Rusija 1. Division Uzivo


Ponedjeljak, 16, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Ut 17/07
Ut
Luch-Energiya
Luch-Energiya
10
: -
FK Khimki
Khimki
5
Ut 17/07
Ut
SKA-Energia
SKA-Energia
15
: -
FK Torpedo Armavir
Torpedo Armavir
1
Ut 17/07
Ut
Tom Tomsk
Tom Tomsk
19
: -
Fakel Voronezh
Fakel Voronezh
9
Ut 17/07
Ut
FK Tyumen
Tyumen
8
: -
Baltika Kaliningrad
Baltika
3
Ut 17/07
Ut
Zenit-2
Zenit-2
21
: -
FK Spartak Tambov
Spartak Tambov
7
Ut 17/07
Ut
Mordovia Saransk
Mordovia
11
: -
Volga Olimpiets NV
Volg Olimpiets
12
Ut 17/07
Ut
FK Avangard Kursk
Avangard Kursk
2
: -
Shinnik Yaroslavl
Shinnik
16
Ut 17/07
Ut
FK Krasnodar-2
FK Krasnodar-2
6
: -
Sibir Novosibirsk
Sibir
17
Ut 17/07
Ut
Chertanovo Moscow
Chertanovo M.
4
: -
FK Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
14
Ut 17/07
Ut
PFC Sochi
PFC Sochi
13
: -
Spartak-2 Moscow
Spartak-2 Msw
18
Ne 22/07
Ne
FK Khimki
Khimki
5
: -
Tom Tomsk
Tom Tomsk
19
Ne 22/07
Ne
FK Krasnodar-2
FK Krasnodar-2
6
: -
SKA-Energia
SKA-Energia
15
Ne 22/07
Ne
Fakel Voronezh
Fakel Voronezh
9
: -
PFC Sochi
PFC Sochi
13
Ne 22/07
Ne
Baltika Kaliningrad
Baltika
3
: -
FK Spartak Tambov
Spartak Tambov
7
Ne 22/07
Ne
Sibir Novosibirsk
Sibir
17
: -
Shinnik Yaroslavl
Shinnik
16
Ne 22/07
Ne
Zenit-2
Zenit-2
21
: -
Chertanovo Moscow
Chertanovo M.
4
Ne 22/07
Ne
FK Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
14
: -
Luch-Energiya
Luch-Energiya
10
Ne 22/07
Ne
FK Torpedo Armavir
Torpedo Armavir
1
: -
Mordovia Saransk
Mordovia
11
Ne 22/07
Ne
Spartak-2 Moscow
Spartak-2 Msw
18
: -
FK Avangard Kursk
Avangard Kursk
2
Ne 22/07
Ne
Volga Olimpiets NV
Volg Olimpiets
12
: -
FK Tyumen
Tyumen
8
    Tablica Rusija 1. Division
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
19.
(19.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
20.
(20.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
21.
(21.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
    Tablica Rusija 1. Division
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
19.
(19.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
20.
(20.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
21.
(21.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
    Tablica Rusija 1. Division
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
19.
(19.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
20.
(20.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
21.
(21.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
    Tablica Rusija 1. Division
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
19.
(19.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
20.
(20.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
21.
(21.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
    Tablica Rusija 1. Division
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
19.
(19.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
20.
(20.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
21.
(21.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
    Tablica Rusija 1. Division
01.
(01.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
02.
(02.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
03.
(03.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
04.
(04.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
05.
(05.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
06.
(06.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
07.
(07.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
08.
(08.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
09.
(09.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
10.
(10.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
11.
(11.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
12.
(12.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
13.
(13.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
14.
(14.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
15.
(15.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
16.
(16.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
17.
(17.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
18.
(18.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
19.
(19.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
20.
(20.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut
21.
(21.)
00
+00
00:00
00-00-00
00
Ut

Prvaka u posljednjih nekoliko godina

2018
1 Gazovik Orenburg
2 Krylia Sovetov Samara
3 Metallurg-Yenisey
4 FK Spartak Tambov
5 Baltika Kaliningrad
2017
1 Dynamo Moscow
2 FK Tosno
3 Fakel Voronezh
4 Shinnik Yaroslavl
5 Shinnik Yaroslavl
2016
1 Gazovik Orenburg
2 FK Arsenal-Tula
3 Tom Tomsk
4 FK Volgar Astrakhan
5 Zimbabwe
2015
1 Krylia Sovetov Samara
2 Anzhi Makhachkala
3 FK Tosno
4 Tom Tomsk
5 Gazovik Orenburg
2014
1 Mordovia Saransk
2 FK Arsenal-Tula
3 FK Torpedo Armavir
4 FK Ufa
5 Gazovik Orenburg
2013
1 Ural Sv.
2 Tom Tomsk
3 Spartak Moscow
4 Zimbabwe
5 Baltika Kaliningrad
2012
1 Alania Vladikavkaz
2 Mordovia Saransk
3 Shinnik Yaroslavl
4 Volga N.Novgorod
5 FK Sibir Novosibirsk

Najbolji gol Strijelci proslih sezona

2016
1 K. Panchenko
5
2 A. Gasilin
4
3 A. Kozlov
4
2015
1 A. Delkin
16
2 K. Mamtov
16
3 M. Zhitnev
16
2014
1 Y. Boli
15
2 I. Koronov
14
3 A. Jahović
12
2013
1 A. Kutjin
19
2 D. Golubov
14
3 I. Mikhalev
12
2012
1 S. Gogniev
17
2 I. Portnyagin
16
3 A. Myazin
14
2011
1 R. Mukhametshin
20
2 D. Akimov
18
3 D. Golubov
16

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.