Natrag na Glavna stranica  

Nogomet Sutra: Međunarodne utakmice

Ponedjeljak, Kolovoz 31, 2015 (Europe/Belgrade)
01.
Borussia Dortmund
09
03
02.
Bayern Munich
09
03
03.
VfL Wolfsburg
07
03
04.
Cologne
07
03
05.
FSV Mainz 05
06
03
06.
Bayer Leverkusen
06
03
07.
FC Ingolstadt
06
03
08.
Eintracht Frankfurt
04
03
09.
FC Schalke 04
04
03
10.
Hertha BSC Berlin
04
03
11.
SV Darmstadt
03
03
12.
Hamburger SV
03
03
13.
TSG Hoffenheim
01
03
14.
FC Augsburg
01
03
15.
SV Werder Bremen
01
02
16.
Hannover 96
01
03
17.
Bor. Mönchengladbach
00
02
18.
VfB Stuttgart
00
03
01.
Manchester City
12
04
02.
Crystal Palace
09
04
03.
Leicester City
08
04
04.
Manchester United
07
03
05.
Arsenal FC
07
04
06.
Liverpool FC
07
04
07.
West Ham United FC
06
04
08.
Swansea City
05
03
09.
Everton FC
05
04
10.
Southampton
05
04
11.
Bournemouth
04
04
12.
Aston Villa
04
04
13.
Chelsea FC
04
04
14.
Norwich City
04
04
15.
West Bromwich Albion
04
04
16.
Tottenham
03
04
17.
Watford FC
03
04
18.
Stoke City
02
04
19.
Newcastle Utd
02
04
20.
Sunderland AFC
02
04
01.
Stade de Reims
09
04
02.
Paris Saint-Germain
09
03
03.
Stade Rennais FC
09
04
04.
Angers SCO
08
04
05.
Olympique Lyonnais
07
04
06.
CA Bastia
07
04
07.
FC Nantes
07
03
08.
AS Saint-Étienne
07
04
09.
SM Caen
06
04
10.
AS Monaco
05
03
11.
Nice Côte d'Azur
05
04
12.
Lille OSC
05
04
13.
Toulouse FC
04
04
14.
Olympique Marseille
03
04
15.
En Avant Guingamp
03
04
16.
Troyes Champagne
03
04
17.
Girondins Bordeaux
02
03
18.
FC Lorient-Bretagne
02
04
19.
Montpellier HSC
01
04
20.
Gazélec FCO Ajaccio
01
04
01.
Dinamo Zagreb
16
08
02.
Hajduk Split
14
08
03.
HNK Rijeka
11
07
04.
Lokomotiva Zagreb
10
08
05.
Hajduk Split
10
07
06.
Inter Zapresic
10
07
07.
Istra 1961
10
08
08.
Slaven Koprivnica
09
08
09.
NK Osijek
05
07
10.
Dinamo Zagreb
03
08



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

 Trazi i naci svoj omiljeni tim

 

