Svenska Cupen Uzivo


Nedjelja, 19, 2018- --:--:-- (Europe/Belgrade)



Utakmice se ucitava. Molimo pricekajte.

Sr 15/08
Sr
Karlstad BK
Karlstad BK
Gefle IF
Gefle IF
 
Ut 21/08
Ut
Tegs SK
Tegs
: -
Väsby United
Vasby Utd
Ut 21/08
Ut
Strömsbergs IF
Strömsberg
: -
Sirius IK
Sirius
Ut 21/08
Ut
Karlbergs BK
Karlberg
: -
Dalkurd FF
Dalkurd
Ut 21/08
Ut
Skoftebyns IF
Skoftebyns IF
: -
Falkenbergs FF
Falkenberg
Otkazani
Ut
Lunds BK
Lunds BK
5
 : 
Malmo FF
Malmö FF
6
Ut 21/08
Ut
Hässleholms IF
Hassleholms IF
: -
Trelleborgs FF
Trelleborg
Sr 22/08
Sr
Nyköpings BIS
Nyköping
9
: -
GIF Sundsvall
Sundsvall
7
Sr 22/08
Sr
Sävedalens IF
Sävedalen
: -
Halmstads BK
Halmstad
Sr 22/08
Sr
FC Rosengård
Rosengård
: -
Landskrona BoIS
Landskrona
Sr 22/08
Sr
Assyriska IK JKP
Assyriska IK JKP
: -
Kalmar FF
Kalmar
Sr 22/08
Sr
Hudiksvalls Förenade FF
Hudiksvall
: -
Jönköpings Södra
Jonkopings S.
Sr 22/08
Sr
IF Sylvia
Sylvia
: -
Djurgårdens IF
Djurgarden
Sr 22/08
Sr
Eskilsminne IF
Eskilsminne
6
: -
Helsingborgs IF
Helsingborg
1
Sr 22/08
Sr
Motala AIF
Motala AIF
: -
IF Elfsborg
Elfsborg
Sr 22/08
Sr
Brottby SK
Brottby SK
: -
Norrkoping
Norrköping
Sr 22/08
Sr
Karlskrona AIF
Karlskrona
9
: -
Varbergs BoIS
Varbergs BoIS
14
Sr 22/08
Sr
Växjö United
Växjö United
: -
BK Häcken
Hacken
Ce 23/08
&#
Carlstad United BK
Carlstad United
2
: -
Hammarby IF
Hammarby
2
Ce 23/08
&#
FC Gute
Gute
: -
Östersunds FK
Östersunds FK
Ce 23/08
&#
Akropolis IF
Akropolis
7
: -
Örebro SK
Orebro
10
Ce 23/08
&#
Sandvikens IF
Sandviken
10
: -
AIK Fotboll
AIK
1
Ce 23/08
&#
Torns IF
Torns
2
: -
IFK Goteborg
IFK Göteborg
11
Ce 23/08
&#
Enskede IK
Enskede
: -
Degerfors IF
Degerfors
Ce 23/08
&#
Syrianska Botkyrka IF
Syrianska Botkyrka IF
15
: -
IK Frej
Frej
10
Ce 23/08
&#
Vasteras SK FK
Västerås SK FK
1
: -
IK Brage
Brage
7
Ce 23/08
&#
Friska Viljor
Friska Viljor
: -
Brommapojkarna
Brommapojkarna
Ce 23/08
&#
Smedby AIS
Smedby AIS
: -
GAIS
GAIS
Ce 23/08
&#
Lindome GIF
Lindome
: -
Norrby IF
Norrby IF
Ce 23/08
&#
Skövde AIK
Skovde
12
: -
Östers IF
Osters
5
Ce 23/08
&#
Hisingsbacka FC
Hisingsbacka FC
: -
Örgryte IS
Orgryte
Otkazani
&#
Assyriska BK
Assyriska BK
 : 
IFK Värnamo
Varnamo
Ut 15/05
Växjö BK
Växjö BK
Karlskrona AIF
Karlskrona
Sr 16/05
Karlbergs BK
Karlberg
Vasalunds IF
Vasalunds IF
Ut 22/05
Hässleholms IF
Hassleholms IF
Kristianstads FF
Kristianstads
Ut 22/05
IF Sylvia
Sylvia
Oskarshamns AIK
Oskarshamns AIK
Sr 23/05
Enskede IK
Enskede
Sollentuna FK
Sollentuna FK
 
