Copa Ćile Uzivo


Nedjelja, 19, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ne 08/07
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Su 14/07
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6  
Su 14/07
CD Huachipato
Huachipato
9
Audax Italiano
Audax Italiano
13  
Prvo nogu
Audax Italiano
Audax Italiano
13
CD Huachipato
Huachipato
9
Su 14/07
Cobreloa
Cobreloa
3
Univ de Chile
U. de Chile
6
Prvo nogu
Univ de Chile
U. de Chile
6
Cobreloa
Cobreloa
3
Ne 15/07
CD Palestino
Palestino
10
Cobresal
Cobresal
4  
Prvo nogu
Cobresal
Cobresal
 4
CD Palestino
Palestino
10
Ne 24/06
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
Puerto Montt
Puerto Montt
15  
Su 30/06
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Curicó Unido
Curico
14
Prvo nogu
Curicó Unido
Curico
14
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Su 30/06
Union Espanola
Unión Española
8
Audax Italiano
Audax Italiano
13  
Prvo nogu
Audax Italiano
Audax Italiano
13
Union Espanola
Unión Española
8  
Su 30/06
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
 
Univ de Chile
U. de Chile
Prvo nogu
Univ de Chile
U. de Chile
 
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Ne 01/07
Puerto Montt
Puerto Montt
15
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
Ne 01/07
Unión La Calera
La Calera
4
CD Palestino
Palestino
10
Prvo nogu
CD Palestino
Palestino
10
Unión La Calera
La Calera
4
Ne 01/07
Nublense
Ñublense
9
Cobresal
Cobresal
4
Prvo nogu
Cobresal
Cobresal
4
Nublense
Ñublense
9  
Ne 01/07
San Marcos Arica
San Marcos
16
Cobreloa
Cobreloa
3
Prvo nogu
Cobreloa
Cobreloa
3
San Marcos Arica
San Marcos
16
Po 02/07
CD Huachipato
Huachipato
 9
Deportes Copiapó
Copiapo
8
Prvo nogu
Deportes Copiapó
Copiapo
8
CD Huachipato
Huachipato
9  
Ne 10/06
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
CD Temuco
Deportes Temuco
11
Ne 10/06
General Velásquez
General Velásquez
 
Union Espanola
Unión Española
 
Ut 12/06
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Curicó Unido
Curico
Pe 15/06
Union Espanola
Unión Española
General Velásquez
General Velásquez
Su 16/06
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
 16
Cobresal
Cobresal
4
Prvo nogu
Cobresal
Cobresal
4
: 0
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
16
Su 16/06
CD Palestino
Palestino
10
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
14
Prvo nogu
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
14
CD Palestino
Palestino
10
Su 16/06
CD Temuco
Deportes Temuco
11
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
6
Su 16/06
Univ de Concepcion
Unv Concepcion
2
Puerto Montt
Puerto Montt
15
Prvo nogu
Puerto Montt
Puerto Montt
15
Univ de Concepcion
Unv Concepcion
2
Su 16/06
Antofagasta
Antofagasta
3
Deportes Copiapó
Copiapo
8
Prvo nogu
Deportes Copiapó
Copiapo
8
Antofagasta
Antofagasta
3
Ne 17/06
Curicó Unido
Curico
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Ne 17/06
Univ de Chile
U. de Chile
6
La Serena
La Serena
11  
Prvo nogu
La Serena
La Serena
11
Univ de Chile
U. de Chile
6
Ne 17/06
Deportes Iquique
Iquique
12
San Marcos Arica
San Marcos
16
Prvo nogu
San Marcos Arica
San Marcos
 16
Deportes Iquique
Iquique
12
Ne 17/06
CD Huachipato
Huachipato
9
CSD Rangers
Rangers
7
Prvo nogu
CSD Rangers
Rangers
7
CD Huachipato
Huachipato
9
Ne 17/06
Universidad Católica
Catolica
1
Cobreloa
Cobreloa
3
Prvo nogu
Cobreloa
Cobreloa
3
Universidad Católica
Catolica
1
Ne 17/06
CD San Luis de Quillota
San Luis
15
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
12
Prvo nogu
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 12
CD San Luis de Quillota
San Luis
15
Po 18/06
Audax Italiano
Audax Italiano
13
Coquimbo Unido
Coquimbo
1
Prvo nogu
Coquimbo Unido
Coquimbo
 1
Audax Italiano
Audax Italiano
13
Ce 21/06
O'Higgins
O'Higgins
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Prvo nogu
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
: 0
O'Higgins
O'Higgins
Ce 21/06
Unión La Calera
La Calera
4
CD Magallanes
Magallanes
10
Prvo nogu
CD Magallanes
Magallanes
 10
Unión La Calera
La Calera
4
Pe 22/06
Colo Colo
Colo Colo
5
Nublense
Ñublense
9
Prvo nogu
Nublense
Ñublense
9
Colo Colo
Colo Colo
5
Sr 25/04
Lautaro de Buín
Lautaro de Buín
La Serena
La Serena
 
Sr 25/04
Municipal Santiago
Municipal Santiago
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
 
Ce 26/04
Limache
Limache
Deportes Copiapó
Copiapo
Ce 26/04
Deportes Linares
Deportes Linares
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
Ce 26/04
Tomas Greig
Tomas Greig
 
CD Magallanes
Magallanes
Su 28/04
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
Cobreloa
Cobreloa
Su 28/04
Malleco Unido
Malleco Unido
Puerto Montt
Puerto Montt
Ne 29/04
Deportes Vallenar
Deportes Vallenar
San Marcos Arica
San Marcos
Ne 29/04
General Velásquez
General Velásquez
: 0
CD Melipilla
Melipilla
 
Ne 29/04
CCDA Fernández Vial
CCDA Fernández Vial
Nublense
Ñublense
Po 30/04
Deportes Recoleta
Deportes Recoleta
Coquimbo Unido
Coquimbo
Ce 03/05
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
Deportes Linares
Deportes Linares
Ce 03/05
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
 
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 
Ce 03/05
Deportes Copiapó
Copiapo
Limache
Limache
Pe 04/05
Cobreloa
Cobreloa
 
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
Su 05/05
Unión San Felipe
San Felipe
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Prvo nogu
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Unión San Felipe
San Felipe
Su 05/05
CD Melipilla
Melipilla
 
General Velásquez
General Velásquez
 
Su 05/05
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
Municipal Santiago
Municipal Santiago
Su 05/05
CSD Rangers
Rangers
CDSC Iberia
Iberia
 
Prvo nogu
CDSC Iberia
Iberia
 
CSD Rangers
Rangers
Su 05/05
Puerto Montt
Puerto Montt
Malleco Unido
Malleco Unido
Ne 06/05
CD Magallanes
Magallanes
Tomas Greig
Tomas Greig
 
Ne 06/05
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
Ne 06/05
Cobresal
Cobresal
CSD San Antonio Unido
San Antonio Unido
Prvo nogu
CSD San Antonio Unido
San Antonio Unido
Cobresal
Cobresal
Ne 06/05
Nublense
Ñublense
CCDA Fernández Vial
CCDA Fernández Vial
Ne 06/05
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Santiago Morning
S'go Morning
Ne 06/05
San Marcos Arica
San Marcos
Deportes Vallenar
Deportes Vallenar
Ne 06/05
Coquimbo Unido
Coquimbo
Deportes Recoleta
Deportes Recoleta
Sr 16/05
Santiago Morning
S'go Morning
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Ce 17/05
La Serena
La Serena
Lautaro de Buín
Lautaro de Buín
 

Zadnji Cup Winners


Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.