Natrag na Glavna stranica  

Regionalliga Nord Uzivo

Ponedjeljak, Kolovoz 31, 2015 - --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Petak
18:00
13 Hannover II
1
2
Wolfsburg II 4
Petak
19:00
3 Braunschweig II
0
1
Cloppenburg 12
Subota
14:00
14 St. Pauli II
3
2
Goslarer SC 16
Subota
15:00
7 Schwarz-Weiß Rehden
2
2
Hansa Luneburg 9
Jucer
14:00
1 Norderstedt
3
1
Hildesheim 17
Jucer
14:00
11 HSV II
2
1
Drochtersen-A. 15
Jucer
14:00
8 Havelse
2
1
TSV Schilksee 18
Jucer
14:00
10 Lubeck
0
1
VfB Oldenburg 2
Petak
19:00
12 Cloppenburg
Hannover II 13
18:00
18:00
13Hannover 96 II
: 2
VfL Wolfsburg II4
19:00
19:00
3E. Braunschweig II
: 1
BV Cloppenburg12
14:00
14:00
14St. Pauli II
: 2
Goslarer SC 0816
15:00
15:00
7Schwarz-Weiß Rehden
: 2
Hansa Lüneburg9
14:00
14:00
1Eintracht Norderstedt
: 1
VfV 06 Hildesheim17
14:00
14:00
11Hamburger SV II
: 1
Drochtersen/Assel15
14:00
14:00
8TSV Havelse
: 1
TSV Schilksee18
14:00
14:00
10VfB Lübeck
: 1
VfB Oldenburg 18972
19:00
19:00
12BV Cloppenburg
: -
Hannover 96 II13
01.
(01.)
Eintracht Norderstedt
Eintracht Norderstedt
(H) Hildesheim (17.)
3:1
13
16:08
+08
04-01-01
06
02.
(02.)
VfB Oldenburg 1897
VfB Oldenburg 1897
(A) Lubeck (10.)
1:0
13
11:07
+04
04-01-01
06
03.
(03.)
E. Braunschweig II
E. Braunschweig II
(H) Cloppenburg (12.)
0:1
12
08:05
+03
04-00-02
06
04.
(04.)
VfL Wolfsburg II
VfL Wolfsburg II
(A) Hannover II (13.)
2:1
11
13:04
+09
03-02-01
06
05.
(05.)
Meppen
Meppen
11
11:03
+08
03-02-00
05
06.
(06.)
ETSV Flensburg
ETSV Flensburg
10
15:06
+09
03-01-01
05
07.
(07.)
Schwarz-Weiß Rehden
Schwarz-Weiß Rehden
(H) Hansa Luneburg (09.)
2:2
10
09:04
+05
02-04-00
06
08.
(08.)
TSV Havelse
TSV Havelse
(H) TSV Schilksee (18.)
2:1
10
11:10
+01
03-01-02
06
09.
(09.)
Hansa Lüneburg
Hansa Lüneburg
(A) Schwarz-Weiß Rehden (07.)
2:2
09
09:08
+01
02-03-01
06
10.
(10.)
VfB Lübeck
VfB Lübeck
(H) VfB Oldenburg (02.)
0:1
09
12:12
+00
03-00-03
06
11.
(11.)
Hamburger SV II
Hamburger SV II
(H) Drochtersen-A. (15.)
2:1
08
09:12
-03
02-02-02
06
12.
(12.)
BV Cloppenburg
BV Cloppenburg
(H) Hannover II (13.)
08
05:12
-07
02-02-02
06
13.
(13.)
Hannover 96 II
Hannover 96 II
(A) Cloppenburg (12.)
06
08:09
-01
02-00-03
05
14.
(14.)
St. Pauli II
St. Pauli II
(H) Goslarer SC (16.)
3:2
05
10:15
-05
01-02-03
06
15.
(15.)
Drochtersen/Assel
Drochtersen/Assel
(A) HSV II (11.)
1:2
05
04:09
-05
01-02-03
06
16.
(16.)
Goslarer SC 08
Goslarer SC 08
(A) St. Pauli II (14.)
2:3
03
07:13
-06
01-00-05
06
17.
(17.)
VfV 06 Hildesheim
VfV 06 Hildesheim
(A) Norderstedt (01.)
1:3
03
07:16
-09
01-00-05
06
18.
(18.)
TSV Schilksee
TSV Schilksee
(A) Havelse (08.)
1:2
01
07:19
-12
00-01-06
07

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.