Natrag na Glavna stranica  

Nogomet Rezultati Jucer: 1.HNL

Subota, Travanj 18, 2015 (Europe/Belgrade)
01.
Dinamo Zagreb
 
71
29
02.
Rijeka
 
59
29
03.
Lokomotiva ...
 
42
29
04.
Hajduk Split
 
37
29
05.
Split
 
34
29
06.
Zagreb
 
33
28
07.
Slaven Belupo
 
31
28
08.
Istra 1961
 
29
29
09.
Zadar
 
27
28
10.
Osijek
 
24
28
01.
Chelsea
 
76
32
02.
Arsenal
 
66
32
03.
Manchester ...
 
65
33
04.
Manchester ...
 
61
32
05.
Liverpool
 
57
32
06.
Southampton
 
56
33
07.
Tottenham
 
54
32
08.
Swansea
 
47
33
09.
Stoke City
 
46
33
10.
West Ham
 
43
32
11.
Crystal Palace
 
42
33
12.
Everton
 
41
33
13.
West Bromwich
 
36
33
14.
Newcastle
 
35
32
15.
Aston Villa
 
32
33
16.
Sunderland
 
29
32
17.
Hull City
 
28
32
18.
Leicester
 
28
32
19.
QPR
 
26
33
20.
Burnley
 
26
33
01.
Barcelona
 
78
32
02.
Real Madrid
 
76
32
03.
Atl. Madrid
 
69
32
04.
Valencia
 
65
32
05.
Sevilla
 
62
31
06.
Villarreal
 
51
31
07.
Málaga
 
46
32
08.
Bilbao
 
43
32
09.
Espanyol
 
42
32
10.
Celta
 
39
31
11.
Real Sociedad
 
38
31
12.
Vallecano
 
38
31
13.
Getafe
 
36
32
14.
Eibar
 
31
31
15.
Elche
 
31
31
16.
Levante
 
29
32
17.
Dep. La Coruna
 
28
32
18.
Almeria
 
28
31
19.
Granada
 
24
31
20.
Cordoba
 
19
31
01.
Juventus
 
73
31
02.
Lazio
 
58
31
03.
Roma
 
57
30
04.
Napoli
 
50
30
05.
Sampdoria
 
50
31
06.
Fiorentina
 
49
30
07.
Genoa
 
44
30
08.
Torino
 
43
30
09.
Milan
 
42
30
10.
Inter
 
41
30
11.
Palermo
 
38
30
12.
Sassuolo
 
35
30
13.
Chievo
 
35
30
14.
Udinese
 
34
30
15.
Empoli
 
33
30
16.
Verona
 
33
30
17.
Atalanta
 
29
30
18.
Cesena
 
23
31
19.
Cagliari
 
21
30
20.
Parma
 
12
30

Mi se ucitava najbolje ponude za kladenje.
Jucer  Rezultati Danas   Uzivo   Pregled   Sutra  
Jucer
17:00
Su
4Hajduk Split
HNK Rijeka2
19:00
Su
8Istra 1961
RNK Split5
16:00
Su
17Hull City
: -
Liverpool FC5
16:00
Su
12Everton FC
Burnley FC20
16:00
Su
9Stoke City
Southampton6
16:00
Su
18Leicester City
Swansea City8
16:00
Su
11Crystal Palace
West Bromwich Albion13
18:30
Su
1Chelsea FC
Manchester United3
16:00
Su
4FC Barcelona
Valencia CF13
18:00
Su
17Deportivo La Coruña
Atlético Madrid3
20:00
Su
2Real Madrid
Málaga CF7
22:00
Su
8Athletic Bilbao
Getafe CF13
18:00
Su
5Sampdoria Genoa
: 0
AC Cesena18
20:45
Su
1Juventus FC
Lazio Roma2
17:00
Su
11Nice Côte d'Azur
Paris Saint-Germain1
20:00
Su
18FC Lorient-Bretagne
Toulouse FC15
20:00
Su
3AS Monaco
Stade Rennais FC9
20:00
Su
19FC Metz
Racing Club de Lens20
20:00
Su
16SC Bastia
Stade de Reims14
20:00
Su
12En Avant Guingamp
Evian TG17
14:00
Su
FINFC Futura
IF GnistanFIN
15:15
Su
FINIdrottsföreningen Kamraterna Vasa
: 0
FC Jazz
15:30
Su
14SC Freiburg
FSV Mainz 0511
15:30
Su
13Hertha BSC Berlin
