FA Cup Uzivo


Četvrtak, 22, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Pe 16/02
Pe
Leicester City
Leicester
8
Sheffield United
Sheffield United
8
Pe 16/02
Pe
Chelsea FC
Chelsea
4
Hull City
Hull City
21
Su 17/02
Su
Sheffield FC
Sheffield FC
16
: 0
Swansea City
Swansea
16
Su 17/02
Su
West Bromwich Albion
West Bromwich
20
Southampton
Southampton
18
Su 17/02
Su
Brighton
Brighton
14
Coventry City
Coventry
10
Su 17/02
Su
Huddersfield
Huddersfield
17
Manchester United
Manchester United
2
Ne 18/02
Ne
Rochdale AFC
Rochdale
24
Tottenham
Tottenham
5
Po 19/02
Po
Wigan Athletic FC
Wigan
3
Manchester City
Manchester City
1  
Ut 27/02
Ut
Swansea City
Swansea
16
: -
Sheffield FC
Sheffield FC
16
Sr 28/02
Sr
Tottenham
Tottenham
5
: -
Rochdale AFC
Rochdale
24
Ut 06/02
Birmingham City
Birmingham
19
Huddersfield
Huddersfield
17
Ut 06/02
Rochdale AFC
Rochdale
24
Millwall FC
Millwall
14
Ut 06/02
Swansea City
Swansea
16
Notts County
Notts County
5
Sr 07/02
Tottenham
Tottenham
5
Newport County
Newport County
12
Pe 26/01
Sheffield FC
Sheffield FC
16
Reading FC
Reading
18
Pe 26/01
Yeovil Town
Yeovil
17
Manchester United
Manchester United
2
Su 27/01
Peterborough
Peterborough
9
Leicester City
Leicester
8
Su 27/01
Huddersfield
Huddersfield
17
Birmingham City
Birmingham
19
Su 27/01
Notts County
Notts County
5
Swansea City
Swansea
16
Su 27/01
Milton Keynes Dons
MK Dons
22
Coventry City
Coventry
10
Su 27/01
Millwall FC
Millwall
14
Rochdale AFC
Rochdale
24
Su 27/01
Southampton
Southampton
18
Watford FC
Watford
11
Su 27/01
Middlesbrough
Middlesbrough
9
Brighton
Brighton
14
Su 27/01
Wigan Athletic FC
Wigan
3
West Ham United FC
West Ham
12  
Su 27/01
Hull City
Hull City
21
Nottingham F.
N.Forest
17
Su 27/01
Sheffield United
Sheffield United
8
Preston NE
Preston NE
7
Su 27/01
Newport County
Newport County
12
Tottenham
Tottenham
5
Su 27/01
Liverpool FC
Liverpool
3
West Bromwich Albion
West Bromwich
20
Ne 28/01
Chelsea FC
Chelsea
4
Newcastle Utd
Newcastle
13
Ne 28/01
Cardiff City
Cardiff City
 2
Manchester City
Manchester City
1
Ut 16/01
West Ham United FC
West Ham
12
Shrewsbury
Shrewsbury
2
Ut 16/01
Mansfield
Mansfield
4
Cardiff City
Cardiff City
2
Ut 16/01
Sheffield FC
Sheffield FC
16
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
Ut 16/01
Leicester City
Leicester
8
Fleetwood Town
Fleetwood
20
Ut 16/01
Reading FC
Reading
18
Stevenage FC
Stevenage
15
Sr 17/01
Wigan Athletic FC
Wigan
3
Bournemouth
Bournemouth
10
Sr 17/01
Swansea City
Swansea
16
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers U18
1
Sr 17/01
Chelsea FC
Chelsea
 4
Norwich City
Norwich
13
Pe 05/01
Liverpool FC
Liverpool
3
Everton FC
Everton
9
Pe 05/01
Manchester United
Manchester United
2
Derby County
Derby County
4
Su 06/01
Fleetwood Town
Fleetwood
20
: 0
Leicester City
Leicester
8
Su 06/01
Middlesbrough
Middlesbrough
9
Sunderland AFC
Sunderland
23
Su 06/01
Ipswich Town
Ipswich
12
Sheffield United
Sheffield United
8
Su 06/01
Watford FC
Watford
11
Bristol City
Bristol City
6
Su 06/01
Birmingham City
Birmingham
19
Burton Albion
Burton Albion
24
Su 06/01
Aston Villa
Aston Villa
3
Peterborough
Peterborough
9
Su 06/01
Bournemouth
Bournemouth
10
Wigan Athletic FC
Wigan
3
Su 06/01
Coventry City
Coventry
10
Stoke City
Stoke City
19
Su 06/01
Bolton Wanderers FC
Bolton Wanderers
20
Huddersfield
Huddersfield
17
Su 06/01
Yeovil Town
Yeovil
17
Bradford City
Bradford City
8
Su 06/01
Brentford FC
Brentford
10
Notts County
Notts County
5
Su 06/01
Queens Park Rangers
QPR
15
Milton Keynes Dons
MK Dons
22
Su 06/01
Exeter City
Exeter
8
West Bromwich Albion
West Bromwich
20
Su 06/01
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
14
Rochdale AFC
Rochdale
24
Su 06/01
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
1
Hull City
Hull City
21
Su 06/01
Cardiff City
Cardiff City
2
: 0
Mansfield
Mansfield
4
Su 06/01
Manchester City
Manchester City
1
Burnley FC
Burnley
7
Su 06/01
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers U18
 1
: 0
Swansea City
Swansea
16  
Su 06/01
Stevenage FC
Stevenage
15
: 0
Reading FC
Reading
18
Su 06/01
Newcastle Utd
Newcastle
13
Luton Town
Luton
1
Su 06/01
Millwall FC
Millwall
14
Barnsley FC
Barnsley
22  
Su 06/01
Fulham FC
Fulham
5
Southampton
Southampton
18
Su 06/01
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
2
Preston NE
Preston NE
7
Su 06/01
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
: 0
Sheffield FC
Sheffield FC
16
Su 06/01
Norwich City
Norwich
13
: 0
Chelsea FC
Chelsea
4
Ne 07/01
Newport County
Newport County
12
Leeds United
Leeds United
11  
Ne 07/01
Shrewsbury
Shrewsbury
2
: 0
West Ham United FC
West Ham
12
Ne 07/01
Tottenham
Tottenham
5
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
18
Ne 07/01
Nottingham F.
N.Forest
 17
Arsenal FC
Arsenal
6
Po 08/01
Brighton
Brighton
14
Crystal Palace
Crystal Palace
15
Ut 12/12
Exeter City
Exeter
 8
Forest Green
Forest Green
21  
Ut 12/12
Peterborough
Peterborough
9
Woking FC
Woking
15
Ut 12/12
Wigan Athletic FC
Wigan
3
AFC Fylde
AFC Fylde
7
Ut 12/12
Yeovil Town
Yeovil
17
Port Vale
Port Vale
19  
Sr 13/12
Crewe Alexandra
Crewe
20
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
1
Ce 14/12
Hereford FC
Hereford FC
1
Fleetwood Town
Fleetwood
20
Ut 19/12
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
Gillingham
Gillingham
11
Pe 01/12
AFC Fylde
AFC Fylde
7
Wigan Athletic FC
Wigan
3
Su 02/12
Notts County
Notts County
5
Oxford City
Oxford City
16
Su 02/12
Milton Keynes Dons
MK Dons
22
Maidstone United
Maidstone Utd
17
Su 02/12
Port Vale
Port Vale
19
Yeovil Town
Yeovil
17
Su 02/12
Shrewsbury
Shrewsbury
2
Morecambe FC
Morecambe
22
Su 02/12
Stevenage FC
Stevenage
15
Swindon Town
Swindon
6
Su 02/12
Bradford City
Bradford City
8
Plymouth Argyle
Plymouth
7
Su 02/12
Gillingham
Gillingham
11
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
Su 02/12
Forest Green
Forest Green
21
Exeter City
Exeter
8
Su 02/12
Fleetwood Town
Fleetwood
20
Hereford FC
Hereford FC
1
Ne 03/12
Woking FC
Woking
15
Peterborough
Peterborough
9
Ne 03/12
Newport County
Newport County
12
Cambridge Utd
Cambridge Utd
14
Ne 03/12
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
2
Leatherhead
Leatherhead
9  
Ne 03/12
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
14
Scunthorpe Utd
Scunthorpe
5
Ne 03/12
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
18
Charlton Athletic
Charlton
6
Ne 03/12
Mansfield
Mansfield
4
Guiseley AFC
Guiseley
24  
Ne 03/12
Gateshead
Gateshead
14
Luton Town
Luton
1
Ne 03/12
Coventry City
Coventry
10
Boreham Wood FC
Boreham Wood
6
Ne 03/12
Blackburn Rovers FC
Blackburn Rovers
 1
Crewe Alexandra
Crewe
20
Po 04/12
Slough Town FC
Slough Town
6
Rochdale AFC
Rochdale
24
Ut 14/11
Accrington Stanley
Accrington St.
3
Guiseley AFC
Guiseley
24  
Sr 15/11
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
 2
Peterborough
Peterborough
9
Ce 16/11
Billericay
Billericay
 1
Leatherhead
Leatherhead
9

