Copa Ćile Uzivo


Srijeda, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Sr 25/04
Lautaro de Buín
Lautaro de Buín
La Serena
La Serena
 
Sr 25/04
Municipal Santiago
Municipal Santiago
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
 
Ce 26/04
Limache
Limache
Deportes Copiapó
Copiapo
Ce 26/04
Deportes Linares
Deportes Linares
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
Ce 26/04
Tomas Greig
Tomas Greig
 
CD Magallanes
Magallanes
Su 28/04
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
Cobreloa
Cobreloa
Su 28/04
Malleco Unido
Malleco Unido
Puerto Montt
Puerto Montt
Ne 29/04
Deportes Vallenar
Deportes Vallenar
San Marcos Arica
San Marcos
Ne 29/04
General Velásquez
General Velásquez
: 0
CD Melipilla
Melipilla
 
Ne 29/04
CCDA Fernández Vial
CCDA Fernández Vial
Nublense
Ñublense
Po 30/04
Deportes Recoleta
Deportes Recoleta
Coquimbo Unido
Coquimbo
Ce 03/05
Deportes Valdivia
Deportes Valdivia
Deportes Linares
Deportes Linares
Ce 03/05
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
 
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 
Ce 03/05
Deportes Copiapó
Copiapo
Limache
Limache
Pe 04/05
Cobreloa
Cobreloa
 
Provincial Ovalle
Provincial Ovalle
Su 05/05
Unión San Felipe
San Felipe
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Prvo nogu
Colchagua Club de Deportes
Colchagua
Unión San Felipe
San Felipe
Su 05/05
CD Melipilla
Melipilla
 
General Velásquez
General Velásquez
 
Su 05/05
CD Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
Municipal Santiago
Municipal Santiago
Su 05/05
CSD Rangers
Rangers
CDSC Iberia
Iberia
 
Prvo nogu
CDSC Iberia
Iberia
 
CSD Rangers
Rangers
Su 05/05
Puerto Montt
Puerto Montt
Malleco Unido
Malleco Unido
Ne 06/05
CD Magallanes
Magallanes
Tomas Greig
Tomas Greig
 
Ne 06/05
Club Social y Deportivo Lo Barnechea
Barnechea
 
Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz
Ne 06/05
Cobresal
Cobresal
CSD San Antonio Unido
San Antonio Unido
Prvo nogu
CSD San Antonio Unido
San Antonio Unido
Cobresal
Cobresal
Ne 06/05
Nublense
Ñublense
CCDA Fernández Vial
CCDA Fernández Vial
Ne 06/05
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Santiago Morning
S'go Morning
Ne 06/05
San Marcos Arica
San Marcos
Deportes Vallenar
Deportes Vallenar
Ne 06/05
Coquimbo Unido
Coquimbo
Deportes Recoleta
Deportes Recoleta
Sr 16/05
Santiago Morning
S'go Morning
Indep Cauquenes
Indep Cauquenes
Ce 17/05
&#
La Serena
La Serena
Lautaro de Buín
Lautaro de Buín
 

Zadnji Cup Winners


Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.