FC
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Su 07/04
UD Songo
UD Songo
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Su 07/04
Young Africans
Young Africans
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Su 07/04
Saint George SA
Saint George SA
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Su 07/04
AS Vita Club
AS Vita Club
CS La Mancha
CS La Mancha
Su 07/04
Plateau United
Plateau United
USM Alger
USM Alger
Su 07/04
Williamsville AC
Williamsville AC
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
Su 07/04
AS Génération Foot
AS Génération Foot
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Ne 08/04
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
CR Belouizdad
Belouizdad
Ne 08/04
Aduana Stars
Aduana Stars
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Ne 08/04
MFM FC
MFM FC
Djoliba AC
Djoliba AC
Ut 17/04
CS La Mancha
CS La Mancha
AS Vita Club
AS Vita Club
Ut 17/04
CR Belouizdad
Belouizdad
: 0
ASEC Mimosas
ASEC Mimosas
Ut 17/04
USM Alger
USM Alger
Plateau United
Plateau United
Ut 17/04
Al Masry
Al Masry
CF Mounana
CF Mounana
Sr 18/04
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Aduana Stars
Aduana Stars
Sr 18/04
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Young Africans
Young Africans
Sr 18/04
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Saint George SA
Saint George SA
Sr 18/04
Enyimba
Enyimba
: 0
Bidvest Wits
Bidvest Wits
 
Prvo nogu
Bidvest Wits
Bidvest Wits
Enyimba
Enyimba
Sr 18/04
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
Williamsville AC
Williamsville AC
Sr 18/04
Akwa United
Akwa United
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Prvo nogu
Al Hilal Al Sudani
Al Hilal Al Sudani
Akwa United
Akwa United
Sr 18/04
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Rayon Sports
Rayon Sports
Sr 18/04
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
UD Songo
UD Songo
Sr 18/04
SuperSport United
SuperSport Utd
Gor Mahia
Gor Mahia
Prvo nogu
Gor Mahia
Gor Mahia
SuperSport United
SuperSport Utd
Sr 18/04
Djoliba AC
Djoliba AC
: 0
MFM FC
MFM FC
Sr 18/04
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
AS Génération Foot
AS Génération Foot
 
Sr 18/04
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Zanaco FC
Zanaco FC
Ut 06/03
DC Motema Pembe
DC Motema Pembe
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
Ut 06/03
CS La Mancha
CS La Mancha
Ahli Shandi
Ahli Shandi
Ut 06/03
Petro Atlético Luanda
Petro Atlético Luanda
: 0
SuperSport United
SuperSport Utd
Ut 06/03
CR Belouizdad
Belouizdad
Nkana FC
Nkana FC
Ut 06/03
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
FC Nouadhibou
FC Nouadhibou
Sr 07/03
AS Port-Louis 2000
AS Port-Louis 2000
Fosa Juniors
Fosa Juniors
Sr 07/03
AS Maniema Union
AS Maniema Union
USM Alger
USM Alger
Sr 07/03
Olympique Star
Olympique Star
: 0
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Sr 07/03
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Zamalek SC
Zamalek
Sr 07/03
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
US Ben Guerdane
US Ben Guerdane
Sr 07/03
Energie FC
Energie FC
Enyimba
Enyimba
Sr 07/03
Simba SC
Simba SC
Al Masry
Al Masry
Sr 07/03
Ittihad Tripoli
Ittihad Tripoli
Akwa United
Akwa United
Sr 07/03
Djoliba AC
Djoliba AC
APR FC
APR FC
Sr 07/03
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Cape Town City
Cape Town City
Pe 16/03
Ahli Shandi
Ahli Shandi
CS La Mancha
CS La Mancha
Pe 16/03
SuperSport United
SuperSport Utd
Petro Atlético Luanda
Petro Atlético Luanda
Su 17/03
Nkana FC
Nkana FC
CR Belouizdad
Belouizdad
Su 17/03
APR FC
APR FC
Djoliba AC
Djoliba AC
Su 17/03
Club Africain
Club Africain
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Prvo nogu
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Club Africain
Club Africain
Su 17/03
FC Nouadhibou
FC Nouadhibou
Raja Club Athletic de Casablanca
Raja Casablanca
Su 17/03
Hilal Ubayyid
Hilal Ubayyid
Olympique Star
Olympique Star
Su 17/03
Al Masry
Al Masry
: 0
Simba SC
Simba SC
Ne 18/03
Fosa Juniors
Fosa Juniors
AS Port-Louis 2000
AS Port-Louis 2000
Ne 18/03
US Ben Guerdane
US Ben Guerdane
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Ne 18/03
Cape Town City
Cape Town City
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Ne 18/03
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
DC Motema Pembe
DC Motema Pembe
Ne 18/03
Enyimba
Enyimba
Energie FC
Energie FC
Ne 18/03
Akwa United
Akwa United
Ittihad Tripoli
Ittihad Tripoli
 
Ne 18/03
Zamalek SC
Zamalek
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Ne 18/03
USM Alger
USM Alger
AS Maniema Union
AS Maniema Union
Ut 20/02
AS Port-Louis 2000
AS Port-Louis 2000
Ngazi Sport
Ngazi Sport
Ut 20/02
Masters Security
Masters Security
: 0
Petro Atlético Luanda
Petro Atlético Luanda
Ut 20/02
Green Buffaloes
Green Buffalo
Al Masry
Al Masry
Prvo nogu
Al Masry
Al Masry
Green Buffaloes
Green Buffalo
Ut 20/02
Gendarmerie Nationale
Gendarmerie Nationale
Simba SC
Simba SC
Ut 20/02
Anse Réunion
Anse Réunion
APR FC
APR FC
Ut 20/02
CS La Mancha
CS La Mancha
AS Tanda
AS Tanda
Ut 20/02
Deportivo Niefang
Deportivo Niefang
New Stars de Duala
New Stars de Duala
Ut 20/02
CR Belouizdad
Belouizdad
Onze Créateurs
Onze Créateurs
Ut 20/02
Hafia FC
Hafia FC
Energie FC
Energie FC
Ut 20/02
Cape Town City
Cape Town City
Young Buffaloes
Young Buffaloes
Sr 21/02
Fosa Juniors
Fosa Juniors
: 0
AFC Leopards
AFC Leopards
Sr 21/02
Welayta Dicha
Welayta Dicha
Zimamoto FC
Zimamoto FC
Sr 21/02
AS Maniema Union
AS Maniema Union
AS Mangasport
AS Mangasport
Sr 21/02
CARA Brazzaville
CARA Brazzaville
Asante Kotoko
Asante Kotoko
Sr 21/02
Sahel SC Niamey
Sahel SC Niamey
Ittihad Tripoli
Ittihad Tripoli
Sr 21/02
Étoile Filante
Étoile Filante
Olympique Star
Olympique Star
Sr 21/02
FC Nouadhibou
FC Nouadhibou
Africa Sports
Africa Sports
Sr 21/02
Mbour Petite-Côte
Mbour Petite-Côte
Renaissance Sportive de Berkane
RSB Berkane
Sr 21/02
Jwaneng Galaxy
Jwaneng Galaxy
Costa do Sol Maputo
Costa do Sol Maputo
Sr 21/02
Banjul Hawks
Banjul Hawks
Akwa United
Akwa United

Zadnji Cup Winners


Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.