Zadnji Cup Winners

2018
1 Leicester City
2 Sheffield United
3 Chelsea
3 Hull City
2017
1 Ashington AFC
2 Aveley
3 AFC Hornchurch
3 Nelson
2016
1 Manchester United
2 Crystal Palace
3 Everton
3 Watford
2015
1 Arsenal
2 Aston Villa
3 Liverpool
3 Reading
2014
1 Arsenal
2 Hull City
3 Sheffield United
3 Wigan Athletic
2013
1 Wigan Athletic
2 Manchester City
3 Chelsea
3 Millwall
2012
1 Chelsea
2 Liverpool
3 Everton
3 Tottenham Hotspur
2011
1 Manchester City
2 Stoke City
3 Bolton Wanderers
3 Manchester United
2010
1 Chelsea
2 Portsmouth
3 Aston Villa
3 Tottenham Hotspur
2009
1 Chelsea
2 Everton
3 Arsenal
3 Manchester United
2008
1 Portsmouth
2 Cardiff City
3 Barnsley
3 West Bromwich Albion
2007
1 Chelsea
2 Manchester United
3 Blackburn Rovers
3 Watford
2006
1 Liverpool
2 West Ham United
3 Chelsea
3 Middlesbrough
2005
1 Arsenal
2 Manchester United
3 Blackburn Rovers
3 Newcastle United

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.