Natrag na Glavna stranica  

Nogomet Rezultati Jucer: Međunarodne utakmice U20

Četvrtak, Svibanj 21, 2015 (Europe/Belgrade)
01.
Dinamo Zagreb
 
84
34
02.
Rijeka
 
72
34
03.
Hajduk Split
 
46
34
04.
Lokomotiva ...
 
45
34
05.
Zagreb
 
43
34
06.
Slaven Belupo
 
39
34
07.
Split
 
37
34
08.
Istra 1961
 
34
34
09.
Osijek
 
33
34
10.
Zadar
 
31
34
01.
Chelsea
 
84
37
02.
Manchester ...
 
76
37
03.
Arsenal
 
72
37
04.
Manchester ...
 
69
37
05.
Liverpool
 
62
37
06.
Tottenham
 
61
37
07.
Southampton
 
60
37
08.
Swansea
 
56
37
09.
Stoke City
 
51
37
10.
Everton
 
47
37
11.
West Ham
 
47
37
12.
Crystal Palace
 
45
37
13.
West Bromwich
 
44
37
14.
Leicester
 
38
37
15.
Sunderland
 
38
37
16.
Aston Villa
 
38
37
17.
Newcastle
 
36
37
18.
Hull City
 
34
37
19.
Burnley
 
30
37
20.
QPR
 
30
37
01.
Barcelona
 
93
37
02.
Real Madrid
 
89
37
03.
Atl. Madrid
 
77
37
04.
Valencia
 
74
37
05.
Sevilla
 
73
37
06.
Villarreal
 
60
37
07.
Bilbao
 
52
37
08.
Málaga
 
50
37
09.
Espanyol
 
49
37
10.
Vallecano
 
49
37
11.
Celta
 
48
37
12.
Real Sociedad
 
43
37
13.
Elche
 
40
37
14.
Getafe
 
37
37
15.
Levante
 
36
37
16.
Dep. La Coruna
 
34
37
17.
Granada
 
34
37
18.
Eibar
 
32
37
19.
Almeria
 
32
37
20.
Cordoba
 
20
37
01.
Juventus
 
83
36
02.
Roma
 
67
36
03.
Lazio
 
66
36
04.
Napoli
 
63
36
05.
Fiorentina
 
58
36
06.
Genoa
 
56
36
07.
Sampdoria
 
54
36
08.
Inter
 
52
36
09.
Torino
 
51
36
10.
Milan
 
46
36
11.
Palermo
 
46
36
12.
Verona
 
44
36
13.
Sassuolo
 
43
36
14.
Chievo
 
42
36
15.
Empoli
 
41
36
16.
Udinese
 
41
36
17.
Atalanta
 
36
36
18.
Cagliari
 
28
36
19.
Cesena
 
24
36
20.
Parma
 
17
36

Mi se ucitava najbolje ponude za kladenje.
Jucer  Rezultati Danas   Uzivo   Pregled   Sutra  
Jucer
09:00
Ce
Colombia U20
Mexico U20
11:00
Ce
Croatia U18
Romania U18
03:00
Ce
Club Santa Fe
SC Internacional
14:00
Ce
6Verl
VfL Bochum II16
19:00
Ce
Westfalia Herne
TuS Ennepetal
19:15
Ce
VfB Hüls
SV Lippstadt
19:30
Ce
SuS Stadtlohn
Westfalia Rhynern
19:30
Ce
Arminia Bielefeld II
Roland Beckum
20:00
Ce
19Racing Santander
Real Betis Sevilla1
21:00
Ce
7UE Llagostera
Albacete Balompié16
20:45
Ce
US Salernitana 1919
Teramo Calcio
19:45
Ce
4FC Zürich
FC Vaduz9
19:45
Ce
2BSC Young Boys
FC Luzern6
18:30
Ce
7SC Heerenveen
Feyenoord4
20:45
Ce
6FC Zwolle
Vitesse Arnhem5
19:30
Ce
2Fenerbahçe SK
Bursaspor5
20:30
Ce
2KAA Gent
Standard Liege4
20:30
Ce
5KV Kortrijk
RSC Anderlecht3
20:30
Ce
6Sporting Charleroi
Club Brugge1
19:00
Ce
1Malmo FF
BK Häcken5
19:05
Ce
2IFK Goteborg
AIK Fotboll3
19:00
Ce
7Degerfors IF
Assyriska FF14
19:00
Ce
6Sirius IK
Mjällby AIF15
18:00
Ce
4Randers FC
Hobro IK6
18:00
Ce
11FC Vestsjælland
: 0
FC Midtjylland1
20:00
Ce
3Brøndby IF
FC Nordsjælland7
20:00
Ce
Esbjerg fB
SonderjyskE
14:00
Ce
AaB Aalborg (R)
Silkeborg (R)
17:30
Ce
4VPS Vaasa
FF Jaro6
17:30
Ce
KooTeePee
HIFK Helsinki
17:30
Ce
1HJK Helsinki
Inter Turku9
17:30
Ce
FC Haka
EIF Ekenäs
18:00
Ce
Lokomotiv Moscow
Kuban Krasnodar
17:00
Ce
Marek Dupnitsa
PFK Haskovo
02:07
Ce
5Sporting Kansas City
New England Revolution2
01:00
Ce
Wilmington Hammerheads
Chattanooga FC
01:00
Ce
Pitts. Riverhounds
West Virginia Chaos
01:00
Ce
Lansing United
Louisville City
01:00
Ce
Richmond Kickers
Virginia Beach City
01:05
Ce
Reading United AC
Harrisburg C. Islanders
01:05
Ce
Rochester Rhinos
GBFC Thunder
01:30
Ce
Long Island RR
Real Monarchs
01:30
Ce
Charleston Battery
Miami United FC
01:30
Ce
Charlotte Independence
Upward Stars
02:00
Ce
Jersey Express
NY Red Bulls II
02:00
Ce
Saint Louis FC
Des Moines Menace
02:10
Ce
Tulsa Roughnecks
Seacoast Utd Phantoms
02:30
Ce
Midland/Odessa Sockers
OKC Energy
03:05
Ce
CS Switchbacks
Harpo's FC
03:30
Ce
Austin Aztex
Laredo Heat
04:00
Ce
PSA Elite
Orange County Blues
04:35
Ce
LA Galaxy II
Ventura C Fusion
04:35
Ce
Seattle Sounders 2
Kitsap Pumas
04:40
Ce
Sacramento Republic
Sonoma County Sol
04:40
Ce
Arizona United
Chula Vista FC
00:30
Ce
Ituano/SP
Goias GO
00:30
Ce
Figueirense SC
Botafogo/PB
00:30
Ce
Atletico GO
América FC de Pernambuco
03:00
Ce
Ceará SC/CE
América Mineiro/MG
03:00
Ce
Bahia BA
Luverdense EC
03:00
Ce
11Sport Club do Recife
Santos FC/SP9
03:00
Ce
CR Vasco da Gama
: 0
Cuiaba MT
01:00
Ce
Universidad Católica
San Marcos Arica
01:30
Ce
Atlético Nacional
Deportivo Cali
03:30
Ce
Deportes Tolima
Atlético Huila
22:00
Ce
América de Cali
CD Expreso Rojo
03:00
Ce
Sport Loreto
Alianza Lima
02:00
Ce
18Zamora FC
Mineros Guyana6
04:05
Ce
3CSD Municipal
CSD Comunicaciones1
03:35
Ce
CD Motagua
CD Olimpia
14:00
Ce
Eastern AA
South China AA
100 € Bonus!