Popularne Timovi 

Bayern  Dortmund  Schalke  Hamburg 
Mi se ucitava najbolje ponude za kladenje.
Jucer   Rezultati Danas   Uzivo   Pregled   Sutra     
Sutra
15:30
15:30
India
: -
Nepal
16:00
16:00
Lebanon
: -
Palestine
23:00
23:00
Curaçao
: -
El Salvador
23:00
23:00
St Vincent/Grenadine
: -
Aruba
20:15
20:15
1VfL Bochum
: -
TSV 1860 München16
20:45
20:45
7Coventry City
: -
Southend Utd22
16:00
16:00
23Halifax
: -
Barrow AFC16
16:00
16:00
4Woking FC
: -
Welling United FC20
16:00
16:00
24Southport
: -
Altrincham17
16:00
16:00
3Eastleigh
: -
Torquay Utd14
16:00
16:00
5Gateshead
: -
Lincoln City11
16:00
16:00
7Chester FC
: -
Guiseley AFC15
16:00
16:00
1Forest Green
: -
Bromley FC19
16:00
16:00
10Grimsby Town
: -
Macclesfield21
16:00
16:00
12Dover Athletic
: -
Boreham Wood FC13
16:00
16:00
9Braintree Town
: -
Aldershot Town18
16:00
16:00
8Tranmere Rovers FC
: -
Kidderminster22
18:30
18:30
Cheltenham
: -
Wroxham FC
16:00
16:00
Nuneaton
: -
Gloucester
16:00
16:00
Boston United
: -
Tamworth
16:00
16:00
Stalybridge
: -
Chorley FC
16:00
16:00
AFC Fylde
: -
Stockport County
16:00
16:00
Corby Town
: -
Solihull Moors
16:00
16:00
Worcester City FC
: -
Hednesford Town
16:00
16:00
Harrogate Town
: -
Bradford PA
16:00
16:00
Alfreton Town
: -
Gainsborough
16:00
16:00
AFC Telford Utd
: -
Brackley Town
16:00
16:00
North Ferriby Utd
: -
Lowestoft Town
16:00
16:00
United of Manchester
: -
Curzon Ashton
16:00
16:00
Truro City
: -
Oxford City
16:00
16:00
Dartford
: -
Ebbsfleet Utd
16:00
16:00
Concord Rangers FC
: -
Margate FC
16:00
16:00
Whitehawk FC
: -
Sutton United
16:00
16:00
Weston AFC
: -
Bath City
16:00
16:00
Maidstone United
: -
Chelmsford
16:00
16:00
Basingstoke
: -
Gosport Borough FC
16:00
16:00
St Albans City
: -
Hemel Hempstead
16:00
16:00
Wealdstone FC
: -
Bishop's Stortford
16:00
16:00
Maidenhead Utd
: -
Hayes & Yeading
16:00
16:00
Havant & Waterlooville
: -
Eastbourne
16:00
16:00
Salford City
: -
Hyde FC
16:00
16:00
Nantwich Town
: -
Buxton FC
16:00
16:00
Marine
: -
Skelmersdale Utd
16:00
16:00
Ashton United
: -
Colwyn Bay
16:00
16:00
Stamford AFC
: -
Grantham Town FC
16:00
16:00
Workington AFC
: -
Ramsbottom Utd
16:00
16:00
Matlock Town
: -
Ilkeston FC
16:00
16:00
Mickleover Sports
: -
Barwell FC
16:00
16:00
Darlington 1883
: -
Blyth Spartans
16:00
16:00
Frickley Athletic
: -
Whitby Town FC
16:00
16:00
Sutton Coldfield
: -
Halesowen Town
20:45
20:45
Stourbridge FC
: -
Rushall Olympic FC
16:00
16:00
Redditch United FC
: -
Stratford Town
16:00
16:00
Hitchin Town
: -
Dunstable Town
16:00
16:00
Cirencester Town
: -
Merthyr Town
16:00
16:00
St. Neots Town FC
: -
Biggleswade Town
20:45
20:45
Histon FC
: -
Cambridge City
20:45
20:45
Poole Town
: -
Frome Town
20:45
20:45
Dorchester Town
: -
Weymouth FC
20:45
20:45
Kettering
: -
King's Lynn
20:45
20:45
Chesham United
: -
Slough Town FC
20:45
20:45
Hungerford Town
: -
Chippenham
20:45
20:45
Leamington
: -
Bedworth United FC
20:45
20:45
Paulton Rovers
: -
Bideford AFC
16:00
16:00
15Metropolitan Police
