Oberliga Baden-Wuerttemberg Uzivo


Srijeda, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Su 12/08
Weinheim
Weinheim
Bahlinger SC
Bahlinger
Sr 23/08
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
 
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
Pe 01/09
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
TSG Backnang 1919
TSG Backnang 1919
 
Su 02/09
Weinheim
Weinheim
 
SV Spielberg
Spielberg
Pe 08/09
1. CfR Pforzheim
1. CfR Pforzheim
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
Pe 08/09
Neckarsulmer SU
Neckarsulmer SU
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
Sr 13/09
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
Ne 17/09
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
1. CfR Pforzheim
1. CfR Pforzheim
Po 18/09
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
: 0
SV Oberachern
SV Oberachern
Su 30/09
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
SGV Freiberg
SGV Freiberg
Po 23/10
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
 
Pe 27/10
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
Pe 03/11
TSG Balingen
TSG Balingen
FV Ravensburg
FV Ravensburg
Ne 12/11
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
SGV Freiberg
SGV Freiberg
Su 02/12
Bahlinger SC
Bahlinger
Weinheim
Weinheim
Ne 18/02
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
Ne 11/03
TSG Backnang 1919
TSG Backnang 1919
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
 
Pe 16/03
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
1. CfR Pforzheim
1. CfR Pforzheim
Ut 20/03
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
 
Pe 23/03
TSG Balingen
TSG Balingen
FC Villingen
FC Villingen
Su 24/03
SGV Freiberg
SGV Freiberg
Göppinger SV
Göppinger SV
Su 24/03
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
FSV Bissingen
FSV Bissingen
Su 24/03
TSG Backnang 1919
TSG Backnang 1919
 
Bahlinger SC
Bahlinger
 
Ce 29/03
Göppinger SV
Göppinger SV
TSG Balingen
TSG Balingen
Ce 29/03
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
: 0
SGV Freiberg
SGV Freiberg
Ce 29/03
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
1. CfR Pforzheim
1. CfR Pforzheim
 
Su 31/03
Weinheim
Weinheim
Neckarsulmer SU
Neckarsulmer SU
Ne 01/04
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
SV Oberachern
SV Oberachern
Sr 04/04
Weinheim
Weinheim
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
Pe 06/04
TSG Balingen
TSG Balingen
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
Ut 10/04
FV Ravensburg
FV Ravensburg
 
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
Sr 11/04
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
: 0
TSG Backnang 1919
TSG Backnang 1919
Sr 11/04
FC Villingen
FC Villingen
Bahlinger SC
Bahlinger
 
Sr 11/04
TSG Balingen
TSG Balingen
SV Sandhausen II
SV Sandhausen II
Ut 17/04
1. CfR Pforzheim
1. CfR Pforzheim
SGV Freiberg
SGV Freiberg
Ut 17/04
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
SV Sandhausen II
SV Sandhausen II
Sr 18/04
FC Villingen
FC Villingen
FV Ravensburg
FV Ravensburg
 
Pe 20/04
TSG Balingen
TSG Balingen
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
Pe 20/04
SV Sandhausen II
SV Sandhausen II
: 0
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
Sr 25/04
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
SV Spielberg
Spielberg
Pe 27/04
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
Göppinger SV
Göppinger SV
Pe 27/04
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
Neckarsulmer SU
Neckarsulmer SU
Ut 01/05
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
: 0
FC Villingen
FC Villingen
Ut 01/05
1. CfR Pforzheim
1. CfR Pforzheim
Astoria Walldorf II
Astoria Walldorf II
Ut 01/05
SV Sandhausen II
SV Sandhausen II
TSG Backnang 1919
TSG Backnang 1919
Sr 02/05
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
Pe 04/05
FV Ravensburg
FV Ravensburg
TSG Balingen
TSG Balingen
Ut 08/05
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
SV Spielberg
Spielberg
Sr 09/05
TSG Balingen
TSG Balingen
1. CfR Pforzheim
1. CfR Pforzheim
Pe 11/05
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
FC Villingen
FC Villingen
Pe 11/05
FC Nöttingen 1957
Nöttingen
Bahlinger SC
Bahlinger
 
Ne 13/05
Karlsruher SC II
Karlsruhe II
: 0
Weinheim
Weinheim
Sr 16/05
Neckarsulmer SU
Neckarsulmer SU
FC Villingen
FC Villingen
Sr 16/05
SV Sandhausen II
SV Sandhausen II
1. CfR Pforzheim
1. CfR Pforzheim
Su 19/05
Su
Weinheim
Weinheim
SSV Reutlingen 05
Reutlingen
Su 19/05
Su
SV Spielberg
Spielberg
SGV Freiberg
SGV Freiberg
Su 19/05
Su
TSG Backnang 1919
TSG Backnang 1919
SV Oberachern
SV Oberachern

Prvaka u posljednjih nekoliko godina

2018
1 Zimbabwe
2 Zimbabwe
3 Zimbabwe
4 ETSV Flensburg
5 ETSV Flensburg
2017
1 SC Freiburg II
2 ETSV Flensburg
3 ETSV Flensburg
4 ETSV Flensburg
5 Bahlinger SC
2016
1 SSV Ulm 1846
2 FC Nöttingen 1957
3 Zimbabwe
4 Karlsruher SC II
5 Zimbabwe
2015
1 SV Spielberg
2 Bahlinger SC
3 Zimbabwe
4 Zimbabwe
5 SSV Ulm 1846
2014
1 Astoria Walldorf
2 TSV Grunbach
3 FC Nöttingen 1957
4 Zimbabwe
5 Karlsruher SC II
2013
1 SpVgg Neckarelz
2 Astoria Walldorf
3 VfR Mannheim
4 FC Nöttingen 1957
5 Zimbabwe
2011
1 Waldhof Mannheim
2 FC Nöttingen 1957
3 Zimbabwe
4 SpVgg Neckarelz
5 Zimbabwe
2010
1 Hoffenheim II
2 Astoria Walldorf
3 Bahlinger SC
4 FV Illertissen 1921
5 Zimbabwe
2009
1 Sonnenhof Großaspach
2 Hoffenheim II
3 Zimbabwe
4 Astoria Walldorf
5 FC Nöttingen 1957
2008
1 SC Freiburg II
2 SSV Ulm 1846
3 Waldhof Mannheim
4 FC Heidenheim
5 Hoffenheim II
2007
1 SV Sandhausen
2 SSV Ulm 1846
3 FC Heidenheim
4 Zimbabwe
5 Zimbabwe
2006
1 SSV Reutlingen 05
2 FC Heidenheim
3 SSV Ulm 1846
4 SC Freiburg II
5 SV Sandhausen

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.