Nogomet Rezultati Utorak: Champions League


Nedjelja, 15, 2018 (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ut 10/07
Ut
Flora Tallinn
Flora Tallinn
EST
Hapoel Be'er Sheva
H. Be'er Sheva
ISR
Ut 10/07
Ut
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kut.
GEO
Sheriff Tiraspol
Sheriff
MDA
Ut 10/07
Ut
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Videoton FC
Videoton FC
HUN
Ut 10/07
Ut
Alashkert FC
Alashkert
ARM
Celtic FC
Celtic
SCO
Ut 10/07
Ut
Víkingur Gøta
Víkingur
FRO
HJK Helsinki
HJK
FIN
Ut 10/07
Ut
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
The New Saints
TNS
WAL
Ut 10/07
Ut
KF Drita
KF Drita
Malmo FF
Malmö FF
SWE
Ut 10/07
Ut
Cork City
Cork City
IRE
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
POL
Ut 10/07
Ut
FC Samtredia
Samtredia
GEO
FK Tobol Kostanay
Tobol
KAZ
Ut 10/07
Ut
France
Franţa
Belgium
Belgium
Ut 10/07
Ut
Mladost Backi Jarak
Mladost Backi Jarak
Qatar SC
Qatar SC
Ut 10/07
Ut
Once Caldas
Once Caldas
COL
Deportivo Cali
Deportivo Cali
COL
Ut 10/07
Ut
CD Plaza Amador
Plaza Amador
PAN
Santos Guápiles
Santos CRC
CRI
Ut 10/07
Ut
Deportivo Pereira
Pereira
 COL
Deportes Quindío
Quindio
COL
Ut 10/07
Ut
San Francisco FC
San Francisco
PAN
Chorrillo FC
Chorrillo
PAN
Ut 10/07
Ut
SKU Amstetten
Amstetten
AUT
: 0
Rotherham United FC
Rotherham United
ENG
Ut 10/07
Ut
D. Ceske Budejovice
C. Budejovice
CZE
Sezimovo Usti
Sezimovo Usti
CZE
Ut 10/07
Ut
Sporting Braga II
Sporting Braga II
POR
Merelinense FC
Merelinense FC
Ut 10/07
Ut
MFK Karvina
Karvina
CZE
MFK Ružomberok
Ružomberok
SWK
Ut 10/07
Ut
Chertanovo Moscow
Chertanovo M.
 RUS
FK Kolomna
Kolomna
RUS
Ut 10/07
Ut
Para Hills Knights
Para Hills
AUS
Adelaide United
Adelaide Utd
AUS
Otkazani
Ut
FK Arsenal-Tula
Arsenal-Tula
RUS
 : 
FK Spartak Tambov
Spartak Tambov
RUS
Otkazani
Ut
Stal Mielec
Stal Mielec
POL
 : 
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
Ut 10/07
Ut
FK Khimki
Khimki
RUS
Strogino Moscow
Strogino M.
RUS  
Ut 10/07
Ut
FK Avangard Kursk
Avangard Kursk
RUS
Dynamo Bryansk
Dynamo Bryansk
RUS
Ut 10/07
Ut
TSV Steinbach
TSV Steinbach
GER
Fortuna Düsseldorf II
Dusseldorf II
GER
Ut 10/07
Ut
Eupen
Eupen
BEL
1.FC Köln II
Koln II
GER
Ut 10/07
Ut
Hapoel Bnei Lod
Bnei Lod
ISR
: 0
Maccabi Petach Tikva
Maccabi P.T.
ISR
Ut 10/07
Ut
Sparta Prague
Sparta Praha
CZE
Krylia Sovetov Samara
Krylia Sovetov
RUS
Ut 10/07
Ut
Sport Podbrezova
Podbrezova
SWK
CFR Cluj
CFR Cluj
ROM
Ut 10/07
Ut
Kehler FV
Kehler FV
GER
SC Freiburg
Freiburg
GER
Ut 10/07
Ut
Ripensia Timisoara
Ripensia Timisoara
UTA Arad
UTA Arad
ROM
Ut 10/07
Ut
Jagiellonia
Jagiellonia
POL
Dinamo Bucuresti
Dinamo Buc
ROM
Ut 10/07
Ut
Zorya L. Youth
Zorya L. Youth
Mariupol Youth
Mariupol Youth
Ut 10/07
Ut
Chernomorets N.
