Oberliga Hamburg Uzivo


Srijeda, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ut 15/08
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Ne 27/08
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
TSV Sasel
TSV Sasel
Pe 01/09
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Pe 01/09
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Pe 08/09
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
VfL Pinneberg
Pinneberg
Ut 19/09
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
TSV Sasel
TSV Sasel
Ne 24/09
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
VfL Pinneberg
Pinneberg
Pe 29/09
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Ne 01/10
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Pe 06/10
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Pe 06/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Ne 08/10
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Pe 13/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Su 14/10
VfL Pinneberg
Pinneberg
TSV Buchholz 08
Buchholz
Su 14/10
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Pe 20/10
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
FC Süderelbe
Suderelbe
Ce 26/10
SV Rugenbergen
Rugenbergen
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
 
Pe 27/10
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Pe 27/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
 
Ne 29/10
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
TSV Buchholz 08
Buchholz
Ne 29/10
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Ne 29/10
TSV Sasel
TSV Sasel
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
 
Ut 31/10
VfL Pinneberg
Pinneberg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Ut 31/10
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
 
Pe 03/11
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
 
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Pe 03/11
Hamburger SV III
Hamburger SV III
FC Süderelbe
Suderelbe
Ne 05/11
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
TSV Sasel
TSV Sasel
Su 11/11
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
FC Süderelbe
Suderelbe
Su 11/11
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Ne 12/11
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Pe 17/11
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Pe 17/11
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Pe 24/11
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Pe 24/11
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Pe 01/12
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Su 02/12
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Pe 09/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Ne 11/02
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Pe 16/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Pe 23/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TSV Buchholz 08
Buchholz
Pe 23/02
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Ne 25/02
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Ut 06/03
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Sr 07/03
TSV Sasel
TSV Sasel
VfL Pinneberg
Pinneberg
Pe 09/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Ne 11/03
TSV Sasel
TSV Sasel
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Ut 13/03
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Ne 18/03
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Ut 20/03
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
FC Süderelbe
Suderelbe
 
Ut 20/03
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Ut 20/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Pe 23/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
 
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Pe 23/03
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Ne 25/03
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Ne 25/03
SV Rugenbergen
Rugenbergen
: 0
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Ne 25/03
VfL Pinneberg
Pinneberg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Ne 25/03
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
 
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Ce 29/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Pe 30/03
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Pe 30/03
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Pe 30/03
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Pe 30/03
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Su 31/03
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
VfL Pinneberg
Pinneberg
Po 02/04
VfL Pinneberg
Pinneberg
FC Süderelbe
Suderelbe
Pe 06/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Pe 06/04
FC Süderelbe
Suderelbe
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Ne 08/04
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Ut 10/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Ut 10/04
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Ut 10/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Pe 13/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
FC Süderelbe
Suderelbe
Pe 13/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
TSV Sasel
TSV Sasel
Ne 15/04
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Ne 15/04
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Ut 17/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
TSV Sasel
TSV Sasel
Ut 17/04
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
 
Wedeler TSV
Wedeler TSV
 
Pe 20/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
Pe 20/04
Hamburger SV III
Hamburger SV III
 
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Ne 22/04
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
 
Ut 24/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
: 0
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Ut 24/04
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
VfL Pinneberg
Pinneberg
Pe 27/04
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Pe 27/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Pe 27/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
VfL Pinneberg
Pinneberg
Ne 29/04
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
Ne 29/04
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Sr 02/05
VfL Pinneberg
Pinneberg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Pe 04/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
VfL Pinneberg
Pinneberg
Ne 06/05
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Ut 08/05
TSV Buchholz 08
Buchholz
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Ut 08/05
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Pe 11/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Pe 11/05
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
SV Rugenbergen
Rugenbergen
 
Pe 11/05
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Pe 11/05
FC Süderelbe
Suderelbe
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Pe 11/05
Hamburger SV III
Hamburger SV III
 
TSV Sasel
TSV Sasel
 
Ut 15/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Sr 16/05
TSV Buchholz 08
Buchholz
TSV Sasel
TSV Sasel
Pe 18/05
Pe
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Su 19/05
Su
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
TSV Sasel
TSV Sasel

Prvaka u posljednjih nekoliko godina

2018
1 Zimbabwe
2 SC Victoria Hamburg
3 Hamburger SV
4 Niendorfer TSV
5 SV Rugenbergen
2017
1 SC Condor 1956 Hamburg
2 SC Condor 1956 Hamburg
3 Altona 93
4 Altona 93
5 TSV Buchholz 08
2016
1 Zimbabwe
2 Barmbek-Uhlenhorst
3 SC Victoria Hamburg
4 FC Süderelbe
5 TSV Buchholz 08
2015
1 Zimbabwe
2 SC Victoria Hamburg
3 Barmbek-Uhlenhorst
4 VfL Pinneberg
5 Zimbabwe
2014
1 Zimbabwe
2 Zimbabwe
3 Altona 93
4 VfL Pinneberg
5 TSV Buchholz 08
2013
1 Zimbabwe
2 Altona 93
3 TSV Buchholz 08
4 Eintracht Norderstedt
5 SC Condor 1956 Hamburg
2012
1 SC Victoria Hamburg
2 Zimbabwe
3 Zimbabwe
4 Germ. Schnelsen
5 TSV Buchholz 08
2011
1 St. Pauli II
2 TSV Buchholz 08
3 Zimbabwe
4 SC Condor 1956 Hamburg
5 Altona 93
2010
1 SC Victoria Hamburg
2 TSV Buchholz 08
3 Altona 93
4 Zimbabwe
5 Niendorfer TSV
2009
1 SC Victoria Hamburg
2 Niendorfer TSV
3 Zimbabwe
4 TSV Buchholz 08
5 St. Pauli II

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.