: 0
Cologne12
15:30
Su
8Borussia Dortmund
Paderborn16
15:30
Su
3Bayer Leverkusen
Hannover 9615
15:30
Su
7TSG Hoffenheim
Bayern Munich1
18:30
Su
5FC Augsburg
VfB Stuttgart17
15:00
Su
16Kardemir Karabükspor
Genclerbirligi8
18:00
Su
13Kasımpaşa SK
Besiktas JK1
15:00
Su
Young Africans
Étoile Sportive du Sahel
15:30
Su
Royal Leopards
AS Vita Club
17:00
Su
Warri Wolves
FC MK Etanchéité
19:00
Su
Stade Malien
TP Mazembe
19:00
Su
Merreikh Al Sudan
Esperance ST
06:30
Su
Suva FC
Western United
06:30
Su
Gaïtcha FCN
Lupe ole Soaga
09:00
Su
AS Pirae
Ba FC
09:00
Su
Amicale FC
Auckland City
13:00
Su
15TSV 1860 München
VfL Bochum10
13:00
Su
17VfR Aalen 1921
Eintr. Braunschweig5
14:00
Su
6Chemnitzer
FC Rot-Weiß Erfurt10
14:00
Su
1Arminia Bielefeld
Preußen Münster5
14:00
Su
3MSV Duisburg
Energie Cottbus8
14:00
Su
13Fortuna Köln
Dynamo Dresden11
14:00
Su
12Osnabruck
Borussia Dortmund II19
14:00
Su
17Mainz II
SV Wehen 19269
14:00
Su
15Sonnenhof Großaspach
Jahn Regensburg20
14:00
Su
4Stuttgarter Kickers
VfB Stuttgart II14
14:00
Su
5VfB Lübeck
Schwarz-Weiß Rehden11
14:00
Su
Goslarer SC 08
E. Braunschweig II
14:00
Su
3Elversberg
: 0
FC 08 Homburg Saar5
14:00
Su
KSV Baunatal
Wormatia Worms
14:00
Su
FC Nöttingen 1957
FK Pirmasens
14:00
Su
Zweibrücken
SpVgg Neckarelz
14:00
Su
2Saarbrucken
Eintracht Trier11
14:00
Su
6Rot-Weiss Essen
Sportfreunde Siegen17
14:00
Su
14VfL Bochum II
FC Kray13
14:00
Su
8Fortuna Düsseldorf II
Verl5
14:00
Su
1.FC Köln II
SV Rödinghausen
14:00
Su
17SV Heimstetten
: 0
FC Augsburg II6
14:00
Su
11Nurnberg II
SV Seligenporten18
14:00
Su
12SV Wacker Burghausen
Ingolstadt II4
14:00
Su
Schalding-Heining
Eintracht Bamberg
14:00
Su
TSV Dachau
TSV Bogen
14:00
Su
FC Unterföhring
Hankofen-Hailing
14:00
Su
SCHOTT Jena
Carl Zeiss Jena II
11:00
Su
Greuther Fürth U19
Nürnberg U19
11:00
Su
MSV Duisburg U19
Fortuna Düsseldorf U19
11:00
Su
Bayer Leverkusen U19
Schalke U19
11:00
Su
VfL Bochum U19
1. FC M'gladbach U19
11:00
Su
Hansa Rostock U19
E. Braunschweig U19
12:00
Su
Hannover U19
Werder Bremen U19
13:00
Su
TSV 1860 U19
VfB Stuttgart U19
13:00
Su
Kaiserslautern U19
Mainz U19
13:00
Su
Bonner SC U19
1.FC Köln U19
13:00
Su
Wolfsburg U19
Dynamo Dresden U19
13:00
Su
Hoffenheim U19
Eintracht Frankfurt U19
14:00
Su
Meppen U19
St. Pauli U19
14:00
Su
Borussia Dortmund U19
Viktoria Köln U19
15:00
Su
Mönchengladbach U19
Arminia Bielefeld U19
13:15
Su
8Wolverhampton Wanderers
Ipswich Town6
16:00
Su
15Huddersfield
Derby County5
16:00
Su
Bournemouth
Sheffield FC
16:00
Su
24Blackpool FC
Fulham FC18
16:00
Su
23Wigan Athletic FC
Brighton20
16:00
Su
13Cardiff City
: 0
Millwall FC22
16:00
Su
1Watford FC
