Nogomet Rezultati Srijeda: Champions League


Nedjelja, 15, 2018 (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Sr 11/07
Sr
FK Astana
Astana
KAZ
Sutjeska Niksic
Sutjeska Nik.
MNE
Sr 11/07
Sr
FK Suduva
FK Suduva
LTU
APOEL FC
APOEL
CYP
Sr 11/07
Sr
Spartak Trnava
Trnava
 SWK
HSK Zrinjski Mostar
Zrinjski
BIH  
Sr 11/07
Sr
FK JPFS / Spartaks Jūrmala
Spartaks
LVA
: 0
FK Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
SER
Sr 11/07
Sr
Perparimi Kukesi
Perparimi Kukesi
ALB
: 0
Valletta FC
Valletta FC
MAL
Sr 11/07
Sr
Ludogorets
Ludogorets
BUL
Crusaders Belfast
Crusaders
NIR
Sr 11/07
Sr
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljub.
 SLO
Karabakh Agdam
Karabakh Agdam
AZE  
Sr 11/07
Sr
Valur Reykjavík
Valur
ICE
Rosenborg BK
Rosenborg
NOR
Sr 11/07
Sr
Banants Yerevan
Banants
ARM
FK Sarajevo
FK Sarajevo
BIH
Sr 11/07
Sr
FK Skopje
Skopje
MAC
Budapest Honved
B'pest Honved
HUN
Sr 11/07
Sr
FC Vaduz
Vaduz
SUI
Levski Sofia
Levski Sofia
BUL
Sr 11/07
Sr
CS Fola Esch
Fola Esch
LUX
: 0
KF Prishtina
KF Prishtina
Sr 11/07
Sr
KÍ Klaksvík
FRO
REO Vilniaus FK
Vilnius
LTU
Sr 11/07
Sr
Glenavon Lurgan
Glenavon
NIR
Molde FK
Molde
NOR
Sr 11/07
Sr
England
England
Croatia
Croaţia
Sr 11/07
Sr
Sri Lanka
Sri Lanka
Lithuania
Lithuania
Sr 11/07
Sr
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Qatar
Qatar
Sr 11/07
Sr
Operário F./PR
Operario F. PR
BRA
Club Atlético River Plate
River Plate
URY  
Sr 11/07
Sr
Sonsonate FC
Sonsonate
SLV
CSD Municipal
Municipal
GUA
Sr 11/07
Sr
Real Salt Lake
Real Salt Lake
USA
Eintracht Frankfurt
Frankfurt
GER
Sr 11/07
Sr
LD Alajuelense
Alajuelense
CRI
CS Cartaginés
Cartagines
CRI  
Sr 11/07
Sr
Querétaro FC
Queretaro
MEX
: 0
Santos FC/SP
Santos SP
BRA  
Sr 11/07
Sr
FK Tyumen
Tyumen
RUS
FK Chelyabinsk
Chelyabinsk
RUS  
Sr 11/07
Sr
Chertanovo Moscow
Chertanovo M.
RUS
FK Kolomna
Kolomna
RUS
Sr 11/07
Sr
Slovan Liberec B
Slovan Liberec B
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
CZE
Sr 11/07
Sr
FC Oberlausitz
Oberlausitz
GER
Usti nad Labem
Usti nad Labem
CZE
Sr 11/07
Sr
Nacional Madeira
Nacional POR
POR
União Torreense
União Torreense
Sr 11/07
Sr
Dorogi FC
Dorogi FC
BKV Elore SC
BKV Elore SC
Sr 11/07
Sr
KS Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
POL
Odra Opole
Odra Opole
POL
Sr 11/07
Sr
Szolnoki MÁV FC
Szolnoki MÁV
HUN
Szeged 2011
Szeged 2011
Sr 11/07
Sr
GKS Katowice
GKS Katowice
POL
Garbarnia Krakow
Garbarnia Kr.