Sr 23/05
Tyresö FF
Tyresö FF
Syrianska Botkyrka IF
Syrianska Botkyrka IF
Ut 29/05
Lindome GIF
Lindome
Tvååkers IF
Tvååker
Ut 29/05
Brottby SK
Brottby SK
Haninge/Brandbergen
Haninge/Brandbergen
Sr 30/05
IS Halmia
Halmia
Eskilsminne IF
Eskilsminne
Sr 06/06
Tranås FF
Tranås FF
Smedby AIS
Smedby AIS
Sr 06/06
Gamla Upsala SK
Gamla Upsala
Strömsbergs IF
Strömsberg
Ut 12/06
Växjö United
Växjö United
Dalstorps IF
Dalstorps IF
Ut 12/06
Skoftebyns IF
Skoftebyns IF
Stenungsunds IF
Stenungsund
Sr 13/06
Lidingö
Lidingö
Akropolis IF
Akropolis
Sr 13/06
Aspudden-Tellus
Aspudden-Tell.
Nyköpings BIS
Nyköping
 
Ce 21/06
Motala AIF
Motala AIF
Husqvarna FF
Husqvarna
Ut 26/06
Österlen FF
Osterlen FF
Lunds BK
Lunds BK
Ut 26/06
FK Besa
FK Besa
FC Rosengård
Rosengård
Ut 26/06
Eslövs BK
Eslövs BK
Torns IF
Torns
Ut 26/06
Hisingsbacka FC
Hisingsbacka FC
Utsikten BK
Utsikten
 
Ut 26/06
IFK Åmål
IFK Åmål
Karlstad BK
Karlstad BK
Ut 26/06
IFK Timrå
IFK Timrå
Friska Viljor
Friska Viljor
Ut 26/06
Hudiksvalls Förenade FF
Hudiksvall
IFK Östersund
IFK Ostersund
Sr 27/06
IFK Luleå
Lulea
Tegs SK
Tegs
Sr 27/06
FC Gute
Gute
Värmdö IF
Värmdö
Sr 27/06
Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens
Sandvikens IF
Sandviken
Ut 03/07
Onsala BK
Onsala BK
Assyriska BK
Assyriska BK
Ut 03/07
Alingsas IF
Alingsas IF
Sävedalens IF
Sävedalen
Sr 04/07
Lidköpings IF
Lidkopings IF
Skövde AIK
Skovde
Sr 04/07
Syrianska FC
Syrianska FC
 3
Vasteras SK FK
Västerås SK FK
1
Sr 04/07
Karlslunds IF HFK
Karlslund
13
Carlstad United BK
Carlstad United
2
Sr 04/07
IFK Falköping
IFK Falköping
Assyriska BK
Assyriska BK

Zadnji Cup Winners

2018
1 AIK
2 Syrianska
3 Halmstad
3 Oddevold
2017
1 Sollentuna
2 Vasalund
3 Helsingborg
3 Höllviken
2016
1 Häcken
2 Malmö FF
3 Hammarby
3 Kalmar
2015
1 IFK Göteborg
2 Örebro
3 Elfsborg
3 Häcken
2014
1 Elfsborg
2 Helsingborg
3 Malmö FF
3 Sirius
2013
1 IFK Göteborg
2 Djurgården
3 Örgryte
3 Öster

Dobrodosli na najbrzi nogomet uzivo uslugu online. Svi rezultati se azuriraju automatski svakih nekoliko sekundi.

Odaberite svoj omiljeni tim klikom na zvjezdicu pored imena tima.