Birmingham City14
16:00
Su
7Brentford FC
Bolton Wanderers FC17
16:00
Su
10Charlton Athletic
Leeds United16
16:00
Su
9Blackburn Rovers FC
Nottingham F.11
16:00
Su
5Sheffield United
Bradford City12
16:00
Su
9Gillingham
Rochdale AFC7
16:00
Su
10Barnsley FC
Peterborough11
16:00
Su
4Swindon Town
Yeovil Town24
16:00
Su
19Crawley Town
Notts County22
16:00
Su
20Crewe Alexandra
Walsall FC15
16:00
Su
1Bristol City
: 0
Coventry City16
16:00
Su
14Oldham Athletic
: 0
Chesterfield6
16:00
Su
23Colchester Utd
Scunthorpe Utd17
16:00
Su
13Doncaster Rovers FC
: 0
Fleetwood Town8
16:00
Su
3Milton Keynes Dons
Leyton Orient21
16:00
Su
10Northampton
Cheltenham23
16:00
Su
16Portsmouth
Bury FC4
16:00
Su
13AFC Wimbledon
: 0
Wycombe Wanderers3
16:00
Su
2Shrewsbury
York City19
16:00
Su
18Cambridge Utd
Mansfield21
16:00
Su
11Exeter City
Southend Utd5
16:00
Su
8Luton Town
Hartlepool Utd22
16:00
Su
12Morecambe FC
Burton Albion1
16:00
Su
20Carlisle Utd
Plymouth Argyle7
16:00
Su
24Tranmere Rovers FC
Oxford United15
16:00
Su
17Accrington Stanley
Stevenage FC6
16:00
Su
9Newport County
Dagenham & Redbridge14
13:15
Su
15Lincoln City
Eastleigh4
16:00
Su
23Nuneaton
Woking FC7
16:00
Su
9Halifax
Torquay Utd12
16:00
Su
14Kidderminster
Barnet FC1
16:00
Su
6Macclesfield
Dartford24
16:00
Su
10Gateshead
Forest Green5
16:00
Su
19Southport
Grimsby Town3
16:00
Su
Wroxham FC
Braintree Town
16:00
Su
18Aldershot Town
Chester FC13
16:00
Su
21Alfreton Town
Welling United FC20
16:00
Su
17Altrincham
AFC Telford Utd22
16:00
Su
8Dover Athletic
Bristol Rovers FC2
16:00
Su
Barrow AFC
Tamworth
16:00
Su
Hyde FC
Brackley Town
16:00
Su
Bradford PA
Worcester City FC
16:00
Su
Guiseley AFC
Chorley FC
16:00
Su
Harrogate Town
AFC Fylde
16:00
Su
Gainsborough
Oxford City
16:00
Su
Colwyn Bay
Lowestoft Town
16:00
Su
Hednesford Town
Stalybridge
16:00
Su
Gloucester
Stockport County
16:00
Su
Solihull Moors
Boston United
16:00
Su
Leamington
North Ferriby Utd
16:00
Su
Bath City
Sutton United
16:00
Su
Maidenhead Utd
Wealdstone FC
16:00
Su
Eastbourne
: 0
Farnborough FC
16:00
Su
St Albans City
Ebbsfleet Utd
16:00
Su
Whitehawk FC
Hemel Hempstead
16:00
Su
Bromley FC
Weston AFC
16:00
Su
Concord Rangers FC
Hayes & Yeading
16:00
Su
Bishop's Stortford
Gosport Borough FC
16:00
Su
Basingstoke
: 0
Havant & Waterlooville
16:00
Su
Marine
Belper Town
16:00
Su
Stourbridge FC
Buxton FC
16:00
Su
Ilkeston FC
Workington AFC
16:00
Su
Barwell FC
Ramsbottom Utd
16:00
Su
Trafford FC
Grantham Town FC
16:00
Su
Whitby Town FC
Ashton United
16:00
Su
Matlock Town
King's Lynn
16:00
Su
Witton Albion FC
Blyth Spartans
16:00
Su
Curzon Ashton
Halesowen Town
16:00
Su
Rushall Olympic FC