POL
Sr 11/07
Sr
CS Mioveni
CS Mioveni
ROM
: 0
Pandurii Targu Jiu
Pandurii
ROM
Sr 11/07
Sr
Nieciecza KS
Nieciecza KS
POL
KS Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
POL
Sr 11/07
Sr
Shinnik Yaroslavl
Shinnik
RUS
FK Tekstilshchik Ivanovo
Tekstilshchik
RUS
Sr 11/07
Sr
CD Tondela
Tondela
POR
Académica Coimbra
Academica
POR
Sr 11/07
Sr
Gil Vicente FC
Gil Vicente
POR
Paços de Ferreira
Pacos Ferreira
POR
Sr 11/07
Sr
Sandecja
Sandecja
POL
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
POL
Sr 11/07
Sr
Chojniczanka
Chojniczanka
POL
Dinamo Bucuresti
Dinamo Buc
ROM
Sr 11/07
Sr
Perth SC
Perth SC
AUS
Perth Glory
Perth Glory
AUS
Sr 11/07
Sr
FK Minsk
FK Minsk
BLR
FK Veles Moscow
FK Veles Moscow
Sr 11/07
Sr
FC Schalke 04
Schalke
GER
Hebei CFLD
Hebei CFLD
CHN
Sr 11/07
Sr
Jiangsu Sainty FC
Jiangsu Sainty
CHN
Southampton
Southampton
ENG
Sr 11/07
Sr
FC Olimpik Donetsk
Olimpik Donetsk
UKR
SK Dnipro-1
SK Dnipro-1
Sr 11/07
Sr
BFC Siofok
Siofok
HUN
Balmazujvaros FC
Balmazujvaros
HUN
Sr 11/07
Sr
Volyn Lutsk
Volyn
UKR
: 0
Kisvárda FC
Kisvarda FC
HUN
Sr 11/07
Sr
Fakel Voronezh
Fakel Voronezh
RUS
Khimik Novomoskovsk
Khimik Novomoskovsk
Sr 11/07
Sr
Pribram
Pribram
CZE
FC Botosani
Botosani
ROM
Sr 11/07
Sr
Zenit St Petersburg
Zenit
RUS
Grasshoppers
Grasshoppers
SUI
Sr 11/07
Sr
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
RUS
FK Jablonec
Jablonec
CZE
Sr 11/07
Sr
Sonnenhof Großaspach
S. Großaspach
GER
WSG Swarovski Wattens
Wattens
AUT
Sr 11/07
Sr
Sepsi OSK
Sepsi OSK
Zlate Moravce
Zlate Moravce
SWK
Sr 11/07
Sr
Diosgyori VTK
Diosgyor
HUN
FK Poprad
FK Poprad
SWK
Sr 11/07
Sr
1.FC Magdeburg
Magdeburg
GER
VfB Lübeck
Lubeck
GER
Sr 11/07
Sr
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
Prykarpattya
Prykarpattya
Sr 11/07
Sr
Korona Kielce
Korona Kielce
POL
Gornik Leczna
Gornik Leczna
POL
Sr 11/07
Sr
FSV Mainz II
Mainz II
GER
US Mondorf-les-Bains
US Mondorf
LUX
Sr 11/07
Sr
Macva Sabac
Macva Sabac
SER
Belasica Strumica
Belasica
MAC
Sr 11/07
Sr
Chernomorets Od.
Chernomorets
UKR
Balkany Zorya
Balkany Zorya
UKR
Sr 11/07
Sr
Foolad Khuzestan
Foolad
IRA
: 0
Shahrdari Mahshahr
Shahrdari Mahshahr
Sr 11/07
Sr
Sabah FK
Sabah FK
Sumqayit FK
Sumqayit FK
AZE
Sr 11/07
Sr
Javor Ivanjica
FK Javor
SER
Gaz Metan Medias
Gaz Metan M.
ROM
Sr 11/07
Sr
FK Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
BUL
Vitosha Bistritsa
Vitosha Bistritsa
Sr 11/07
Sr
Slaven Koprivnica
Slaven Belupo
CRO
FC Vereya
Vereya SZ
BUL
Sr 11/07
Sr
Baadraan Tehran
Baadraan Tehran
Naft MIS Ahvaz
Naft MIS
IRA
Sr 11/07
Sr
Puskás Akadémia
Puskas Akadem.
