Nogomet Utakmicu Danas: Europa League


Četvrtak, 22, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)
01.
53
22
02.
44
22
03.
39
22
04.
38
22
05.
27
22
06.
25
22
07.
24
22
08.
20
22
09.
17
22
10.
16
22



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

19:00
RB Leipzig
RB Leipzig
GER
: -
SSC Napoli
Napoli
ITA
Prvo nogu
SSC Napoli
Napoli
ITA
RB Leipzig
RB Leipzig
GER
19:00
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
: -
Celtic FC
Celtic
SCO
Prvo nogu
Celtic FC
Celtic
SCO
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
19:00
Villarreal CF
Villarreal
ESP
: -
Olympique Lyonnais
Lyon
FRE
Prvo nogu
Olympique Lyonnais
Lyon
FRE
Villarreal CF
Villarreal
ESP
19:00
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
UKR
: -
AEK Athens
AEK Athens
GRE
Prvo nogu
AEK Athens
AEK Athens
GRE
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
UKR
19:00
Sporting Lisboa
Sporting CP
POR
: -
FK Astana
Astana
KAZ
Prvo nogu
FK Astana
Astana
 KAZ
Sporting Lisboa
Sporting CP
POR
19:00
Viktoria Plzen
Plzen
CZE
: -
FK Partizan
Partizan
SER
Prvo nogu
FK Partizan
Partizan
 SER
Viktoria Plzen
Plzen
CZE
19:00
Lazio Roma
Lazio
ITA
: -
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
Prvo nogu
Steaua Bucuresti
Steaua
ROM
Lazio Roma
Lazio
ITA
19:00
Atlético Madrid
Atl. Madrid
ESP
: -
FC Kobenhavn
FC København
DEN
Prvo nogu
FC Kobenhavn
FC København
DEN
Atlético Madrid
Atl. Madrid
ESP
21:05
Atalanta Bergamo
Atalanta
ITA
: -
Borussia Dortmund
Dortmund
GER
Prvo nogu
Borussia Dortmund
Dortmund
GER
Atalanta Bergamo
Atalanta
ITA
21:05
AC Milan
Milan
ITA
: -
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Prvo nogu
Ludogorets
Ludogorets
BUL
AC Milan
Milan
ITA
21:05
Arsenal FC
Arsenal
ENG
: -
Östersunds FK
Östersunds FK
SWE
Prvo nogu
Östersunds FK
Östersunds FK
SWE
Arsenal FC
Arsenal
ENG
21:05
FC Salzburg
Salzburg
AUT
: -
Real Sociedad
Real Sociedad
ESP
Prvo nogu
Real Sociedad
Real Sociedad
ESP
FC Salzburg
Salzburg
AUT
21:05
Athletic Bilbao
Bilbao
ESP
: -
Spartak Moscow
Spartak Moscow
RUS
Prvo nogu
Spartak Moscow
Spartak Moscow
RUS
Athletic Bilbao
Bilbao
ESP
21:05
Sporting Braga
Braga
POR
: -
Olympique Marseille
Olympique Marseille
FRE
Prvo nogu
Olympique Marseille
Olympique Marseille
FRE
Sporting Braga
Braga
POR
18:00
Valerenga
Valerenga
NOR
: -
Molde FK
Molde
NOR
18:00
IL Brodd
Brodd
NOR
: -
FK Vidar
Vidar
NOR
18:00
Strommen IF
Strommen
NOR
: -
Skeid Fotball
Skeid
NOR



Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.