Kipar Pokal Uzivo


Nedjelja, 19, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Sr 16/05
Apollon Limassol
Apollon L.
 2
AEK Larnaka
AEK Larnaka
4
Sr 25/04
AE Paphos
Paphos
Apollon Limassol
Apollon L.
Prvo nogu
Apollon Limassol
Apollon L.
AE Paphos
Paphos
Sr 25/04
APOEL FC
APOEL
1
AEK Larnaka
AEK Larnaka
4
Prvo nogu
AEK Larnaka
AEK Larnaka
4
APOEL FC
APOEL
1  
Sr 07/03
Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias
PAEEK
AEK Larnaka
AEK Larnaka
Prvo nogu
AEK Larnaka
AEK Larnaka
Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias
PAEEK
Sr 07/03
AE Paphos
Paphos
Doxa Katokopia FC
Doxa
Prvo nogu
Doxa Katokopia FC
Doxa
AE Paphos
Paphos
Sr 14/03
APOEL FC
APOEL
Nea Salamina
Nea Salamina
Prvo nogu
Nea Salamina
Nea Salamina
APOEL FC
APOEL
Sr 11/04
Apollon Limassol
Apollon L.
2
Anorthosis FC
Anorthosis
3
Prvo nogu
Anorthosis FC
Anorthosis
3
Apollon Limassol
Apollon L.
2
Sr 10/01
Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias
PAEEK
Karmiotissa Polemidion
Karmiotissa Polemidion
Sr 17/01
AO Ayia Napa
Ayia Napa
 
Anorthosis FC
Anorthosis
Prvo nogu
Anorthosis FC
Anorthosis
AO Ayia Napa
Ayia Napa
Sr 14/02
Aris Limassol
Aris Limassol
AEK Larnaka
AEK Larnaka
Prvo nogu
AEK Larnaka
AEK Larnaka
Aris Limassol
Aris Limassol
Sr 21/02
Karmiotissa Polemidion
Karmiotissa Polemidion
Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias
PAEEK
Sr 21/02
AE Paphos
Paphos
 
ENP Paralimni
ENP Paralimni
Prvo nogu
ENP Paralimni
ENP Paralimni
AE Paphos
Paphos
Sr 21/02
Doxa Katokopia FC
Doxa
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
Prvo nogu
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
Doxa Katokopia FC
Doxa
Sr 21/02
APOEL FC
APOEL
Ermis Aradippou
ErmisAradippou
Prvo nogu
Ermis Aradippou
ErmisAradippou
APOEL FC
APOEL
Sr 28/02
Apollon Limassol
Apollon L.
AS Othellos Athienou
Othellos
 
Prvo nogu
AS Othellos Athienou
Othellos
Apollon Limassol
Apollon L.
Sr 28/02
Nea Salamina
Nea Salamina
: 0
Olympiakos Nic.
Olympiakos CYP
Prvo nogu
Olympiakos Nic.
Olympiakos CYP
Nea Salamina
Nea Salamina
Sr 29/11
Olympiakos Nic.
Olympiakos CYP
Anagennisi Derynia
Anagennisi D.
Sr 29/11
PO Xylotymbou
PO Xylotymbou
Anorthosis FC
Anorthosis
Sr 06/12
AO Ayia Napa
Ayia Napa
AEL Limassol
AEL Limassol
Sr 13/12
Digenis Oroklini
Digenis Orokl.
AE Paphos
Paphos
Sr 13/12
Ethnikos Achnas
EthnikosAchnas
AS Othellos Athienou
Othellos
Sr 13/12
Alki Oroklini
Alki Oroklini
ENP Paralimni
ENP Paralimni

Zadnji Cup Winners


Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.