HUN
NK Aluminij
Aluminij
SLO
Sr 11/07
Sr
Metalac GM
FK Metalac
SER
FK Krupa
FK Krupa
Sr 11/07
Sr
Füzesgyarmati SK
Füzesgyarmati SK
Kecskemeti TE
Kecskemeti
HUN
Otkazani
Sr
NK Krško
Krško
SLO
 : 
NŠ Drava Ptuj
NŠ Drava Ptuj
Otkazani
Sr
Miedz Legnica
Miedz Legnica
POL
 : 
Hradec Kralove
Hradec Kralove
CZE
Otkazani
Sr
Septemvri Sofia
Septemvri Sofia
 : 
Arda Kardzhali
Arda Kardzhali
Sr 11/07
Sr
FK Litoměřice
FK Litoměřice
Teplice
Teplice
CZE
Sr 11/07
Sr
Arminia Bielefeld
Bielefeld
GER
Banik Ostrava
Banik Ostrava
CZE
Sr 11/07
Sr
Znojmo
Znojmo
CZE
SK Lisen
Lisen
CZE
Sr 11/07
Sr
FC Thun
Thun
SUI
FC Chiasso
Chiasso
SUI
Sr 11/07
Sr
Vysocina Jihlava
Jihlava
CZE
Velke Mezirici
Velke Mezirici
Sr 11/07
Sr
Cegledi VSE
Cegledi
HUN
Maccabi Netanya
Macc. Netanya
ISR
Sr 11/07
Sr
GKS Jastrzebie
Jastrzebie
POL
MKS Kluczbork
MKS Kluczbork
POL
Sr 11/07
Sr
Bnei Yehuda
Bnei Yehuda
ISR
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim FC
Hapoel Ramat Gan
ISR
Sr 11/07
Sr
Gyirmot SE
Gyirmot
HUN
Dunaújváros PASE
Dunaujvaros P
HUN
Sr 11/07
Sr
Slavia Praha Youth
Slavia Praha Youth
AFK Chrudim
AFK Chrudim
CZE
Sr 11/07
Sr
Lokomotive Leipzig
Lokomotive Leipzig
GER
FSV Zwickau
Zwickau
GER
Sr 11/07
Sr
Viktoria Zizkov
Zizkov
CZE
FK Slavoj Vyšehrad
Slavoj Vyšehrad
CZE
Sr 11/07
Sr
Zorya Lugansk
Zorya
UKR
Rudeš Zagreb
Rudes Zagreb
CRO
Sr 11/07
Sr
Slovacko
Slovacko
CZE
Spartak Moscow
Spartak Moscow
RUS
Sr 11/07
Sr
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal
Chemnitzer FC
Chemnitz
GER
Sr 11/07
Sr
ND Triglav
Triglav
SLO
NK Fuzinar
NK Fuzinar
Sr 11/07
Sr
Gyori ETO FC
Gyori ETO
HUN
FC Petrzalka
FC Petrzalka
Sr 11/07
Sr
Cherno More Varna
Cherno More
BUL
PFK Nesebar
PFK Nesebar
Sr 11/07
Sr
Tennis Borussia B.
Tennis Borussia B.
Croatia Berlin
Croatia Berlin
Sr 11/07
Sr
Partizán Bardejov
Partizán Bardejov
SWK
MFK Vranov
MFK Vranov
Sr 11/07
Sr
CSKA Moscow
CSKA Moscow
RUS
Hamburger SV
Hamburg
GER
Sr 11/07
Sr
UCD Dublin
UCD Dublin
IRE
Oxford United
Oxford Utd
ENG
Otkazani
Sr
Rio Ave FC
Rio Ave
POR
 : 
Moreirense FC
Moreirense
POR
Otkazani
Sr
ND Gorica
Gorica
SLO
 : 
Tabor Sezana
Tabor Sezana
Otkazani
Sr
FK Prostějov
Prostějov
CZE
 : 
Loko Vltavin
Loko Vltavin
CZE
Sr 11/07
Sr
BSC Young Boys
Young Boys
SUI
Feyenoord
Feyenoord
NED
Sr 11/07
Sr
Olympique Marseille
Marseille
FRE
AS Béziers
Beziers
FRE
Sr 11/07
Sr
FC Dabas
Dabas
HUN
Monori SE
Monori SE
Sr 11/07
Sr
ŠKF Sereď
Sereď
SWK
MFK Dubnica
Dubnica
SWK
Sr 11/07
Sr
NK Radomlje
Radomlje
SLO
NK Sencur
NK Sencur
SLO
Sr 11/07
Sr
Hartberg
Hartberg
AUT
Budafoki LC
Budafoki LC
Sr 11/07
Sr
FC Penafiel
Penafiel
POR
CF Os Belenenses
Belenenses
POR
Sr 11/07
Sr
Foot Auvergne
Clermont
FRE
: 0
Rodez AF
Rodez
FRE
Sr 11/07
Sr
Csakvari TK
Csakvari TK
HUN
Ivancsa KSK
Ivancsa KSK
HUN
Sr 11/07
Sr
Hapoel Haifa
Hapoel Haifa
ISR
KV Oostende
Oostende
BEL
Sr 11/07
Sr
FC Lorient-Bretagne
Lorient
FRE
Stade Brestois 29
Brest
FRE
Sr 11/07
Sr
SV Oberachern
SV Oberachern
SV Darmstadt
Darmstadt
GER
Sr 11/07
Sr
Dunakanyar-Vac
Dunakanyar-Vac
HUN
ESMTK Budapest
ESMTK Budapest
Sr 11/07
Sr
VfB Krieschow
VfB Krieschow
Energie Cottbus
Cottbus
GER
Sr 11/07
Sr
FK Pohronie
Pohronie
SWK
OFK Dunajska Luzna
Dunajska Luzna
SWK
Sr 11/07
Sr
TuRU Düsseldorf
TuRU Dussel.
