NM Cupen Uzivo


Subota, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Sr 30/05
Rosenborg BK
Rosenborg
3
Odd Grenland BK
Odd Grenland
10
Sr 30/05
Lillestrom SK
Lillestrom
13
SK Brann
Brann
1
Sr 13/06
Ullensaker / Kisa IL
Ullensaker / Kisa
Bryne FK
Bryne
Sr 13/06
IK Start
Start
15
HamKam
HamKam
11
Sr 13/06
Mjondalen IF
Mjondalen
3
FK Haugesund
Haugesund
4
Sr 13/06
FK Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
IL Hodd
Hodd
Ce 14/06
Tromso IL
Tromso
7
Valerenga
Valerenga
6  
Ce 14/06
Stromsgodset IF
Stromsgodset
12
Ranheim Fotball
Ranheim
2
Sr 09/05
Bærum SK
Bærum
Stromsgodset IF
Stromsgodset
Sr 09/05
Notodden FK
Notodden
10
Odd Grenland BK
Odd Grenland
10
Sr 09/05
Ullensaker / Kisa IL
Ullensaker / Kisa
5
Kongsvinger
Kongsvinger
7
Sr 09/05
Brattvåg IL
Brattvåg
Rosenborg BK
Rosenborg
Sr 09/05
FK Mjølner
Mjølner
FK Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Sr 09/05
KFUM Fotball
KFUM
Lillestrom SK
Lillestrom
Sr 09/05
Nest-Sotra Fotball
Nest-Sotra
12
FK Haugesund
Haugesund
4
Sr 09/05
Mjondalen IF
Mjondalen
3
Stabaek
Stabaek
14
Sr 09/05
Egersunds IK
Egersund
IK Start
Start
Sr 09/05
FK Fyllingsdalen
Fyllingsdalen
SK Brann
Brann
Sr 09/05
Alta IF
Alta
 
Tromso IL
Tromso
Sr 09/05
Levanger FK
Levanger
14
Ranheim Fotball
Ranheim
2
Sr 09/05
Bryne FK
Bryne
Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
Sr 09/05
Skeid Fotball
Skeid
Valerenga
Valerenga
Ce 10/05
IL Hodd
Hodd
Kristiansund BK
Kristiansund
Ce 10/05
HamKam
HamKam
11
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
5
Ut 01/05
Orkla FK
Orkla
Ranheim Fotball
Ranheim
Ut 01/05
Grorud IL
Grorud
Valerenga
Valerenga
Ut 01/05
Kongsvinger
Kongsvinger
Raufoss IL
Raufoss
Sr 02/05
FK Mjølner
Mjølner
IL Stjordals-Blink
Stjordals-Bl.
Sr 02/05
IK Junkeren
Junkeren
Levanger FK
Levanger
Sr 02/05
Lysekloster
Lysekloster
FK Haugesund
Haugesund
Sr 02/05
Sotra SK
Sotra SK
SK Brann
Brann
 
Sr 02/05
Strommen IF
Strommen
Bærum SK
Bærum
Sr 02/05
FK Orn-Horten
FK Orn-Horten
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
Sr 02/05
FK Arendal
Arendal
IK Start
Start
Sr 02/05
Fredrikstad FK
Fredrikstad
Odd Grenland BK
Odd Grenland
Sr 02/05
Elverum Fotball
Elverum
KFUM Fotball
KFUM
Sr 02/05
Skeid Fotball
Skeid
Sandefjord
Sandefjord
 
Sr 02/05
Steinkjer FK
Steinkjer FK
Rosenborg BK
Rosenborg
Sr 02/05
Egersunds IK
Egersund
FK Jerv
Jerv
Sr 02/05
Notodden FK
Notodden
Asker Fotball
Asker
Sr 02/05
IL Hodd
Hodd
Floro SK
Floro
Sr 02/05
Brattvåg IL
Brattvåg
Molde FK
Molde
Sr 02/05
Bergsoy IL
Bergsoy IL
Kristiansund BK
Kristiansund
Sr 02/05
Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
FK Vidar
Vidar
Sr 02/05
Harstad IL
Harstad
FK Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Sr 02/05
FK Fyllingsdalen
Fyllingsdalen
Sogndal
Sogndal
Sr 02/05
Valdres FK
Valdres
Stromsgodset IF
Stromsgodset
Sr 02/05
HamKam
HamKam
Honefoss BK
Honefoss
 
