Nogomet Rezultati Utorak: Champions League


Četvrtak, 22, 2018 (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ut 20/02
Ut
Bayern Munich
Bayern
GER
Besiktas JK
Besiktas
TUR  
Ut 20/02
Ut
Chelsea FC
Chelsea
ENG
FC Barcelona
Barcelona
ESP
Ut 20/02
Ut
Troyes Champagne
Troyes
15
: 0
Dijon FCO
Dijon
13
    Tablica Ligue 1
01.
(01.)
68
+62
81:19
22-02-02
26
02.
(02.)
56
+38
64:26
17-05-04
26
Su
03.
(03.)
55
+27
56:29
16-07-03
26
04.
(04.)
49
+24
56:32
14-07-05
26
Ne
05.
(05.)
39
+00
27:27
11-06-09
26
Su
06.
(06.)
38
+03
24:21
09-11-06
26
Pe
07.
(07.)
35
-03
32:35
10-05-11
26
Ne
08.
(08.)
35
-03
32:35
10-05-11
26
Su
09.
(09.)
35
-06
32:38
10-05-11
26
Ne
10.
(10.)
34
-07
26:33
09-07-10
26
Su
11.
(11.)
33
-13
27:40
09-06-11
26
Ne
12.
(12.)
32
-10
20:30
09-05-12
26
Su
13.
(13.)
32
-16
36:52
09-05-12
26
Su
14.
(14.)
30
-15
32:47
08-06-12
26
Pe
15.
(15.)
28
-10
24:34
08-04-14
26
Su
16.
(16.)
27
-11
22:33
07-06-13
26
Su
17.
(17.)
27
-16
25:41
07-06-13
26
Su
18.
(18.)
26
-08
22:30
07-05-14
26
Su
19.
(19.)
25
-12
27:39
05-10-11
26
Su
20.
(20.)
18
-24
23:47
05-03-18
26
Su
Ut 20/02
Ut
FK Sogdiana Jizak
Sogdiana
UZB
Istiqlol Fergana
Istiqlol Fergana
Ut 20/02
Ut
Kasetsart University
Kasetsart Univ
THA
BTU United
BTU United
Ut 20/02
Ut
Metalurg Zap
Metalurg Z.
UKR
Gornyak Krivoy Rog
Gornyak Krivoy Rog
Ut 20/02
Ut
Nakhon Pathom Utd
N. Pathom Utd
THA
Ratchaburi FC
Ratchaburi
THA
Ut 20/02
Ut
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
POL
Górnik II Zabrze
Górnik II Zab.
POL
Ut 20/02
Ut
Slaven Koprivnica
Slaven Belupo
CRO
NK Varazdin
NK Varaždin
CRO
Otkazani
Ut
NK Maribor
Maribor
SLO
 : 
Allerheiligen
Allerheiligen
AUT
Ut 20/02
Ut
Frydek-Mistek
Frydek-Mistek
CZE
FK Mohelnice
FK Mohelnice
Ut 20/02
Ut
Kristiansund BK
Kristiansund
NOR
FK Krasnodar
FK Krasnodar
RUS
Ut 20/02
Ut
NK Nafta 1903
NK Nafta 1903
NK Koprivnica
NK Koprivnica
CRO
Ut 20/02
Ut
Arna Bjornar (W)
Arna Bjornar (W)
Roa IL (W)
Roa IL (W)
Ut 20/02
Ut
SC Cham
SC Cham
FC Cartagena B
FC Cartagena B
Otkazani
Ut
NK Slatina
NK Slatina
 : 
NK Verzej
T. Verzej
SLO
Ut 20/02
Ut
DSC
DSC
AUT
SV Frauental
SV Frauental
Ut 20/02
Ut
Avaldsnes IL (W)
Avaldsnes IL (W)
IL Sandviken (W)
IL Sandviken (W)
Ut 20/02
Ut
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
GER
FC Kray
Kray
GER
Otkazani
Ut
Admira Technopool
Admira Technopool
 : 
SC Rohrendorf
SC Rohrendorf
Ut 20/02
Ut
FC Skanderborg
Skanderborg
DEN
VSK Aarhus
VSK Aarhus
Ut 20/02
Ut
Linköping City
Linkoping City
SWE
AFK Linköping
AFK Linkoping
SWE



Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.