Oberliga Westfalen Uzivo


Srijeda, 23, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Pe 11/08
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
 
Westfalia Herne
Westfalia Hern
 
Su 12/08
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Ne 13/08
Hammer SpVg
Hammer SpVg
: 0
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Ne 13/08
TuS Ennepetal
Ennepetal
TSV Marl-Hüls
TSV Marl-Hüls
Ne 20/08
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Ne 20/08
Westfalia Herne
Westfalia Hern
SC Hassel
SC Hassel
 
Ne 20/08
Schalke II
Schalke II
SV Lippstadt
Lippstadt
Ne 27/08
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
RW Ahlen
Ahlen
Ne 27/08
Paderborn II
Paderborn II
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Ne 27/08
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
TuS Ennepetal
Ennepetal
Ne 03/09
RW Ahlen
Ahlen
Paderborn II
Paderborn II
Ne 03/09
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
TuS Haltern
TuS Haltern
Ne 03/09
Westfalia Herne
Westfalia Hern
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Ne 03/09
TuS Ennepetal
Ennepetal
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Ne 03/09
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
SC Hassel
SC Hassel
Ne 03/09
TSV Marl-Hüls
TSV Marl-Hüls
SV Lippstadt
Lippstadt
Ne 03/09
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Pe 08/09
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Ne 10/09
Paderborn II
Paderborn II
Schalke II
Schalke II
Ne 17/09
RW Ahlen
Ahlen
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Ne 17/09
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Ne 17/09
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
 
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Ne 08/10
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Westfalia Herne
Westfalia Hern
Ne 22/10
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Ne 05/11
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Pe 10/11
Westfalia Herne
Westfalia Hern
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Pe 10/11
TuS Ennepetal
Ennepetal
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Ne 12/11
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
1. FC Kaan-Marienborn
1. FC Kaan-Marienborn
Ne 12/11
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Paderborn II
Paderborn II
Ce 23/11
SV Lippstadt
Lippstadt
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Ne 03/12
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
 
Westfalia Herne
Westfalia Hern
 
Ne 17/12
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Sr 21/02
Westfalia Herne
Westfalia Hern
TuS Ennepetal
Ennepetal
Ne 25/02
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Ne 04/03
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Westfalia Herne
Westfalia Hern
Sr 07/03
Paderborn II
Paderborn II
TuS Haltern
TuS Haltern
 
Sr 14/03
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Paderborn II
Paderborn II
Sr 14/03
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
RW Ahlen
Ahlen
Pe 23/03
Paderborn II
Paderborn II
RW Ahlen
Ahlen
Su 24/03
Westfalia Herne
Westfalia Hern
TuS Haltern
TuS Haltern
 
Su 24/03
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
1. FC Kaan-Marienborn
1. FC Kaan-Marienborn
Ne 25/03
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Ce 29/03
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
TuS Ennepetal
Ennepetal
Ce 29/03
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Westfalia Herne
Westfalia Hern
Ce 29/03
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Schalke II
Schalke II
Po 02/04
SV Lippstadt
Lippstadt
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Po 02/04
TuS Ennepetal
Ennepetal
Paderborn II
Paderborn II
Ce 05/04
Hammer SpVg
Hammer SpVg
TuS Haltern
TuS Haltern
Ce 05/04
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Ne 08/04
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Ne 08/04
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
RW Ahlen
Ahlen
Sr 11/04
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
SV Lippstadt
Lippstadt
Sr 11/04
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Paderborn II
Paderborn II
Ne 15/04
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Ne 15/04
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
TuS Haltern
TuS Haltern
Sr 18/04
Hammer SpVg
Hammer SpVg
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Ce 19/04
RW Ahlen
Ahlen
 
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Ce 19/04
TuS Haltern
TuS Haltern
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Ne 22/04
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Schalke II
Schalke II
Sr 25/04
Hammer SpVg
Hammer SpVg
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Sr 02/05
Schalke II
Schalke II
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Sr 02/05
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
TuS Haltern
TuS Haltern
Ce 03/05
Westfalia Herne
Westfalia Hern
SV Lippstadt
Lippstadt
Ce 03/05
RW Ahlen
Ahlen
: 0
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Ce 03/05
TuS Ennepetal
Ennepetal
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Ne 06/05
Paderborn II
Paderborn II
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Sr 09/05
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Sr 09/05
Paderborn II
Paderborn II
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
 
Ce 10/05
RW Ahlen
Ahlen
TuS Haltern
TuS Haltern
Ce 10/05
1. FC Kaan-Marienborn
1. FC Kaan-Marienborn
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Ce 10/05
SV Lippstadt
Lippstadt
TuS Ennepetal
Ennepetal
Ne 13/05
Paderborn II
Paderborn II
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen
Sr 16/05
Hammer SpVg
Hammer SpVg
RW Ahlen
Ahlen
 
Sr 16/05
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Po 21/05
Po
RW Ahlen
Ahlen
TSG Sprockhövel 1881
Sprockhövel
Po 21/05
Po
Westfalia Herne
Westfalia Hern
 
ASC 09 Dortmund
ASC09 Dortmund
Po 21/05
Po
Arminia Bielefeld II
Bielefeld II
Eintracht Rheine
Eintracht Rhei.
Po 21/05
Po
FC Gütersloh 2000
Gütersloh
Hammer SpVg
Hammer SpVg
Po 21/05
Po
Schalke II
Schalke II
TuS Ennepetal
Ennepetal
Ce 24/05
&#
TuS Ennepetal
Ennepetal
: -
FC Brünninghausen
FC Brünninghausen

Prvaka u posljednjih nekoliko godina

2018
1 ASC 09 Dortmund
2 ASC 09 Dortmund
3 SV Lippstadt
4 Hammer SpVg
5 Hammer SpVg
2017
1 SV Lippstadt
2 TuS Ennepetal
3 Hammer SpVg
4 TuS Ennepetal
5 Hammer SpVg
2016
1 Sportfreunde Siegen
2 Erkenschwick
3 TSG Sprockhövel 1881
4 Roland Beckum
5 Westfalia Rhynern
2015
1 TuS Erndtebrück
2 RW Ahlen
3 Westfalia Rhynern
4 Roland Beckum
5 SV Lippstadt
2014
1 Arminia Bielefeld II
2 SV Rödinghausen
3 Erkenschwick
4 SuS Neuenkirchen
5 TuS Erndtebrück
2013
1 SV Lippstadt
2 SG Wattenscheid 09
3 Arminia Bielefeld II
4 TuS Erndtebrück
5 Erkenschwick
2008
1 Preußen Münster
2 Schalke II
3 VfL Bochum II
4 Sportfreunde Lotte
5 Westfalia Herne
2007
1 Verl
2 Schalke II
3 Arminia Bielefeld II
4 SV Lippstadt
5 FC Gütersloh 2000
2006
1 Borussia Dortmund II
2 Verl
3 FC Gütersloh 2000
4 Schalke II
5 Sportfreunde Lotte

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.