Chernomorets N
RUS
Rotor-2 Volgograd
Rotor-2 Volgograd
Ut 10/07
Ut
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
POL
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
Ut 10/07
Ut
Næstved BK
Naestved
DEN
Fremad Amager
Fremad Amager
DEN
Ut 10/07
Ut
Radnik Surdulica
Radnik Surdul.
SER
FK Novi Pazar
Novi Pazar
SER
Ut 10/07
Ut
Inhulets Petrove
Inhulets Petr.
UKR
FK Avanhard Kramators'k
Avanhard Kramators'k
UKR
Ut 10/07
Ut
Hapoel Ironi Rishon LeZion FC
Hapoel Rishon LeZion
ISR
Hapoel Kfar Saba
Hap. Kfar Saba
ISR
Otkazani
Ut
Gazovik Orenburg
Gazovik Orenb.
RUS
 : 
Zlate Moravce
Zlate Moravce
SWK
Ut 10/07
Ut
Frydek-Mistek
Frydek-Mistek
CZE
GKS Tychy
GKS Tychy
POL
Ut 10/07
Ut
FC Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
AUT
Viktoria Plzen
Plzen
CZE
Ut 10/07
Ut
Gintra Universitetas (W)
Gintra Universitetas (W)
Gornik Leczna (W)
Gornik Leczna (W)
Ut 10/07
Ut
FK Vojvodina
Vojvodina
SER
Ural Sv.
FK Ural
RUS
Ut 10/07
Ut
Slaven Koprivnica
Slaven Belupo
CRO
Vorskla
Vorskla
UKR
Ut 10/07
Ut
Wisła Płock
Wisła Płock
POL
AEK Larnaka
AEK Larnaka
CYP
Ut 10/07
Ut
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
CZE
Vasas SC
Vasas
HUN
Ut 10/07
Ut
Zulte-Waregem
Zulte-Waregem
BEL
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
NED
Ut 10/07
Ut
Sloboda Tuzla
Sloboda Tuzla
BIH
Velez Mostar
Velez Mostar
BIH
Ut 10/07
Ut
Spartak-2 Moscow
Spartak-2 Msw
RUS
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
RUS
Ut 10/07
Ut
Karpaty Lviv
Karpaty Lviv
UKR
Viktoria Otrokovice
Viktoria Otrokovice
Ut 10/07
Ut
AS Nancy
Nancy
FRE
US Orléans Loiret
Orléans
FRE
Ut 10/07
Ut
Litex Lovech
Litex
BUL
: 0
Botev Vratsa
Botev Vratsa
BUL
Ut 10/07
Ut
İstanbulspor AŞ
Istanbulspor
TUR
Illichivets
Illichivets
UKR
Ut 10/07
Ut
Troyes Champagne
Troyes
FRE
FC Metz
Metz
FRE
Ut 10/07
Ut
Admira
Admira
AUT
FK Rubin Kazan'
Rubin Kazan'
RUS
Ut 10/07
Ut
AC Ajaccio
Ajaccio
FRE
Pau FC
Pau FC
Ut 10/07
Ut
FC Sochaux
Sochaux
FRE
Strasbourg
Strasbourg
FRE
Ut 10/07
Ut
AJ Auxerre
Auxerre
FRE
: 0
Le Havre AC
Le Havre
FRE
Ut 10/07
Ut
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
GER
KSV Baunatal
Baunatal
GER
Ut 10/07
Ut
Fleetwood Town
Fleetwood
ENG
STK Samorin
STK Samorin
SWK
Ut 10/07
Ut
Lokomotiva Zagreb
Lokomotiva Zagr
CRO
Persepolis FC
Persepolis
IRA
Ut 10/07
Ut
Podrinje Janja
Podrinje Janja
Zvijezda Bijeljina
Zvijezda Bijeljina
Ut 10/07
Ut
Liptovsky Mikulas
Liptov Mikulas
SWK
MŠK Fomat Martin