Nantwich Town
16:00
Su
United of Manchester
Stamford AFC
16:00
Su
Banbury United
Histon FC
16:00
Su
Weymouth FC
Corby Town
16:00
Su
Hitchin Town
Burnham
16:00
Su
Slough Town FC
Frome Town
16:00
Su
Truro City
Arlesey Town
16:00
Su
St. Neots Town FC
Chippenham
16:00
Su
Chesham United
Poole Town
16:00
Su
Cambridge City
Bideford AFC
16:00
Su
Redditch United FC
Biggleswade Town
16:00
Su
Paulton Rovers
Dorchester Town
16:00
Su
Cirencester Town
Hungerford Town
16:00
Su
15Hampton & Richmond
Bury Town24
16:00
Su
12Wingate & Finchley FC
Bognor Regis Town FC14
16:00
Su
Lewes FC
Leatherhead
16:00
Su
Margate FC
VCD Athletic
16:00
Su
9Leiston FC
Canvey Island18
16:00
Su
Grays Athletic
: 0
Hendon FC
16:00
Su
AFC Hornchurch
Peacehaven
16:00
Su
8Billericay
Tonbridge Angels16
16:00
Su
17Harrow Borough
Kingstonian FC11
16:00
Su
East Thurrock Utd
Enfield Town FC
16:00
Su
Dulwich Hamlet
: 0
Maidstone United
16:00
Su
Witham Town
Metropolitan Police
18:20
Su
19Reading FC
Arsenal FC2
16:00
Su
3Girona FC
CD Leganés10
18:00
Su
2Sporting Gijon
Deportivo Alavés9
18:15
Su
6SD Ponferradina
CA Osasuna19
20:00
Su
13CD Mirandés
UD Las Palmas4
21:30
Su
15Albacete Balompié
Recreativo de Huelva20
21:30
Su
18Racing Santander
CD Lugo11
17:00
Su
Celta de Vigo B
Real Valladolid B
17:30
Su
Atlético Astorga
Sporting Gijón B
16:00
Su
Real Sociedad II
SD Leioa
18:30
Su
Sestao River Club
UD Socuéllamos
16:30
Su
19Real Zaragoza II
CE L'Hospitalet6
18:00
Su
8Deportiu Espanyol II
CF Badalona9
18:30
Su
Huracán Valencia
Elche Ilicitano
18:00
Su
17Lucena CF
Cádiz CF1
18:00
Su
CD San Roque Cádiz
Marbella
18:30
Su
Córdoba CF B
Arroyo CP
15:00
Su
2Bologna FC
: 0
Spezia Calcio9
15:00
Su
13Trapani Calcio
AS Bari11
15:00
Su
1Carpi FC
Brescia Calcio21
15:00
Su
7Pescara Calcio
Modena FC14
15:00
Su
17FC Crotone
Virtus Lanciano10
15:00
Su
12Ternana Calcio
: 0
Perugia Calcio5
14:30
Su
Calcio Como
US Arezzo
14:30
Su
Lucchese Libertas
Ancona
14:30
Su
ACR Messina
Ischia Isolaverde
15:00
Su
10FBC Unione Venezia
AC Pavia2
15:00
Su
Juve Stabia
US Salernitana 1919
15:00
Su
Cosenza Calcio
: 0
ASD Martina Franca
15:00
Su
Matera Calcio
Benevento Calcio
16:00
Su
8US Cremonese
AC Lumezzane17
16:00
Su
L'Aquila Calcio 1927
Forli FC
17:00
Su
Lupa Roma FC
: 0
AS Melfi
17:00
Su
US Pontedera 1912
Pro Piacenza
17:00
Su
6FeralpiSalo
: 0
US Alessandria Calcio3
19:30
Su
SPAL 1907
AC Tuttocuoio
19:30
Su
Paganese Calcio 1926
San Felice
11:00
Su
Roma Youth
AS Bari Youth
11:00
Su
Udinese Youth
Perugia Calcio Youth
11:00
Su
Livorno Calcio Youth
FC Crotone Youth
11:15
Su
Pescara Youth
Cittadella Youth
11:30
Su
Avellino Youth
Catania Youth
15:00
Su
Spezia Youth
Genoa Youth
