NB II Uzivo


Nedjelja, 19, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ne 29/07
Gyori ETO FC
Gyori ETO
Budaorsi SC
Budaorsi SC
Ne 29/07
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
Budafoki LC
Budafoki LC
Ne 29/07
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
Dorogi FC
Dorogi FC
Ne 29/07
Duna Aszfalt TVSE
Duna Aszfalt TVSE
Soroksar
Soroksar
Ne 29/07
Kaposvári Rákóczi FC
Kaposvári Rákóczi
Gyirmot SE
Gyirmot
Ne 29/07
Vasas SC
Vasas
Monori SE
Monori SE
Ne 29/07
Nyiregyhaza
Nyiregyhaza
Kazincbarcikai SC
Kazincbarcika
Ne 29/07
BFC Siofok
Siofok
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
 
Ne 29/07
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
Mosonmagyarovari TE
MTE 1904
Ne 29/07
Csakvari TK
Csakvari TK
Cegledi VSE
Cegledi
Ne 05/08
Budaorsi SC
Budaorsi SC
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
Ne 05/08
Kazincbarcikai SC
Kazincbarcika
Kaposvári Rákóczi FC
Kaposvári Rákóczi
Ne 05/08
Mosonmagyarovari TE
MTE 1904
Nyiregyhaza
Nyiregyhaza
Ne 05/08
Cegledi VSE
Cegledi
Gyori ETO FC
Gyori ETO
Ne 05/08
Monori SE
Monori SE
BFC Siofok
Siofok
Ne 05/08
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
 
Soroksar
Soroksar
 
Ne 05/08
Dorogi FC
Dorogi FC
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
Ne 05/08
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
Csakvari TK
Csakvari TK
Ne 05/08
Budafoki LC
Budafoki LC
Vasas SC
Vasas
Ne 05/08
Gyirmot SE
Gyirmot
Duna Aszfalt TVSE
Duna Aszfalt TVSE
 
Ne 12/08
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
: 0
Soroksar
Soroksar
Ne 12/08
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
Gyirmot SE
Gyirmot
Ne 12/08
Duna Aszfalt TVSE
Duna Aszfalt TVSE
: 0
Kazincbarcikai SC
Kazincbarcika
Ne 12/08
Gyori ETO FC
Gyori ETO
: 0
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
Ne 12/08
Kaposvári Rákóczi FC
Kaposvári Rákóczi
Mosonmagyarovari TE
MTE 1904
Ne 12/08
Nyiregyhaza
Nyiregyhaza
Budaorsi SC
Budaorsi SC
Ne 12/08
Budafoki LC
Budafoki LC
Dorogi FC
Dorogi FC
Ne 12/08
BFC Siofok
Siofok
 
Vasas SC
Vasas
Ne 12/08
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
Cegledi VSE
Cegledi
Ne 12/08
Csakvari TK
Csakvari TK
Monori SE
Monori SE
17:30
Soroksar
Soroksar
: -
Dorogi FC
Dorogi FC
17:30
Budaorsi SC
Budaorsi SC
: -
Kaposvári Rákóczi FC
Kaposvári Rákóczi
17:30
Kazincbarcikai SC
Kazincbarcika
: -
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
17:30
Mosonmagyarovari TE
MTE 1904
: -
Duna Aszfalt TVSE
Duna Aszfalt TVSE
17:30
Cegledi VSE
Cegledi
: -
Nyiregyhaza
Nyiregyhaza
17:30
Monori SE
Monori SE
: -
Gyori ETO FC
Gyori ETO
18:00
Zalaegerszegi TE
ZTE FC
: -
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
19:00
Vasas SC
Vasas
: -
Csakvari TK
Csakvari TK
19:00
Gyirmot SE
Gyirmot
: -
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
19:00
BFC Siofok
Siofok
: -
Budafoki LC
Budafoki LC

Prvaka u posljednjih nekoliko godina

2018
1 MTK Budapest
2 Zimbabwe
3 Bekescsaba Elore
4 Gyirmot SE
5 Gyirmot SE
2017
1 Soproni VSE-GYSEV
2 Cegledi VSE
3 BFC Siofok
4 Bekescsaba Elore
5 Zalaegerszegi TE
2016
1 Gyirmot SE
2 Mezokovesd-Zsory
3 Zalaegerszegi TE
4 Zimbabwe
5 Zimbabwe
2015
1 Vasas SC
2 Bekescsaba Elore
3 Gyirmot SE
4 Mezokovesd-Zsory
5 Soproni VSE-GYSEV
2014
1 Zimbabwe
2 Dunaújváros PASE
3 Gyirmot SE
4 Vasas SC
5 BFC Siofok
2013
1 Mezokovesd-Zsory
2 Bekescsaba Elore
3 Vasas SC
4 Zimbabwe
5 Zimbabwe
2012
1 Egri FC
2 Szolnoki MÁV FC
3 Bekescsaba Elore
4 Cegledi VSE
5 Mezokovesd-Zsory
2011
1 Pécsi MFC
2 Gyirmot SE
3 Videoton II
4 Bajai LSE
5 Zimbabwe
2010
1 BFC Siofok
2 Gyirmot SE
3 Pécsi MFC
4 FC Ajka
5 Zimbabwe
2009
1 Ferencvaros TC
2 Debrecen VSC II
3 Zimbabwe
4 Zimbabwe
5 Kazincbarcikai SC
2008
1 Kecskemeti TE
2 Ferencvaros TC
3 Szolnoki MÁV FC
4 Zimbabwe
5 Zimbabwe
2007
1 Zimbabwe
2 Ferencvaros TC
3 Oroshaza FC
4 Szolnoki MÁV FC
5 Zimbabwe
2006
1 Zimbabwe
2 Zimbabwe
3 Gyirmot SE
4 Zimbabwe
5 Zimbabwe
2005
1 Zimbabwe
2 Rákospalotai EAC
3 Zimbabwe
4 Kecskemeti TE
5 Dunaújváros PASE
2004
1 Budapest Honved
2 Vasas SC
3 Kaposvári Rákóczi FC
4 Diosgyori VTK
5 Zimbabwe
1999
1 Zimbabwe
2 Zimbabwe
3 Szegedi AK
4 Salgótarjáni BTC
5 Zimbabwe

Najbolji gol Strijelci proslih sezona

2016
1 B. Lovrencsics
5
2 L. Lencse
4
3 L. Tóth
4
2015
1 B. Daru
22
2 G. Erős
19
3 G. Makrai
15
2014
1 M. Remili
19
2 I. Ferenczi
17
3 Z. Gajdos
14
2013
1 P. Bajzát
25
2 P. Urbin
22
3 P. Urbin
22
2012
1 P. Urbin
17
2 A. Hamar
16
3 A. Randelovic
15
2011
1 P. Urbin
17
2 A. Hamar
15
3 M. Orosz
15
2010
1 I. Csopaki
19
2 P. Mihalecz
19
3 S. Gyánó
18

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.