Fomat Martin
SWK
Otkazani
Ut
FC Stadlau
FC Stadlau
AUT
 : 
FK Austria Wien II
Austria Wien II
AUT
Otkazani
Ut
KFC Komarno
KFC Komarno
SWK
 : 
Bekescsaba Elore
Bekescsaba
HUN
Ut 10/07
Ut
FC Basel
Basel
SUI
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
ENG
Ut 10/07
Ut
HNK Rijeka
Rijeka
CRO
Spartak Moscow
Spartak Moscow
RUS
Ut 10/07
Ut
FC Zwolle
Zwolle
NED
Meppen
Meppen
GER
Ut 10/07
Ut
Red Star FC 93
Red Star
FRE
Le Mans FC
Le Mans
FRE
Ut 10/07
Ut
SC Kriens
SC Kriens
FC Schötz
FC Schötz
Ut 10/07
Ut
NEC Nijmegen
NEC
NED
: 0
Al Gharrafa
Al Gharrafa
QAT
Ut 10/07
Ut
SC Krems
SC Krems
SKN St. Pölten
St. Polten
AUT
Ut 10/07
Ut
Toulouse FC
Toulouse
FRE
FC Villefranche
FC Villefranche
Ut 10/07
Ut
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
Inter Bratislava
Inter Bratisl.
SWK
Ut 10/07
Ut
E. Stadtallendorf
E. Stadtallendorf
SC Waldgirmes
SC Waldgirmes
Ut 10/07
Ut
SAK Klagenfurt
SAK Klagenfurt
AUT
SK Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
AUT
Ut 10/07
Ut
Bischofswerdaer FV 08
Bischofswerdaer FV 08
Dukla Praha
Dukla Praha
CZE
Ut 10/07
Ut
Arminia Ludwigshafen
Arminia Ludwigshafen
Astoria Walldorf
Ast. Walldorf
GER
Ut 10/07
Ut
Sporting Braga
Braga
POR
Leixões SC
Leixoes
POR
Ut 10/07
Ut
ATSV Wolfsberg
ATSV Wolfsberg
AUT
Wolfsberger AC II
Wolfsberger II
AUT
Ut 10/07
Ut
Neubrandenburg
Neubrandenburg
GER
FC Hansa Rostock
Rostock
GER
Ut 10/07
Ut
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
AUT
SC Wiener Neustadt
Wiener Neustadt
AUT
Ut 10/07
Ut
USK Anif
Anif
AUT
Chiemgau Traunstein
Chiemgau Traunstein
Ut 10/07
Ut
ASWH
ASWH
Excelsior Rott
SBV Excelsior
NED
Ut 10/07
Ut
USV Mettersdorf
USV Mettersdorf
SC Kalsdorf
Kalsdorf
AUT
Ut 10/07
Ut
SC Neusiedl
Neusiedl
AUT
FAC Team für Wien
FAC Team für Wien
AUT
Ut 10/07
Ut
SF Baumberg
SF Baumberg
TV Herkenrath
TV Herkenrath
Ut 10/07
Ut
SC Cham
SC Cham
FC Linth 04
FC Linth 04
Ut 10/07
Ut
SC Telstar
Telstar
NED
FC Lisse
Lisse
NED
Ut 10/07
Ut
SL Benfica
Benfica
POR
FK Napredak Kruševac
Napredak
SER
Ut 10/07
Ut
CS Marítimo
Maritimo
POR
Hull City
Hull City
ENG
Ut 10/07
Ut
York City
York City
ENG
Barnsley FC
Barnsley
ENG
Ut 10/07
Ut
Faversham Town
Faversham Town
Gillingham
Gillingham
ENG
Ut 10/07
Ut
Esperance ST
Esperance ST
TUN
MO Béjaïa
MO Béjaïa
ALG
Ut 10/07
Ut
FC Süderelbe
Suderelbe
 GER
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Otkazani
Ut
Queen's Park FC
Queens Park
SCO
 : 
Greenock Morton
Morton
SCO
Ut 10/07