15:00
Su
Empoli Youth
Vicenza Youth
15:00
Su
Frosinone Youth
Napoli Youth
15:00
Su
AC Cesena Youth
Sassuolo Youth
15:00
Su
Cagliari Youth
ChievoVerona Youth
15:00
Su
Bologna FC Youth
Virtus Entella Youth
14:00
Su
4Dijon FCO
Angers SCO3
16:00
Su
6SV Ried
SK Rapid Wien2
18:30
Su
9Admira
SC Rheindorf Altach4
18:30
Su
3Sturm Graz
Grodig8
18:30
Su
1FC Salzburg
SC Wiener Neustadt10
19:00
Su
SV Lafnitz
Allerheiligen
15:00
Su
SKN St. Pölten II
FK Austria Wien II
17:00
Su
SC Ritzing
Neuberg
14:00
Su
FC Hard
FC Kitzbühel
17:45
Su
6FC Sion
FC Basel1
20:00
Su
4FC Zürich
St. Gallen5
17:45
Su
7FC Wil 1900
FC Lugano1
17:45
Su
5Lausanne-Sport
FC Biel-Bienne8
16:00
Su
Aberdeen FC
Dundee United
16:00
Su
Hearts FC
Raith Rovers FC
16:00
Su
7Dumbarton FC
Rangers FC7
16:00
Su
9Alloa Athletic
Queen of the South4
16:00
Su
Brechin City
Dunfermline
16:00
Su
Airdrie United
Ayr United
16:00
Su
Peterhead FC
Forfar Athletic
16:00
Su
Stranraer FC
Stenhousemuir FC
16:00
Su
Stirling Albion
Greenock Morton
16:00
Su
9Clyde FC
Albion Rovers FC1
16:00
Su
10Montrose FC
Elgin City5
16:00
Su
6Annan Athletic
East Fife4
16:00
Su
3Arbroath FC
Queen's Park FC2
16:00
Su
East Stirlingshire
Berwick Rangers
13:15
Su
3Hibernian SCO
Falkirk FC5
18:30
Su
5AZ Alkmaar
ADO Den Haag12
19:45
Su
1PSV Eindhoven
SC Heerenveen6
19:45
Su
4Vitesse Arnhem
FC Dordrecht18
20:45
Su
10Willem II
FC Groningen8
16:30
Su
8De Graafschap
FC Den Bosch15
19:45
Su
4FC Emmen
Achilles '2917
13:00
Su
Elazigspor
Denizlispor
17:30
Su
Antalyaspor
Giresunspor
12:30
Su
Kasımpaşa Youth
Besiktas Youth
12:30
Su
K. Karabükspor Youth
Gençlerbirliği Youth
13:00
Su
Elazığspor Youth
Denizlispor Youth
13:00
Su
Antalyaspor Youth
Giresunspor Youth
18:00
Su
9KV Mechelen
KRC Genk7
20:00
Su
10KV Oostende
KVC Westerlo11
20:00
Su
13Mouscron-Peruwelz
KSC Lokeren8
20:00
Su
12Zulte-Waregem
KV Red Star Waasland14
20:00
Su
Excelsior Virton
Royal Antwerp FC
19:00
Su
6CF Os Belenenses
SL Benfica1
19:00
Su
2FC Porto
Académica Coimbra14
14:00
Su
Panetolikos
Kalloni FC
16:15
Su
8SKODA Xanthi
Ergotelis Creta16
18:30
Su
9Kerkira
PAOK Salonica2
16:00
Su
14Gefle IF
: 0
Halmstads BK10
16:00
Su
IK Frej
: 0
Sirius IK
16:00
Su
Utsikten BK
Assyriska FF
15:00
Su
IFK Luleå
Carlstad United BK
15:00
Su
Qviding FIF
: 0
Landskrona BoIS
16:00
Su
IS Halmia
Norrby IF
16:00
Su
östers IF
Trelleborgs FF
15:30
Su
3Mjondalen IF
IK Start12
18:00
Su
2Rosenborg BK
Stromsgodset IF4
15:00
Su
11FC Vestsjælland
AaB Aalborg7
13:00
Su
Svebølle BI
Gentofte-Vangede IF
13:00
Su
B1908 Amager
: 0
BK Avarta
13:00
Su
Herlev IF
Avedøre IF
13:00
Su
Hellerup IK
B93 København
15:00
Su
Rishøj BK
Fremad Amager
13:00
Su
IK Skovbakken