GER
Fortuna Düsseldorf U19
Fortuna Düsseldorf U19
Sr 11/07
Sr
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
BEL
KV Mechelen
KV Mechelen
BEL
Sr 11/07
Sr
Académico Viseu
Ac. Viseu
POR
CD Feirense
Feirense
POR
Sr 11/07
Sr
Valenciennes FC
Valenciennes
FRE
Sporting Charleroi
Charleroi
BEL
Sr 11/07
Sr
Paris Saint-Germain
PSG
FRE
Sainte-Geneviève
Sainte-Geneviève
Sr 11/07
Sr
Nîmes Olympique
Nîmes
FRE
Racing Club de Lens
Lens
FRE
Sr 11/07
Sr
USL Dunkerque
Dunkerque
FRE
Paris FC
Paris
FRE
Sr 11/07
Sr
UD Oliveirense
Oliveirense
POR
Vitória Guimarães
Guimaraes
POR
Sr 11/07
Sr
FC Pinzgau Saalfelden
Pinzgau Saalfelden
AUT
FC St. Pauli
St. Pauli
GER
Sr 11/07
Sr
Ludwigsfelde
Ludwigsfelde
BFC Viktoria 1889
BFC Viktoria
GER
Sr 11/07
Sr
Roda JC
Roda JC
NED
Alemannia Aachen
Aachen
GER
Sr 11/07
Sr
Grenoble
Grenoble
Gazélec FCO Ajaccio
Gazélec Ajaccio
FRE
Otkazani
Sr
KVC Westerlo
Westerlo
BEL
 : 
KSC Lokeren
Lokeren
BEL
Sr 11/07
Sr
Baltika Kaliningrad
Baltika
RUS
FK Rīgas Futbola skola
Rīgas Futbola skola
LVA
Sr 11/07
Sr
CD Aves
Aves
POR
FC Arouca
Arouca
POR
Sr 11/07
Sr
Vitória Guimarães II
Vitória Guimarães II
POR
AD Fafe
Fafe
POR
Sr 11/07
Sr
CD Tondela
Tondela
POR
Anadia FC
Anadia
POR
Sr 11/07
Sr
FSV Vohwinkel
FSV Vohwinkel
Wuppertaler SV
Wuppertaler SV
GER
Sr 11/07
Sr
Dongen
Dongen
Willem II
Willem II
NED
Sr 11/07
Sr
VPV Purmersteijn
VPV Purmersteijn
FC Volendam
Volendam
NED
Sr 11/07
Sr
Nacional Madeira
Nacional POR
POR
Caldas SC
Caldas SC
Sr 11/07
Sr
Louletano
Louletano
Wroxham FC
Wroxham
ENG
Sr 11/07
Sr
SpVgg Ratingen
Ratingen
GER
SV Straelen
SV Straelen
Otkazani
Sr
Inverness CT
Inverness CT
SCO
 : 
Aberdeen FC
Aberdeen
SCO
Otkazani
Sr
Newport County
Newport County
ENG
 : 
Bristol City
Bristol City
ENG
Sr 11/07
Sr
Oliveira do Hospital
Oliveira Hospital
POR
Recreio de Águeda
Recreio de Águeda
Sr 11/07
Sr
Queen of the South
Queen of South
SCO
Hearts FC
Hearts
SCO
Sr 11/07
Sr
Vitória Setúbal
Setubal
POR
FK Napredak Kruševac
Napredak
SER  
More Leagues
01
00
00
08
00
00
06
00
00
08
00
00
08
00
00
06
00
00
08
00
00
06
00
00
06
00
00
08
00
00
06
00
00
02
00
00
02
00
00
CSL
02
00
00
04
00
00
06
00
00
15
00
00
15
00
00
04
00
00
01
00
00



Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.