Natrag na Glavna stranica  

Nogomet Sutra: African Nations Cup

Srijeda, Sijecanj 28, 2015 (Europe/Belgrade)

Mi se ucitava najbolje ponude za kladenje.
Jucer   Rezultati Danas   Uzivo   Pregled   Sutra 
Sutra
19:00
Sr
Guinea
: -
Mali
19:00
Sr
Cameroon
: -
Ivory Coast
10:00
Sr
CZESlavia Praha
: -
Graffin VlasimCZE
11:00
Sr
CZESparta Prague
: -
Vysocina JihlavaCZE
11:00
Sr
CZEDukla Praha
: -
Slovan BratislavaSWK
12:00
Sr
SWKMSK Zilina
: -
Banik OstravaCZE
12:00
Sr
ROMACS Rapid CFR Suceava
: -
FC BotosaniROM
13:00
Sr
DENRanders FC
: -
Vejle BKDEN
13:00
Sr
NK Spansko
: -
HNK GoricaCRO
13:00
Sr
HUNPaksi FC
: -
Budapest HonvedHUN
13:30
Sr
FK Jablonec
: -
Usti nad LabemCZE
13:59
Sr
POLZaglebie Sosnowiec
: -
Wisła KrakówPOL
14:00
Sr
BULCSKA Sofia
: -
WKS Śląsk WrocławPOL
14:00
Sr
UKRVolyn Lutsk
: -
PodbeskidziePOL
14:00
Sr
TURAlanyaspor
: -
Gornik ZabrzePOL
14:00
Sr
UZBNasaf Qarshi FK
: -
Gornik Leczna
14:00
Sr
SERFK Vojvodina
: -
Pogon SzczecinPOL
14:00
Sr
SUIGrasshoppers
: -
FC Biel-BienneSUI
14:00
Sr
ROMPetrolul Ploiesti
: -
PodbeskidziePOL
14:30
Sr
SLONK Zavrč
: -
NK Verzej
15:00
Sr
SLONK Aluminij
: -
HNK SibenikCRO
15:00
Sr
HUNGyori ETO FC
: -
Dunajska StredaSWK
16:00
Sr
CROHNK Rijeka
: -
LudogoretsBUL
18:00
Sr
SWKMSK Zilina
: -
OpavaCZE
18:00
Sr
BSC Old Boys
: -
FC AarauSUI
18:00
Sr
AUTSK Sturm Graz II
: -
HartbergAUT
18:00
Sr
AUTSturm Graz
: -
Dinamo Tbilisi
19:00
Sr
Algeciras CF
: -
Dynamo KievUKR
20:45
Sr
Bradford PA
: -
Chorley FC
20:45
Sr
Cambridge City
: -
Redditch United FC
20:45
Sr
6Sheffield United
: -
Tottenham6
21:00
Sr
3Atlético Madrid
: -
FC Barcelona4
20:45
Sr
19Parma FC
: -
Juventus FC1
14:30
Sr
9Calcio Como
: -
AC Renate11
15:00
Sr
SPAL 1907
: -
Bassano Virtus
15:00
Sr
Juve Stabia
: -
Cosenza Calcio
18:00
Sr
US Pontedera 1912
: -
Casertana
18:30
Sr
2Roda JC
: -
Excelsior Rott13
20:45
Sr
8FC Groningen
: -
Vitesse Arnhem10
12:00
Sr
Tuzlaspor
: -
Gaziantep B.B.
12:00
Sr
FBM Yasamspor
: -
Diskispor Diyarbakir
12:00
Sr
Bayburt Ozel Idare
: -
Altınordu SK
12:00
Sr
Fatih Karagümrükspor AŞ
: -
Samsunspor
12:45
Sr
Kardemir Karabükspor
: -
Sivas 4 Eylül BS
15:00
Sr
10Gaziantepspor
: -
Sivasspor17
17:15
Sr
Adana Demirspor
: -
Çaykur Rizespor
19:30
Sr
13Eskisehirspor
: -
Galatasaray SK3
16:00
Sr
10Sporting Covilha
: -
CD Santa Clara22
20:45
Sr
Boavista FC
: -
Vitória Guimarães
20:45
Sr
16Sporting Lisboa
: -
Vitória Setúbal15
21:45
Sr
União da Madeira
: -
Rio Ave FC
21:45
Sr
2FC Porto
: -
Académica Coimbra16
14:00
Sr
APS Zakynthos FC
: -
Larisa
14:00
Sr
6Veroia
: -
Panionios15
16:15
Sr
PAS Giannina
: -
Chania FC
18:30
Sr
Olympiakos Pireus
: -
Tyrnavos 2005 FC
20:45
Sr
Bala Town
: -
Connah's Quay Nomads FC
20:45
Sr
The New Saints
: -
Carmarthen Town
02:00
Sr
Zacatepec
: -
UNAM Pumas
02:00
Sr
Querétaro FC
: -
Atlético San Luis
02:00
Sr
Club Necaxa
: -
Club Tijuana
02:00
Sr
Lobos de la BUAP
: -
CD Irapuato
02:00
Sr
Univ Guadalajara
: -
Deportivo Tepic
04:00
Sr
Atlante FC
: -
Puebla FC
04:00
Sr
Deportivo Toluca
: -
Mérida FC
04:00
Sr
Mineros de Zacatecas
: -
Santos Laguna
20:00
Sr
Universitario Pando
: -
Bolivar
17:55
Sr
11Hapoel Ra'anana AFC
: -
Hapoel Be'er Sheva3
18:00
Sr
Hapoel Tel Aviv
: -
Hapoel Kfar Saba
20:00
Sr
Maccabi Haifa
: -
Ironi Kiryat Shmona
16:00
Sr
Anorthosis FC
: -
Digenis Oroklini
18:00
Sr
12AO Ayia Napa
: -
Omonia Nicosia4
06:00
Sr
WS Wanderers Youth
: -
FFA Centre of Excellence
06:00
Sr
Newcastle Jets Youth
: -
Sydney FC Youth
22:00
Sr
CS Uruguay
: -
AD Carmelita
22:00
Sr
6Perez Zeledon
: -
CS Cartaginés3
22:00
Sr
Santos Guápiles
: -
Saprissa
22:00
Sr
Limon FC
: -
Puma Generaleña
18:15
Sr
Al Faisaly
: -
Al Hilal (Riyadh)
10:00
Sr
Jazeera (SYR)
: -
Majd Damascus
13:00
Sr
Jableh SC
: -
Jaish Damascus
13:00
Sr
Ittihad Aleppo
: -
Taliya Hama
13:00
Sr
Shorta Damascus
: -
Tishreen SC
13:00
Sr
4Kitchee SC
: -
Biu Chun Rangers5
12:00
Sr
2Salgaocar SC
: -
Mohun Bagan AC7
14:30
Sr
East Bengal Club FC
: -
Bengaluru FC
12:00
Sr
2Salgaocar SC
: -
Mohun Bagan AC7
14:30
Sr
East Bengal Club FC
: -
Bengaluru FC
100 € Bonus!