Sr 02/05
Alta IF
Alta
Tromsdalen UIL
Tromsdalen
Sr 02/05
Nest-Sotra Fotball
Nest-Sotra
12
Åsane Fotball
Åsane
13
Sr 02/05
IF Fram
Fram
Mjondalen IF
Mjondalen
Sr 02/05
Kjelsås Fotball
Kjelsås
Ullensaker / Kisa IL
Ullensaker / Kisa
Sr 02/05
FK Senja
Senja
Tromso IL
Tromso
Sr 02/05
Bryne FK
Bryne
Viking FK
Viking FK
Ce 03/05
Moss FK
Moss
Stabaek
Stabaek
Ce 03/05
Lørenskog IF
Lørenskog
Lillestrom SK
Lillestrom
Sr 18/04
Kvik Halden FK
Kvik Halden
Fredrikstad FK
Fredrikstad
Sr 18/04
Østsiden IL
Østsiden
Sarpsborg 08
Sarpsborg 08
Sr 18/04
Årvoll IL
Årvoll IL
Valerenga
Valerenga
Sr 18/04
Ullern IF
Ullern
Stabaek
Stabaek
Sr 18/04
Frigg Oslo FK
Frigg
Strommen IF
Strommen
Sr 18/04
Lommedalen
Lommedalen
 
Skeid Fotball
Skeid
Sr 18/04
Korsvoll IL
Korsvoll
Lørenskog IF
Lørenskog
Sr 18/04
Oppsal IF
Oppsal
Kongsvinger
Kongsvinger
 
Sr 18/04
Bærum SK
Bærum
Drobak/Frogn IL
Drobak/Frogn IL
 
Sr 18/04
Kløfta IL
Kløfta IL
 
Lillestrom SK
Lillestrom
Sr 18/04
Gjelleråsen IF
Gjelleråsen IF
Ullensaker / Kisa IL
Ullensaker / Kisa
Sr 18/04
Eidsvold Turn
Eidsvold
Kjelsås Fotball
Kjelsås
Sr 18/04
Grorud IL
Grorud
FK Tonsberg
FK Tonsberg
Sr 18/04
Asker Fotball
Asker
Follo FK
Follo
Sr 18/04
Raufoss IL
Raufoss
Skjetten SK
Skjetten SK
Sr 18/04
Nybergsund IL-Trysil
Nybergsund
Elverum Fotball
Elverum
Sr 18/04
Vestfossen IF
Vestfossen IF
Stromsgodset IF
Stromsgodset
Sr 18/04
FF Lillehammer
Lillehammer
Honefoss BK
Honefoss
Sr 18/04
FK Orn-Horten
FK Orn-Horten
Lyn Oslo
Lyn Oslo
Sr 18/04
Eik-Tonsberg
Eik-Tonsberg
 
Sandefjord
Sandefjord
Sr 18/04
IL Flint
IL Flint
Mjondalen IF
Mjondalen
Sr 18/04
Halsen IF
Halsen IF
IF Fram
Fram
Sr 18/04
IL Skarphedin
IL Skarphedin
Odd Grenland BK
Odd Grenland
Sr 18/04
Pors Grenland
Pors Grenland
Notodden FK
Notodden
Sr 18/04
FK Vigor
Vigor
 
IK Start
Start
Sr 18/04
Vindbjart FK
Vindbjart
FK Jerv
Jerv
Sr 18/04
Eiger FK
Eiger FK
Egersunds IK
Egersund
Sr 18/04
Staal Jørpeland IL
Staal Jørpeland IL
Bryne FK
Bryne
Sr 18/04
Sola Fotball
Sola
Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
Sr 18/04
FK Vidar
Vidar
Vardeneset BK
Vardeneset
Sr 18/04
Madla Idrettslag
Madla
Viking FK
Viking FK
Sr 18/04
Skjold IL
Skjold IL
FK Haugesund
Haugesund
Sr 18/04
Os Turn
Os Turn
Åsane Fotball
Åsane
Sr 18/04
Oystese Fotball
Oystese
Sogndal
Sogndal
Sr 18/04
Sotra SK
Sotra SK
SK Vard Haugesund
Vard
Sr 18/04
Arna-Bjornar Fotball
Arna-Bjornar Fotball
Lysekloster
Lysekloster
Sr 18/04
Fana Fotball
Fana
Nest-Sotra Fotball
Nest-Sotra
Sr 18/04
IL Sandviken
IL Sandviken
SK Brann
Brann
Sr 18/04
Valdres FK
Valdres
 
Brumunddal Fotball
Brumunddal
Sr 18/04
IK Junkeren
Junkeren
Mo IL
Mo IL
Sr 18/04
Tynset IF
Tynset IF
HamKam
HamKam
Ce 19/04
Melbo IL
Melbo IL
FK Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Ce 19/04
Lokomotiv Oslo
Lokomotiv Oslo
KFUM Fotball
KFUM
Ce 19/04
SK Trygg/Lade
SK Trygg/Lade
Rosenborg BK
Rosenborg

Zadnji Cup Winners


Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.