: -
Wingate & Finchley FC3
16:00
16:00
12Hendon FC
: -
Harrow Borough17
16:00
16:00
Leatherhead
: -
Merstham FC
16:00
16:00
16Billericay
: -
Canvey Island19
16:00
16:00
Needham Market
: -
Leiston FC
16:00
16:00
24Lewes FC
: -
Bognor Regis Town FC11
16:00
16:00
Burgess Hill
: -
Farnborough FC
16:00
16:00
4Tonbridge Angels
: -
VCD Athletic23
16:00
16:00
14Kingstonian FC
: -
Dulwich Hamlet10
16:00
16:00
Grays Athletic
: -
Brentwood Town
16:00
16:00
Enfield Town FC
: -
East Thurrock Utd
16:00
16:00
13Staines Town
: -
Hampton & Richmond8
18:00
18:00
Albinoleffe
: -
AS Giana Erminio
20:30
20:30
16Racing Club de Lens
: -
Le Havre AC12
19:45
19:45
10FC Aarau
: -
Neuchâtel Xamax8
20:00
20:00
13CF Os Belenenses
: -
CS Marítimo14
22:00
22:00
União da Madeira
: -
Vitória Guimarães
20:30
20:30
Platanias FC
: -
Atromitos
19:00
19:00
11IFK Värnamo
: -
ängelholms FF12
19:30
19:30
6Degerfors IF
: -
Jönköpings Södra1
19:00
19:00
IFK Luleå
: -
Piteå IF
19:00
19:00
Dalkurd FF
: -
Vasteras SK FK
19:00
19:00
Husqvarna FF
: -
Norrby IF
13:00
13:00
Nordsjælland (R)
: -
FC København (R)
17:00
17:00
Midtjylland (R)
: -
Silkeborg (R)
17:00
17:00
Olimpik Sarajevo
: -
FK Radnik Bijeljina
11:00
11:00
19SKA-Energia
: -
Fakel Voronezh13
11:00
11:00
Luch-Energiya
: -
Radian-Baikal
14:00
14:00
12Metallurg-Yenisey
: -
FK Arsenal-Tula4
15:00
15:00
Sibir Novosibirsk
: -
Baltika Kaliningrad
17:30
17:30
Volgar-Gazprom
: -
FK Tosno
18:00
18:00
Volga N.Novgorod
: -
KAMAZ N. Chelny
18:00
18:00
2Gazovik Orenburg
: -
FK Torpedo Armavir16
19:30
19:30
11Shinnik Yaroslavl
: -
Tom Tomsk1
20:45
20:45
Cork City
: -
St Patrick's Dublin
16:45
16:45
8Bala Town
: -
Airbus UK Broughton5
20:00
20:00
11CFR Cluj
: -
FC Botosani12
18:00
18:00
9JK Tammeka Tartu
: -
Tulevik Viljandi8
00:30
00:30
Guadalajara Chivas
: -
Jaguares Chiapas
01:00
01:00
New York Red Bulls
: -
DC United
00:00
00:00
Botafogo/PB
: -
Águia de Marabá FC
00:30
00:30
Union Santa Fe
: -
CA Rosario Central
02:30
02:30
Independiente
: -
Estudiantes La Plata
23:00
23:00
Ferro Carril Oeste
: -
Juventud Unida (G)
01:00
01:00
Union Espanola
: -
Universidad Católica
00:00
00:00
Independiente José Terán
: -
CS Emelec
00:00
00:00
Once Caldas
: -
Club Santa Fe
01:00
01:00
Junior Barranquilla
: -
Deportivo Cali
03:00
03:00
Millonarios
: -
Itagüí Ditaires
01:30
01:30
Blooming
: -
Club Petrolero de Yacuiba
00:30
00:30
7Club Rubio Ñú
: -
Sportivo Luqueño5
00:30
00:30
Zamora FC
: -
Zulia FC
18:30
18:30
Bnei Yehuda
: -
Hapoel Acre
18:00
18:00
Hapoel Jerusalem
: -
Maccabi Yavne FC
18:00
18:00
Hapoel Bnei Lod
: -
Maccabi Ahi Nazareth FC
19:00
19:00
Ahi Nazareth
: -
Hapoel Ironi Rishon LeZion FC
01:15
01:15
2LD Alajuelense
: -
AD Carmelita10
17:20
17:20
Al Ahli Dubai
: -
Emirates Club
00:00
00:00
CD Olimpia
: -
CD Vida
17:00
17:00
Dinamo Minsk
: -
FK Minsk
19:00
19:00
1BATE Borisov
: -
Belshina Bobruisk5
00:00
00:00
Santa Tecla FC
: -
CD Pasaquina
100 € Bonus!
100 € Bonus!

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.