Natrag na Glavna stranica  

Regionalliga Nord Uzivo

Petak, Srpanj 29, 2016 - --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

19:30
Meppen
Meppen
10
: -
E. Braunschweig II
Braunschweig II
3
19:30
Drochtersen/Assel
Drochtersen-A.
2
: -
Schwarz-Weiß Rehden
Schwarz-Weiß Rehden
1
Su 30/07
Su
VfL Wolfsburg II
Wolfsburg II
18
: -
ETSV Flensburg
Weiche Flensburg
5
Su 30/07
Su
Hansa Lüneburg
Hansa Luneburg
9
: -
USI Lupo-Martini
USI Lupo-Martini
14
Ne 31/07
Ne
VfB Lübeck
Lubeck
15
: -
VfV 06 Hildesheim
Hildesheim
17
Ne 31/07
Ne
TSV Havelse
Havelse
13
: -
Hamburger SV II
HSV II
7
Ne 31/07
Ne
St. Pauli II
St. Pauli II
11
: -
Germania Egestorf
Germania Egestorf
6
Ne 31/07
Ne
Eintracht Norderstedt
Norderstedt
4
: -
Hannover 96 II
Hannover II
8
Ne 31/07
Ne
VfB Oldenburg 1897
VfB Oldenburg
16
: -
SV Eichede
Eichede
12
    Tablica Regionalliga Nord
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
    Home Table Regionalliga Nord
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
    Away Table Regionalliga Nord
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
    Zadnji sest utakmica Regionalliga Nord
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
    Zadnji sest utakmica - Home Table Regionalliga Nord
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
    Zadnji sest utakmica - Away Table Regionalliga Nord
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
19:30
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ne
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Su

Prvaka u posljednjih nekoliko godina

2015
1 SV Werder Bremen II
2 VfL Wolfsburg II
3 Hamburger SV II
4 TSV Havelse
5 ETSV Flensburg
2014
1 VfL Wolfsburg II
2 SV Werder Bremen II
3 VfB Oldenburg 1897
4 Meppen
5 Goslarer SC 08
2013
1 Holstein Kiel
2 TSV Havelse
3 VfL Wolfsburg II
4 Hannover 96 II
5 SV Werder Bremen II
2012
1 Hallescher FC
2 Holstein Kiel
3 RB Leipzig
4 VfL Wolfsburg II
5 TSV Havelse
2011
1 Chemnitzer FC
2 VfL Wolfsburg II
3 VfB Lübeck
4 RB Leipzig
5 Hallescher FC
2010
1 Babelsberg
2 VfL Wolfsburg II
3 Chemnitzer FC
4 Hallescher FC
5 Hamburger SV II
2009
1 Holstein Kiel
2 Hallescher FC
3 Babelsberg
4 1.FC Magdeburg
5 VfL Wolfsburg II
2008
1 RW Ahlen
2 Rot-Weiß Oberhausen
3 Fortuna Düsseldorf
4 Union Berlin
5 SV Werder Bremen II
2007
1 FC St. Pauli
2 VfL Osnabrück
3 1.FC Magdeburg
4 Kickers Offenbach
5 Wuppertaler SV
2006
1 Rot-Weiss Essen
2 Carl Zeiss Jena
3 VfB Lübeck
4 Holstein Kiel
5 Fortuna Düsseldorf
2005
1 Eintr. Braunschweig
2 Paderborner SC
3 VfB Lübeck
4 VfL Osnabrück
5 Wuppertaler SV
2004
1 Rot-Weiss Essen
2 Dynamo Dresden
3 Paderborner SC
4 Wuppertaler SV
5 SV Werder Bremen II
2003
1 Erzgebirge Aue
2 VfL Osnabrück
3 Rot-Weiss Essen
4 SG Wattenscheid 09
5 Borussia Dortmund II
2002
1 VfB Lübeck
2 Eintr. Braunschweig
3 Rot-Weiss Essen
4 SG Wattenscheid 09
5 KFC Uerdingen
2001
1 Union Berlin
2 Babelsberg
3 VfB Lübeck
4 Fortuna Köln
5 Preußen Münster

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.