Ut
Tranmere Rovers FC
Tranmere Rovers
ENG
Liverpool FC
Liverpool
ENG
Ut 10/07
Ut
SC Farense
Farense
POR
Dundee FC
Dundee FC
SCO
Ut 10/07
Ut
Ards FC
Ards FC
NIR
Knockbreda
Knockbreda
Ut 10/07
Ut
Cheltenham
Cheltenham
ENG
Bristol City
Bristol City
ENG
Ut 10/07
Ut
Basford Utd
Basford Utd
Notts County
Notts County
ENG
Ut 10/07
Ut
Torquay Utd
Torquay
ENG
Forest Green
Forest Green
ENG
Ut 10/07
Ut
Hitchin Town
Hitchin Town
ENG
Boreham Wood FC
Boreham Wood
ENG
Ut 10/07
Ut
Clachnacuddin FC
Clachnacuddin
SCO
Rangers FC County
FC County
SCO
Ut 10/07
Ut
Darlington 1883
Darlington 1883
Sunderland AFC
Sunderland
ENG
Ut 10/07
Ut
Guiseley AFC
Guiseley
ENG
Bradford City
Bradford City
ENG
Ut 10/07
Ut
Bamber Bridge
Bamber Bridge
Morecambe FC
Morecambe
ENG
Ut 10/07
Ut
Stenhousemuir FC
Stenhousemuir
SCO
Hamilton Academical
Hamilton
SCO
Ut 10/07
Ut
Frickley Athletic
Frickley
ENG
Doncaster Rovers FC
Doncaster Rovers
ENG
Ut 10/07
Ut
Bury FC
Bury
ENG
Huddersfield
Huddersfield
ENG
Ut 10/07
Ut
Woking FC
Woking
ENG
AFC Wimbledon
AFC Wimbledon
ENG
Ut 10/07
Ut
Bromley FC
Bromley
ENG
Gillingham
Gillingham
ENG
Ut 10/07
Ut
Rhyl FC
Rhyl
WAL
Fleetwood Town
Fleetwood
ENG
Ut 10/07
Ut
Brighouse Town
Brighouse Town
Halifax
Halifax
ENG
Ut 10/07
Ut
Barrow AFC
Barrow
ENG
Carlisle Utd
Carlisle Utd
ENG
Ut 10/07
Ut
Tamworth
Tamworth
ENG
Solihull Moors
Solihull Moors
ENG
Ut 10/07
Ut
Yeovil Town
Yeovil
ENG
Swansea City
Swansea
ENG
Ut 10/07
Ut
Alloa Athletic
Alloa
SCO
Falkirk FC
Falkirk
SCO
Ut 10/07
Ut
Lincoln City
Lincoln City
ENG
Norwich City
Norwich
ENG
Ut 10/07
Ut
Brackley Town
Brackley
ENG
Northampton
Northampton
ENG
Ut 10/07
Ut
Nantwich Town
Nantwich
ENG
Salford City
Salford City
Ut 10/07
Ut
St Albans City
St Albans
ENG
Stevenage FC
Stevenage
ENG
Ut 10/07
Ut
Buckie Thistle FC
Buckie Thistle
SCO
Inverness CT
Inverness CT
SCO
Ut 10/07
Ut
Longford Town
Longford
IRE
Oxford United
Oxford Utd
ENG
Ut 10/07
Ut
Berwick Rangers
Berwick
SCO
St. Johnstone
St. Johnstone
SCO
Ut 10/07
Ut
Ashton United
Ashton Utd
ENG
Oldham Athletic
Oldham
ENG
Ut 10/07
Ut
Kidsgrove Athletic
Kidsgrove Athletic
Altrincham
Altrincham
ENG
Ut 10/07
Ut
Spennymoor Town
Spennymoor Town
Middlesbrough
Middlesbrough
ENG
Ut 10/07
Ut
Forfar Athletic
Forfar
SCO
Formartine United FC
Formartine United
SCO
Ut 10/07
Ut
Atherton Collieries
Atherton Collieries
Bolton Wanderers FC
Bolton Wanderers
ENG



Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.