Natrag na Glavna stranica  

Nogomet Sutra: Primera Division

Ponedjeljak, Travanj 27, 2015 (Europe/Belgrade)
01.
Dinamo Zagreb
 
74
30
02.
Rijeka
 
59
29
03.
Lokomotiva ...
 
42
30
04.
Hajduk Split
 
40
30
05.
Split
 
37
30
06.
Zagreb
 
36
30
07.
Slaven Belupo
 
34
30
08.
Istra 1961
 
29
29
09.
Osijek
 
27
30
10.
Zadar
 
27
30
01.
Barcelona
 
81
33
02.
Real Madrid
 
76
32
03.
Atl. Madrid
 
72
33
04.
Valencia
 
65
32
05.
Sevilla
 
63
32
06.
Villarreal
 
53
33
07.
Málaga
 
47
33
08.
Bilbao
 
46
33
09.
Celta
 
42
32
10.
Espanyol
 
42
33
11.
Vallecano
 
41
32
12.
Real Sociedad
 
39
33
13.
Getafe
 
36
33
14.
Elche
 
34
33
15.
Levante
 
32
33
16.
Eibar
 
31
33
17.
Almeria
 
31
33
18.
Dep. La Coruna
 
29
33
19.
Granada
 
25
32
20.
Cordoba
 
20
33
01.
Juventus
 
73
32
02.
Lazio
 
59
32
03.
Roma
 
58
32
04.
Napoli
 
53
31
05.
Sampdoria
 
50
31
06.
Fiorentina
 
49
31
07.
Genoa
 
47
32
08.
Torino
 
47
32
09.
Inter
 
45
32
10.
Milan
 
43
32
11.
Palermo
 
41
32
12.
Verona
 
39
32
13.
Udinese
 
38
32
14.
Chievo
 
37
32
15.
Sassuolo
 
36
32
16.
Empoli
 
35
32
17.
Atalanta
 
31
32
18.
Cesena
 
23
32
19.
Cagliari
 
21
31
20.
Parma
 
16
32
01.
Bayern
 
76
30
02.
Wolfsburg
 
61
29
03.
Leverkusen
 
55
30
04.
Gladbach
 
54
29
05.
Schalke
 
42
30
06.
Augsburg
 
42
30
07.
Hoffenheim
 
40
30
08.
Dortmund
 
39
30
09.
Bremen
 
39
30
10.
Mainz
 
37
30
11.
Frankfurt
 
36
30
12.
1.FC Köln
 
35
30
13.
Hertha Berlin
 
34
30
14.
Freiburg
 
30
30
15.
Hannover
 
29
30
16.
Hamburg
 
28
30
17.
Paderborn
 
28
30
18.
Stuttgart
 
27
30

Mi se ucitava najbolje ponude za kladenje.
Jucer   Rezultati Danas   Uzivo   Pregled   Sutra 
Sutra
20:45
Po
14Valencia CF
: -
Granada CF19
19:00
Po
2Besiktas JK
: -
Kardemir Karabükspor16
19:00
Po
17Kayseri Erciyesspor
: -
Sivasspor13
20:15
Po
6Eintr. Braunschweig
: -
Erzgebirge Aue17
20:45
Po
2Bournemouth
: -
Bolton Wanderers FC18
20:30
Po
4Bologna FC
: -
Calcio Catania12
20:30
Po
13Foot Auvergne
: -
FC Sochaux7
19:45
Po
FC Le Mont
: -
FC Biel-Bienne
14:00
Po
Dunfermline Youth
: -
Hamilton Youth
19:00
Po
Kilmarnock Youth
: -
Celtic FC Youth
14:30
Po
Besiktas Youth
: -
K. Karabükspor Youth
21:00
Po
11Moreirense FC
: -
Sporting Lisboa14
18:30
Po
16Ergotelis Creta
: -
Kerkira11
19:00
Po
12Norrkoping
: -
Gefle IF14
19:00
Po
2IFK Goteborg
: -
Helsingborgs IF9
19:20
Po
4Jönköpings Södra
: -
GAIS11
19:30
Po
Vasteras SK FK
: -
Huddinge IF
18:00
Po
FK Jerv
: -
SK Brann
19:00
Po
11Honefoss BK
: -
Fredrikstad FK6
19:00
Po
5Hobro IK
: -
FC Midtjylland1
15:00
Po
Esbjerg (R)
: -
OB Odense (R)
15:00
Po
Vejle BK (R)
: -
AGF Aarhus (R)
16:00
Po
Slavia Sofia
: -
PFK Haskovo
20:00
Po
FC Ceahlaul
: -
Petrolul Ploiesti
00:00
Po
Guadalajara Chivas
: -
Club América
03:00
Po
Dorados Sinaloa
: -
Club Necaxa
01:00
Po
Orlando City SC
: -
Toronto FC
03:30
Po
11Seattle Sounders
: -
Portland Timbers16
23:30
Po
Sao Caetano/SP
: -
Ferroviária/SP
00:00
Po
CS Independiente Rivadavia
: -
Guillermo Brown
00:00
Po
Patronato Paraná
: -
Villa Dálmine
20:30
Po
Deportivo Riestra
: -
CSyD Flandria
20:30
Po
CA Barracas Central
: -
Comunicaciones BsAs
00:00
Po
Deportivo Cali
: -
Patriotas FC
01:00
Po
Envigado FC
: -
Millonarios
03:00
Po
Universidad Autónoma
: -
Deportes Tolima
00:00
Po
Blooming
: -
Oriente Petrolero
01:40
Po
1Club Libertad
: -
Sol de America5
19:30
Po
Ironi Kiryat Shmona
: -
Maccabi Haifa
17:00
Po
Hakoah Amidar Ramat Gan FC
: -
Hapoel Nazareth Ilit
17:00
Po
Hapoel Bnei Lod
: -
Maccabi Ahi Nazareth FC
18:00
Po
Hapoel Ironi Rishon LeZion FC
: -
Beitar Tel Aviv Ramla
14:15
Po
Naft Gachsaran
: -
Foolad Novin
14:15
Po
Esteghlal Ahvaz FC
: -
Fajr Sepasi
14:15
Po
Tarbiat Yazd
: -
Iranjavan Bushehr
14:15
Po
Mes Kerman
: -
Aluminium Hormozgan
14:15
Po
Niroye Zamini
: -
Shahrdari Ardabil
14:15
Po
Giti Pasand Isfahan
: -
Nassaji Mazandaran
20:00
Po
Al Ittihad (Jeddah)
: -
Al Taawoun
14:00
Po
Al Masry
: -
Semouha Club
14:00
Po
Petrojet Suez
: -
Nasr Cairo
14:00
Po
Haras Al Hodoud
: -
Zamalek SC
16:30
Po
Ahly Cairo
: -
Arab Contractors
14:00
Po
Matchakhela
: -
STU Tbilisi
14:00
Po
Samgurali Tskh.
: -
FC Lazika
14:00
Po
Adeli Batumi
: -
FC Dinamo Tbilisi
14:00
Po
Chkhirimela Kh.
: -
FC Saburtalo
14:00
Po
Lokomotivi Tbilisi
: -
FC Chiatura
17:00
Po
Torpedo Zhodino
: -
FK Slavia-Mozyr
08:30
Po
Perseru Serui
: -
Barito Putera
08:30
Po
Perseru Serui
: -
Barito Putera
100 € Bonus!