Kolding IF
13:00
Su
Blokhus FC
Middelfart G & BK
14:00
Su
Brabrand IF
FC Sydvest 05
15:00
Su
Odder IGF
FC Svendborg
15:00
Su
Næsby BK
Varde IF
16:00
Su
Vitez FIS
Zeljeznicar Sarajevo
16:30
Su
Drina Zvornik
NK Travnik
16:30
Su
Velez Mostar
Siroki Brijeg
16:30
Su
Sloboda Tuzla
FK Radnik Bijeljina
16:30
Su
Zvijezda Gradacac
HSK Zrinjski Mostar
16:30
Su
Mladost V. Obarska
: 0
Olimpik Sarajevo
19:30
Su
Borac Banja Luka
FK Slavija
17:00
Su
Slavia Praha
Vysocina Jihlava
17:00
Su
10Banik Ostrava
Slovacko7
17:00
Su
Dukla Praha
FK Jablonec
17:00
Su
16D. Ceske Budejovice
Bohemians 190512
20:15
Su
14Slovan Liberec
Sparta Prague2
10:15
Su
10FK Pardubice
: 0
Opava6
17:00
Su
4Sezimovo Usti
Usti nad Labem12
17:00
Su
Graffin Vlasim
Sigma Olomouc
18:00
Su
2Tescoma Zlin
Znojmo11
10:15
Su
Chomutov
: 0
SK Union 2013
10:15
Su
FC Pisek
AC Sparta Praha II
10:15
Su
Bohemians Praha
Slavia Louňovice
15:00
Su
Spartak Hulin
Hlucin
16:00
Su
SK Lisen
HFK Trebic
12:00
Su
FK Ufa
Lokomotiv Moscow
15:00
Su
10Mordovia Saransk
Spartak Moscow6
18:00
Su
FK Rubin Kazan'
Ural Sv.
11:00
Su
CSKA Moscow Youth
: 0
FK Krasnodar Youth
12:00
Su
Terek Youth
Dynamo M. Youth
14:00
Su
Kuban Youth
Zenit Youth
16:30
Su
Sport Podbrezova
Dukla Banska Bystrica
19:00
Su
Zlate Moravce
FK Senica
19:00
Su
Dunajska Streda
MFK Kosice
19:00
Su
Slovan Bratislava
MFK Ružomberok
15:30
Su
Spartak Trnava B
FK Pohronie
16:00
Su
STK Samorin
: 0
MFK Dubnica
16:00
Su
Tatran Presov
: 0
MFK Skalica
16:00
Su
FK Slovan Duslo Šaľa
FK Poprad
16:00
Su
MFK Rimavská Sobota
: 0
Dolny Kubin
16:00
Su
Liptovsky Mikulas
: 0
SFM Senec
16:00
Su
Partizán Bardejov
MSK Zilina B
17:30
Su
FC Nitra
Lokomotiva Zvolen
20:00
Su
Wexford Youths
Finn Harps
20:45
Su
Cobh Ramblers
Shelbourne FC
16:00
Su
3Cliftonville Belfast
Linfield Belfast2
16:00
Su
6Glenavon Lurgan
Portadown FC4
16:00
Su
1Crusaders Belfast
Glentoran Belfast5
16:00
Su
Coleraine FC
Warrenpoint Town
16:00
Su
9Dungannon Swifts
Institute FC12
16:00
Su
8Ballymena United
Ballinamallard United FC10
15:30
Su
Rhyl FC
Cefn Druids AFC
15:30
Su
Newtown AFC
Port Talbot
15:30
Su
Airbus UK Broughton
The New Saints
15:30
Su
Connah's Quay Nomads FC
Carmarthen Town
13:00
Su
5Metalist Kharkov
: 0
Karpaty Lviv14
16:00
Su
13Illichivets
Metalurg Don8
18:30
Su
4Zorya Lugansk
Shakhtar Donetsk2
11:00
Su
Volyn Lutsk Youth
Dynamo Kiev Youth
13:00
Su
Olimpik Donetsk Yth
Dnipro Youth
14:00
Su
Vorskla Youth
: 0
Metalurg Z. Youth
14:00
Su
Chernomorets Youth
Hoverla Youth
16:00
Su
6FK Botev Plovdiv
Beroe Stara Zagora5
14:30
Su
FC Botosani
FC Ceahlaul
17:00
Su
Viitorul Constanta
Astra Ploiesti
19:30
Su
13Gaz Metan Medias
: 0
Petrolul Ploies